Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler şansa tam cuma başladım oyuna perşembeyi kaçırdım.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Geçen perşembe gelmedi hocam zaten pek bir kaybın yok. Pazartesi marsilya, lyon, m. united ve tottenham öne çıkanları gelecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Konuyla alakasız ama oyuncu bulmak için win strike challenge yapmaya çalışıyorum siyah top vericek ama imkanı yok yapamam 4 puan al dese 4 maçta anca yapabilirim keşke puana çevirseler bunu.
  • Arkadaşlar oyunu bugün aldım 1,7 saat hacamışım 2 saat olmadan iade etme isteği doğdu sebeplerine gelince;

Myclub da oyuncu kiraladım 5 7 tane civarı 2 3 tane civarı yetenek avcısı yöntemiyle sözleşme imzaladım hiç biri kadroda yok. My club a ilk başlarken lewandowski seçmiştim bilseydim bir tane seçimlik durumu olduğunu falan lewandowski seçmezdim herneyse kadroda sadece lewandowski var ne kiraladığım adamlar var nede sözleşme imzaladığım adamlar var kadroda. Çer çöp bi kadro var etkinlik gibi birşey vardı liverpool arsenal arasında girdim 2 maç yaptım maçlara bağlanması rakip bulması baya uzun sürdü ilk maç diğeri nispeten iyiydi herneyse maçlarda adamların kadroları gördüm kafayı yersin biri zar zor beraberlik aldı yeniyordum tam 2. bağlandığım kadro zaten yıldızlar geçiti ne ararsan var ronaldo messi mbappe o.khan ne ararsan var adamın kadrosunda onuda yenerdim yada zar zor beraberlik alırdı şu kiraladığım veya sözleşme yaptığım oyuncular gelseydi çer çöp kadroyla oyun oynamaya çalışıyorum neden böyle oldu.

Ayrıca istediğimiz oyuncuya teklif falan yapamıyormuyuz bulamadım bir türlü atıyorum c.ronaldo istiyorum 100k gp diyelim 120 gp teklif etmek falan yok mu ?

iade edeceğim çok canımı sıktı sözleşme imzalıyorum kiralıyorum vs kadroya kimse eklenmiyor

• Merhabalar, müzdarip olduğum bir konuda çözüm önerilerinizi bekliyorum.playstationda bu kadar sorun olmazken steamde bu kadar laglı,bu kadar droplu online nasıl oynuyorsunuz bir çözümü var mı? İnternetim gayet iyi başka bir oyunda hiçbir problem yaşamazken konami bunu yıllardır niye çözemiyor ? Pes 20 koca yıl böyle geçti,belki 21 de online olayını çözmüşlerdir diye ön sipariş veriyoruz sonuç aynı.oyun erişime açıldığı ilk gece sıfır sıkıntı ile oynadım ,gayet akıcıydı ama ertesi günden bu yana hep sorunlu.bi insana hep mi sorunlu internetliler denk gelir aklım ermiyor.ne güzel seçenek sunmuşsunuz sadece güçlü bağlantısı olanla eşleş diye ama hep aynı.sorunlu bağlantılıları 3 çubuk katagorisine koymak manasız,3 çubuk bu kadar kasarken 2 çubuk tek çubukta nasıl oynanır merak ediyorum.oyuncuların kağnı gibi dönmesimi derseniz,bi pasın 1-2 saniye sonra gitmesimi... Başkalarının kötü bağlantı hızını ben çekmek zorunda değilim. Birde daha geniş bölgeyi seçmeme rağmen neden sürekli türk oyuncularla eşleşiyorum. Çözüm önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

• Biraz önce Emirhann nickli muhtemelen Ankaradan olan bebeyle maç yaptım. şampiyon 1100 küsür puanı var 2 tane çaktım buna. dakka 80de öngörülemeyen yaptı.

