Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran kartınız amd'mi? 2020'den beri gpu ısınma sorunu var. Fan hızını artırmak, gpu frekanslarını biraz düşürmek çözüm olabilir. Bir de altta başka açık program bırakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnançD kullanıcısına yanıt
    Ben bir fark görmedim. Amd sistemde 2020'de arada makina yorulunca resetliyordu. 2021'de de aynısı oldu bir kaç kere. Nvidia sistemdeyse 2021 geç açılıyor nedense?

• nusibet kullanıcısına yanıt
    Nvidia hocam ekran kartım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnançD kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda çerçevesiz pencere modu yok o yüzden tam bende sorun yaşıyorum oyundayken sorun yok oyunu arka plana alıyorum hop gpu %100 oluyor.Sonra aynı şeyi pencere moduna alıp denediğimde sorun yok yine ama bu modda da ekran tam sığmıyor 1080p de çünkü kenarları var.Benim sorun senden farklı ama bence sende de çerçevesiz pencere ekran modunda pc rahatlardı.

Edit:Arkadaşlar çözünürlüğü orjinalin bir tık altına alıp pencere moduna açınca arka planda sim maçı yaparken 74 derece olan kart şuanda bu işlemler ile 60 derece gpu %100 sorunu yaşamıyorum arka planda artık sizin içinde öneri olabilir.Konamiye iletsek kenarsız pencere modu eklemesi yapılsa normal çözünürlüklede çok güzel oynanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmin -- 2 Ekim 2020; 15:28:30 >
  • eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU]

Ortam fene artık bu ligdeyim 

Don't Cry For Me Argentina

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Bu oyunda çerçevesiz pencere modu yok o yüzden tam bende sorun yaşıyorum oyundayken sorun yok oyunu arka plana alıyorum hop gpu %100 oluyor.Sonra aynı şeyi pencere moduna alıp denediğimde sorun yok yine ama bu modda da ekran tam sığmıyor 1080p de çünkü kenarları var.Benim sorun senden farklı ama bence sende de çerçevesiz pencere ekran modunda pc rahatlardı.

Edit:Arkadaşlar çözünürlüğü orjinalin bir tık altına alıp pencere moduna açınca arka planda sim maçı yaparken 74 derece olan kart şuanda bu işlemler ile 60 derece gpu %100 sorunu yaşamıyorum arka planda artık sizin içinde öneri olabilir.Konamiye iletsek kenarsız pencere modu eklemesi yapılsa normal çözünürlüklede çok güzel oynanır.

https://github.com/Codeusa/Borderless-Gaming/releases

Hocam bu program sadece pencere modu olan oyunları çerçevesiz oynamaya yarıyor isterseniz bakın. Ben kullanıyorum bayadır rahat oluyor.

• değmez bu oyun için program kurmaya be hocam 2 hafta daha böyle gitsin silip atarım.Oyun kim kazanmak isterse o kazanıyor.Abi ronaldo malak gibi yerinde duruyor ben napayım nasıl koşturayım adamı puyol önündeki topa yine malak gibi bakıyor.Benlik bir olay yok bir tanesini kontrol edebiliyom diğlerlerini momentum kontrol ediyor..Kaç kere daha oyun yeni başlamışken 2 adamıyla gelip benim tüm takımın arasından nokta arapaslarıyla gol attılar ben napayım.2 gündür 1 haftada toplam gördüğümden fazla faul oldu yeni güncellemeyle faul eklemiş adamlar.

Şurda 3 maç yapam dedim matchaday de ilk ikisi tam oyun başlarken connection hatasıyla yenilgisiz gittiler biz kopsak yeniliyoz adamlar her yolu buluyor neymiş 10 da 10 yapacaklar rakip seçiyolar.üçüncüsü geldi benim defans topu birbirine vurdu top adamın önünde kaldı ilk dakka gol buldular bunlar yarım saat içinde olunca kırıp atasım geldi kolu.Kapattım bugünlük matchaday yok bakalım yarın ne halt yicek oyun.

• gkhn09 kullanıcısına yanıt

Masaüstüne mi atıyor? Ben de oluyordu. Format attım kesin çözüm olur diye yine olmaya devam etti. Antivirusy kapatıyorum oyuna girerken hiç olmadı ne alaka anlamadim

• megi21 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam anlamadım ki. Birden donuyor sonra kapanıyor. Ne hata kodu var ne bir şey. Ben de onu deneyeyim bir madem. Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yarım saatte oyuncu bulursa iyi diyorum. konami pişmanlıksın gerçekten de bırakamıyoruz işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

takımına bağlı sanırım ben en fazla 3 -4 dk bekliyorum.

Takımın +4000 gücünde 2900 alıyorum yine bulamıyorum garip.

• copierbond64 kullanıcısına yanıt

ben hiç bir kriter belirlemiyorum sizde kriter var mı? benzer düzey falan?Benim maçlar 3-4 dk hatta daha kısa sürede buluyor.

• Atmin kullanıcısına yanıt

"Machtday" lerde öyle bir ayar yok malesef.

• Arda Turan'ın "NBA 2K" deyimiyle "cyberface"ine ne oldu acaba?

garip,alakasız bir yüz eklenmiş.oyunda adı var,ama yüzünün benzerliği sıfır.

eski oyunlarda (Barcelona'dayken) bire bir benziyordu..

• Beyler, bu oyunun PC sürümünde tüm ikonik oyuncular + 12.000 Coin'i beleş aldım Steam'de eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] 

• CyBeRaY C kullanıcısına yanıt

yuh nasıl oldu

• Atmin kullanıcısına yanıt

Perşembe günkü güncellemede banlanmazsam paylaşayım :D

• 10 dk önce myclub sıralama maçı yaparken ikinci yarı hiçbir hata uyarı vermeden maçtan çıktı ve mağlubiyet yazdı bana puan kaybettim.Bu bir hata mı yoksa karşı tarafın yaptığı bir hile mi açıkcası bilemiyorum rakipte uyuz ediyor adamı maç başladı start yaptı 120 saniye bekledi sonra 2-0 geriye düştüm 2 defa geldi zaten benim defans sanki amatör gibi davrandı klasik pes momentum olayı sanırım ama en çok sinir olduğum maçın durduk yere yarıda kesilmesi ne internetim de sorun var ne de oyunda hiçbir uyarı yokken attı ve mağlubiyet yüzünden eksi yedim adam artı puan aldı.Böyle bir durum başına gelen oldu mu acaba ?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.