Şimdi Ara

efsane kasa corolla 1993-1998 alınık. yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

14-18 bin bandında bir araç alacağım hem az yaksın hem de içi geniş olsun piyasası düşmesin ve masraf çıkarmayan güzel bir arabam olsun isteğindeyim.

araştırdım araştırdım efsane kasa 1.6 corollalara karar verdim.

Öncelikle kararımı destekler misiniz? Özellikle neye dikkat etmeliyim?

170 binden daha az km'de olan kliması olan masrafsız temiz lpgsi işli bir araç arıyorum ufak tefek boyalara takılmam bu araçlarda boyasızını zaten bulamayız sanırım.

Elinde olan ve satmak isteyen var mı?

• nynpkl kullanıcısına yanıt
    Hocam espri mi bunlar? Sakın böyle bir araç almayın bence, son aracınız olur... Bırakın satmayı bi masraf açar bedeli kadar... Gidin yeni daihatsuya verin parayı bunlara vermeyin sakın, yazıktır.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-basoglu-otomotivden-2.el-toyota-corolla-1.6-xli-klimali-207524475/detay Siz bakmayın bu fiyatlara, piyasasına sorun bakalım satılıyor mu? 12 küsura benim aracımla fiesta 2008 tdci 13-14 üste para alacaktım, almadım, kışın hiç de pişman değilim işim gücüm yok bu 98 model arabaya bu fiyatları mı vereni bulmaya çalışacam ama varmış işte, tüh kaçırdık desenize...

• Efsane kasa tamam iyi hosta 18 bin verene kadar Honda jazz 2004 model alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-full-orjinal-km-de-ve-harikulade-temizlikle-202544177/detay
    benim berberin arabası illa bundan alcasanız ama bencede daha modelli araçlara yönel
  • gs007tr kullanıcısına yanıt
    Araç da güzelmiş, nazarımız değmesin maşallah. 94.000 orjinal mi? Boyası bile orjinal duruyor bi de şu sarı sisler yok mu? Onlar efsane yapıyor aracı.:) GLİ kullanmıştım, çok seri, yağ gibi otoban aracıydı, çok yere yakın, ama yakıtlıydı, koltuklar da yırtık dışında sıfır gibi maşallah işte kalite farkı da çıkıyor ortaya ama yine de genel olarak söylüyorum, efsane kasaya diğer fiyatlar fazla, ama berberin araç güzelmiş. LPG klima dahil olsa direk alınırmış:) Olmayacağını biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer omer

Araç da güzelmiş, nazarımız değmesin maşallah. 94.000 orjinal mi? Boyası bile orjinal duruyor bi de şu sarı sisler yok mu? Onlar efsane yapıyor aracı.:) GLİ kullanmıştım, çok seri, yağ gibi otoban aracıydı, çok yere yakın, ama yakıtlıydı, koltuklar da yırtık dışında sıfır gibi maşallah işte kalite farkı da çıkıyor ortaya ama yine de genel olarak söylüyorum, efsane kasaya diğer fiyatlar fazla, ama berberin araç güzelmiş. LPG klima dahil olsa direk alınırmış:) Olmayacağını biliyorum.

araba orjinal diye bahsetmişti dükkanın önunde duruyor kendiside genelde orda ilgilenirseniz
  • gs007tr kullanıcısına yanıt
    Hocam amacım alıcı satıcı ortaklaşa buradan araç bulsun. Yoksa aracın tüm geçmişini bildiğim ilanlara bakmak öncelikli tercihim, bir de moral bozmamak ve bendeki bilgileri paylaşmak için yazmıştım. Keyfine düşkün biriyim ben bu paralara sizin de belirttiğiniz gibi yeni model başka daha küçük veya suv tarzı araç bakıyorum. Alıcı değilim bakıcıyım biraz da ...enk, arabulucu:) Dengesiz oldu ama böyle işte durum.
  • arkadaşlar yapıcı mesajlar için çok teşekkür ederim.

Satamayacağımı söylüyorsunuz ben de tam tersi en kolay satılabilecek araç olduğunu duyduğum için buna yönelmiştim.

Beklentilerim:

- bi kere günde 60 km yol yapıyorum minimum yaksın çok kaçmasına gerek yok maksimum göreceğim hız 120 zaten hızı sevmiyorum.
    - konforlu olsun boyum 1.90 bacaklarım çok uzun rahat rahat sığmam gerekiyor.
    - bu benim için geçiş aracı olacak 1.5 sene kullanıp satacağım. aldığım fiyata veya biraz üstüne satabileceğim ve 1.5 senede masraf çıkarmayacak (çıkarırsa da çok ucuza çözülebilecek) bir araç arıyorum.

toyota corolla efsane kasa sanki beklentilerimin tam karşılığı diye düşünürken siz tam tersini söylediniz?

Farklı önerileriniz var mı bu fiyatlarda tüm beklentilerimi karşılayabilecek?

• hocam bir inceledim 23binden aşağıya yok dediğiniz araç benim maksimum bütçem 18000 :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.