değermi olm oyun için yazık değil mi ailene sövdürüyorsun. üşenmedne şikayet edin arkadaşlar.

bundan sonra hile yapanların videolarını paylaşacağım

• megi21 kullanıcısına yanıt
    çok kanser bir kitle var özellikle yüksek klasman olup hırs yapanlar oyun başlangıcında mutlaka durduruyolar ansızın başlatıyorlar frikiklerdede öyle öküz gibi kadro kurmuşlar hala hile hurda yapıyorlar.
  • pazartesi gelen temsilciler ile takımı aşağı yukarı dizdim.İyi mi değil tabiki ama 60 lık 70 lik oyunculardan kurtuldum en azından hele bir sağ bek buldum adam geçirmiyor 97 hızı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

pazartesi gelen temsilciler ile takımı aşağı yukarı dizdim.İyi mi değil tabiki ama 60 lık 70 lik oyunculardan kurtuldum en azından hele bir sağ bek buldum adam geçirmiyor 97 hızı var.
    bugünde ulaşabiliyor muyuz temsilcilere. birde benim üstlerde mesajım var hocam orada geçen konulara cevap verebilir misin tecrübene göre. 1,7 saat olmuş iade etmeyi düşündüğüm için girmiyorum 2 saat olmasın diye
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var. Gerek Sıralama gerekse Machtday kategorilerinde "rakip aranıyor" ibaresinde baya bekliyorum. bazen 15 dakika bazen 40 dakika. bunun çözümü nedir ?
    Pes 20 de sorunum yoktu. Dns ekledim değiştirdim ama çözemedim. (Coop maçlarında sıkıntı yok.)
  • daquied kullanıcısına yanıt
    1-Sözleşme imzaladıkların kadroda olur yedekler kısmı aşagıdaki oyuncu barının sol tarafındaki adamın üstüne tıklayınca görünüyor hepsi .Mutlaka gelmişlerdir 10 kere oynayınca otomatik gidiyorlar taki sözleşmeliler aldıkların kalıyor gb verip sözleşme yapıyorsun onlarla.

2- Adam alma biraz zor istediğini alamıyorsun 3 kart hakkın var onları kombinleyerek istediğin adamı alabilme şansın var mesala 5 yıldızlı gabun mu tam ismini hatırlamadıgım bir kart var onu ve makas çalımı kartı ile birleştirince aubameyang kesin gelir o yüzden bu kart tanesi 120k dan 240k falan oluyor.

3-Adam bulma olayı kadrona göre olduğu için uzun sürüyor sanırım 4-5 dk kesin buluyor bende.

4-Kadroyu pazartesi gelen kulüp temsilcisi oluyor onla yaparsın.3 takımın toplamda 3 temsilcisiyle anlaşabiliyorsun 9 oyuncu ediyor 900 coine.Garanti siyah top çok seyrek işe yarayan sarı top veriyor.Ama genelde oynayanlarda çok süper kadrolar var öyle yapman için bir kaç hafta ve şansa ihtiyacın olacak.Yukarda söyledim bende cuma başladım 60-70lik adamlarlaydım pazartesi 3400 takım gücüne ulaştım.Ayrıca şuanda legandary oyuncu veren etkinlik var alması zor ama bilgisayarla oynayıp 2 legandary oyuncu alma şansın var bedavaya bunu almak için ben ilk alırken 65 değilde 75 verip dlc takımı almıştım ondaki kadro hep sende kalıyor kulupler sekmesinde as kadron ve dlc kadron arasında geçiş yapabilirsin.İşte bu dlc takımıyla bilgisayarı yenil 2 legandary oyuncu aldım ki bir tanesi czech kaleciydi işime çok yaradı.

Bende acemiyim bildiklerim bunlar hakim bey:D dogru yanlış idare et.

