Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Teşekkürler hocam sağol, takım uyumuna göre kadro yap seçeneğini görmemiştim, bugün açtığımda tekrar bakarım.

Ama takım uyumuna uymuyor diye Messi'yi Martial'ı falan oynatamamak üzücü. Onu biraz abartı yapmış japonlar :)

Ben oyuncu transfer ederken takım uyumuna uygun olacak mı olmayacak mı nasıl anlayacağım peki?
    Kadro menüsünden ana ekrana sağ tıklar iseniz kadro gücüne göre ayarlar ve kadro ruhuna göre sırala var hocam bakarsınız.

Hocam transfer olayı yok gibi zaten. Rast gele çekiyoruz ya oyuncuları. Uyum sorunu var ise elden çıkarırsınız.

Takım ruhuna göre dizdin misal. 99 oldu. Messi'yi koyuver sende hocam 95 e düşsün ne olacak

• quote:

Teşekkürler hocam sağol, takım uyumuna göre kadro yap seçeneğini görmemiştim, bugün açtığımda tekrar bakarım.

Ama takım uyumuna uymuyor diye Messi'yi Martial'ı falan oynatamamak üzücü. Onu biraz abartı yapmış japonlar :)

Ben oyuncu transfer ederken takım uyumuna uygun olacak mı olmayacak mı nasıl anlayacağım peki?
    Takım uyumu olmasa da sürekli oynaya oynaya o kendiliğinden artıyor. Ben geçen sene 60 70 el başladım hiç uyuma bakmadım oynaya oynaya kendiliğinden arttı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Doğru gelişiyor, lakin karşındaki online rakibin uyumu senden daha iyiyse fark yaratıyor maçta.
    Senin adamların defanstan çıkamıyor rakip kabus gibi çöküyor (:
  • LİNK ATMA ŞANSIN VARMI?
  • Dostlar, spiker dil değiştirme gibi bir seçenek mevcut mu oyunda? 19 da pek kurcalamadım ama menülerde seçenek yokdu...
    Kulak aşina olunca sıkıcı olabiliyor..Hep aynı kelimeler, cümleler... farklı diller daha heyecanlı olabiliyor..
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

• oyunun pc versiyonu ile konsol versiyonu arasında fark var mı? Eğer kalite olarak farklıysa ps4 e alacağım oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 11 Eylül 2019; 10:22:11 >
  • arkadaşlar online maçlarda yavaş hız sorununu çözdü mü konami
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Doğru gelişiyor, lakin karşındaki online rakibin uyumu senden daha iyiyse fark yaratıyor maçta.
    Senin adamların defanstan çıkamıyor rakip kabus gibi çöküyor (:
    Aynen, dün myclubda offline iki üç maç kazandım takım ruhu kötü olduğu halde. Sonra online deneyeyim dedim. Karşıdakinin takım ruhu 90 küsurdu benimde 60 küsurdu. Adam dalga geçerek yendi beni. 4-0 bitti. İki şut falan çekebildim. Messi Martial falan hızları bile düşmüş gibiydi.

• Yalniz takım aktarmada hata veriyor sorun yaşayan var mi?

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=134476157

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Aynen, dün myclubda offline iki üç maç kazandım takım ruhu kötü olduğu halde. Sonra online deneyeyim dedim. Karşıdakinin takım ruhu 90 küsurdu benimde 60 küsurdu. Adam dalga geçerek yendi beni. 4-0 bitti. İki şut falan çekebildim. Messi Martial falan hızları bile düşmüş gibiydi.

Alıntıları Göster
    Takım ruhu maksimum girsen 70 lik oyuncular ile dahi 4 yemezdin belki
    Offline sıkıntı değil. Bir şekilde alıyorsun

• nerden satın aldınız oyunu hepiniz steamden mi aliyorsunuz.daha ucza veren siteler güvenlimi

birde

GTX960M
    i7-6700HQ Processor 2.6 GHz
    16GB Ram

ile oynayabilir miyim asus laptopta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRCoN -- 11 Eylül 2019; 10:43:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaRCoN

nerden satın aldınız oyunu hepiniz steamden mi aliyorsunuz.daha ucza veren siteler güvenlimi

birde

GTX960M
    16GB Ram

Durmaplay 159 tl Hocam
  • quote:

nerden satın aldınız oyunu hepiniz steamden mi aliyorsunuz.daha ucza veren siteler güvenlimi

birde

GTX960M
    16GB Ram

Playstore'dan aldım ben faturama yansıtarak taksitle aldım. hediye çeki vardı eniskirazoglu 160'a geldi. https://www.playstore.com/urun/efootball-pes-2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeshilmen -- 11 Eylül 2019; 11:0:59 >
  • 10 senedir pes almadım oynamadım bu sene iyi gibi gözüküyor, yorumlarınız nedir?
    bir de pc demo nereden bulurum
  • teşekkür ederim.
    playstore veya durma play de iade varmı kasarsa iade edebilir miyim.

birde sistemime bişey diyecek olanınız varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRCoN -- 11 Eylül 2019; 11:7:19 >
  • Arkadaşlar forma için lisans yaması varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok teşekkür ederim. Akşam deneyecegim.

• i7 işlemci
    1050 ti ekran kartı
    8gb ram

bu laptopta hem 2019 hemde 2020 demosu ayarları düşürmeden akıcı oynanmıyordu. çözünürlük 1080p olunca çok kasıyor 900p ye alınca düzeliyor 60fps veriyor. nvidia ayarlarında ek bir ayarmı yapmak lazım yoksa oyun optimizasyon özürlü mü ? fifa 19 u 1080p de 60+ fps de oynuyordum en yüksek ayarlarda
  • quote:

teşekkür ederim.
    playstore veya durma play de iade varmı kasarsa iade edebilir miyim.

birde sistemime bişey diyecek olanınız varmı.
    Steam dışında iade yok diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.