Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: megi21

acaba sim için PS'den de kadro alıyor olabilirler mi ? başka türlü en fazla 6 icon olması lazım. kullanıcı ismini versene bir tanesinin.
    Öyle.birsey.mumkun.degil reis her platform.kendi içinde.mucadele eder sim.siralamasinin en tepesindeki eleman bir tanesi isimleri.ofisteki PC de.kayitli sadece takım isimleri yazıyor.ustlerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhangi1i kullanıcısına yanıt
    Ben kendi hesabıma steam kodu ekleyerek 2. Takımı ekledim 3000 coins + messi geldi , juventus almıştım ilk , geliyor yani, indirimli almak istiyorsan ****dan 60 a aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oha resmen ortalık karışmış 😂 beyler steamdan istediğiniz kadar paket alabilirsiniz , her takım alışınızda o takımın ikonu ve 3000 coins veriyor , kaçtane var tam bilmiyorum ama 5 se 5 6 ise extra 6 ikon alabiliyorsunuz, ben kendim ilk juventus almıştım , bugün Barselona ekledim messi ve Ronaldo var kadromda

• Arkadaşlar oyun içi %20 indirim bitti mi ? Linke tıklıyorum ancak fiyat değişmiyor.
  • eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU]

Acele etmiyorum. 10.200 Coins var.Man united,Barcelona,Juventus sürümlerini aldım.Defansım allaha emanet evet ama bu oyunda acele edince saçma sapan işe yaramayan oyuncuları veriyor.

Her hafta kilit oyuncular için açıcam bu sene.

Mesela Virgil van Dijk, Koulibaly,Varane,Alaba,Carvajal,Trent Alexander-Arnold defans kısmında istediğim oyuncular...

Kale için Alısson düşünüyorum...

Bunlar gelirse açıcam inş...

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Pazartesi Liverpool oyuncuları ve Arsenal oyuncuları gelicek

• Biliyorum.Sadece Liverpool açıcam zaten.
  • PES 2013'ten beri ilk defa bir PES oyunu oynuyorum. Her görüşe saygım var ama bu oyunun bir futbol oyunu olduğunu söylemek çok zor beyler. Hani FIFA'yı da pek sevmiyorum ama bu oyun bambaşka bir şey. Bu kadar kötü pas mekaniği olan bir oyun görmedim. Sorun bende mi bilmiyorum ama bir ara pası mı isabetli olmaz. Hepsini şut atar gibi atıyor oyuncular. 94 overall icon Messi'ye PES'in 65 overalli random oyuncusu omuz koyup yıkabiliyor. Uzaktan şutların çoğu eğer rakip defanstan sekmezse gol oluyor. Savunma yapmak o kadar kolay ki, kare ve pas tuşuyla direk ikili sıkıştırmayla giriyorsun rakibe. Hiç sarmadı oyun beni. 65 lira verdiğim için üzüntü bile duydum. İlla ki severek oynayan vardır ama ben hiç beğenemedim. Herkese iyi oyunlar.
  • Takım ruhu , form durumu , oyuncu seviyesi hepsini olabildiğince iyi tutup öyle yorumlamak gerekiyor, mesela machdaye girdim bütün takım ikon ama formlar orta seviye full iyi seviyedeki takım gelince patates ediyor

• Juventus Edition satın aldım Myclub'ta tüm Juventus oyuncularını nasıl alacağım?Rakibin birinde tüm kadro vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni hile mi geldi. öngörülemeyen koşullar da yazmıyor rakiple bağlantı kötüleşti deyip maç iptal ediliyor. bugün 2 kere oldu.

bir de arkadaşlar kolu sakın bırakmayın belli süre kola dokunmayınca maçı kaybediyorsunuz.
    öne geçmiştim 2-3 farkla rakip kendi sahaında top çevirior diye kolu bıraktım maçı kaybettim.

hile yapanları da aşağıdaki linke üşenmeyip bildirelim.
    https://www.konami.com/wepes/2021_support/report/0/eu/en/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megi21 -- 21 Eylül 2020; 0:1:46 >
  • Hiç beceremedim. Online'da 5-0 yenildim ilk maçımda. :D Oyun mekaniği çok değişik geldi bana. Uzun yıllardır PES oynamamıştım. Şu an iki pası zor yaptım. İki senedir Fifa da oynamıyorum. Bu kadar süre futbol oyunlarına ara verdikten sonra yıl 2020 ve oyunlar hiç gelişmedi.
    Benim kötü oynamam bir yana ayağından pas çıkma hızı, hantallığı vs... ilginç.
    Oyunda akıcılık ve coşku yok.
  • Arkadaşlar pc de bırden fazla paket alınmıyor biliyordum ...aldım dıyen arkadaş nasıl aldın acaba ?
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    Bende alınmıyor diye biliyorum ama alınıyormuş.Man unıted almıştım.Juve ve barca sürümünü aldım ek olarak.Steamden izin vermiyor.Dışarıdan oyun satan sitelerin herhangi birinden key satın alıp girerseniz kabul ediyor.
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    Pm attım.

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Steamden de alınıyor hocam yöntemi var ben o şekilde aldım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.