• daquied kullanıcısına yanıt
    Yukarda cevap verdim evet bugünde ulaşabiliyorsun özel temsilci sekmesinde 3 takımın var 3 er tane alma hakkın var tüm coinleri harcama perşembeleri haftanın oyuncu mu ne geleiyormuş ben daha görmedim ilk kez bu perşembe görecem herneyse o daha iyi olabilir.

Edit:coin harcarken dikkat et hedef oyuncular kısmına tıkla %100 siyah verenleri seç bazılarında %87 oluyor sarı verebiliyor %13 olasılıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmin -- 29 Eylül 2020; 23:56:45 >
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam akiam bakacağım tekrar devam edeceğim bakalım.

• Oynanış olarak 2020'den farkı var mı acaba? Kafede 2020 oynamıştım çok beğenmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertens, alba ve o altın defansı aldım.Ramos vardy falan gelse güzel olurdu altın yerine ama alba yeter şuanlık mertenste hızlı iyi yedek.
  • Koca konami yıllardır şu bağlantı kopma hilesine bir çözüm bulamadı diyecek bişey bulamıyorum artık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

1-Sözleşme imzaladıkların kadroda olur yedekler kısmı aşagıdaki oyuncu barının sol tarafındaki adamın üstüne tıklayınca görünüyor hepsi .Mutlaka gelmişlerdir 10 kere oynayınca otomatik gidiyorlar taki sözleşmeliler aldıkların kalıyor gb verip sözleşme yapıyorsun onlarla.

2- Adam alma biraz zor istediğini alamıyorsun 3 kart hakkın var onları kombinleyerek istediğin adamı alabilme şansın var mesala 5 yıldızlı gabun mu tam ismini hatırlamadıgım bir kart var onu ve makas çalımı kartı ile birleştirince aubameyang kesin gelir o yüzden bu kart tanesi 120k dan 240k falan oluyor.

3-Adam bulma olayı kadrona göre olduğu için uzun sürüyor sanırım 4-5 dk kesin buluyor bende.

4-Kadroyu pazartesi gelen kulüp temsilcisi oluyor onla yaparsın.3 takımın toplamda 3 temsilcisiyle anlaşabiliyorsun 9 oyuncu ediyor 900 coine.Garanti siyah top çok seyrek işe yarayan sarı top veriyor.Ama genelde oynayanlarda çok süper kadrolar var öyle yapman için bir kaç hafta ve şansa ihtiyacın olacak.Yukarda söyledim bende cuma başladım 60-70lik adamlarlaydım pazartesi 3400 takım gücüne ulaştım.Ayrıca şuanda legandary oyuncu veren etkinlik var alması zor ama bilgisayarla oynayıp 2 legandary oyuncu alma şansın var bedavaya bunu almak için ben ilk alırken 65 değilde 75 verip dlc takımı almıştım ondaki kadro hep sende kalıyor kulupler sekmesinde as kadron ve dlc kadron arasında geçiş yapabilirsin.İşte bu dlc takımıyla bilgisayarı yenil 2 legandary oyuncu aldım ki bir tanesi czech kaleciydi işime çok yaradı.

Bende acemiyim bildiklerim bunlar hakim bey:D dogru yanlış idare et.
    Bende macthday ve sıralamılda bazen 20 dakika bekliyorum bulamıyorum. Bunun çözümü var mı ? PEs 20 de anında buluyordum.

• copierbond64 kullanıcısına yanıt
    takımına bağlı sanırım ben en fazla 3 -4 dk bekliyorum.
  • Arkadaşlar optimizasyon konusunda bir iyileştirme sezdiniz mi ?
    Pes2020'yi bilgisayarımın teknik özellikleri karşılamasına rağmen kasarak oynuyordum.2021'de benzer sorunları çözüp çözmediklerini merak ediyorum.
  • Maç sırasında oyun birden donup oyundan atıyor. Genelde ikinci yarı sırasında oluyor bu olay. Benden başka bu durumu yaşayan var mı? Bir çözümü var mıdır

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.