Şimdi Ara

Efootball 2023 | XBOX Ana Konu | F2P

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efootball 2023 | XBOX Ana Konu | F2Pwww.xbox.com
    Abrufen eFootball™ 2023 | Xbox
    https://www.xbox.com/de-DE/games/store/efootball-2023/9NT1ZBBV6WH6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped 117 Crusader -- 13 Ekim 2022; 15:52:19 >

• V 1.0 çıktığından beri oynuyorum, önceki versiyona göre çağ atlamış resmen oyun gameplay olarak. Türk oyuncu sayısı da çok fazla gibi geliyor sürekli Adana Demirspor, Antepspor gibi rakipler geliyor karşıma Efootball 2023 | XBOX Ana Konu | F2P 

• olacak olacak bu oyun olacak

• adam oldu mu oyun ya ? öyleyse bir deneyelim. :) fifa falan kesmiyor pes tutkunu insanı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldi mi oyuna?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aylmz07 kullanıcısına yanıt
    14 Nisan tarihinde geldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2023 oyunları geliştiriliyor adamlar 2022 yi yeni oturtacak hala rezillik ya Efootball 2023 | XBOX Ana Konu | F2P 

• falterubbix kullanıcısına yanıt

aynen nasıl bir değişim yaptılar ise firmada oyunu bu sene bildiğin çıkarmadılar gibi bir şey oldu. İlk versiyona göre oyun baya değişmiş 2 gün önce denemiştim ilk versiyona göre baya oynanır durumda şu an

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt

Yeni güncellemeyle ilk versiyondan baya ötede bu konuda hakkını yiyemeyiz ama halen daha Fifa kadar komple bir oyun olamadı. Bir kaç sağlam update daha alması lazım ki birşeye benzesin. Mesela daha hala offline modda takımlar, ligler ve kupalar yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes geri dönmüş sanırım bende döndüm dönmek denmez ama cod vanguard halo fortnite arasında dönmek beni baya yordu indirdim arada girip iki el maç atıyorum çıkıyorum 1658 mi öyle bir güç var çok güçlü rakip gelmiyor Max 2000 gücünde rakip geldi onun dışında hep 1600 1800 arası keyifli maçlar dönüyor ama ana oyunu yapacak olan hiç zaman kaybetmesin fifa oynasın bazen kasıyor oyun series x'te oynamama rağmen kamera bazen sapıtıyor bir güncelleme daha alması gerekli gibi sadece keyif almak için oynanır ama o konuda hiç sorunu yok

Ayrıca bir sorum olacak bilenler için crossplay gelecekti sözde çıkmadan önce bir yerlerde okumsutum şu an crossplay var mı ps tarafı ile ?

• Revrains R kullanıcısına yanıt
    Şu an yok, iyi bir taktik ve oynanış ile güçlü kadrolar yenilebiliyor oyunun güzel kısmı bu

• oyun iyi olacak dedim ama dün akşam oynarken en son pes dedirtti kapattım direk maçın ortasında çok fena bir şekilde fps düşüşleri var ilk günlerde bu kadar kötü değildi.

series s te oynuyorum onunla ilgisi var mıdır acaba

• Kuhleep kullanıcısına yanıt

Fps düşmesi bende de oluyor. Özellikle kamera kaleye döndüğünde.

• @okimos @jackiealfonzo

Sizin kadroları kurduğunuzu ümit ediyorum. Konsol gelince ben arada kaynarım artık Efootball 2023 | XBOX Ana Konu | F2P  Oynanış nasıl acaba merak ediyorum. Arayüz, oyuncu kartları ve sair görsel öğelerde gözle görünür bir gelişme var. İncelediğim kadarı ile Konami doğru yolda ilerliyor.

• iaaynaci kullanıcısına yanıt

Yok bro ben kadro falan kurmadim 🤣 actim egitimde kapattim Fifa ciyim ben 😂 Okan kesin kurmustur kadroyu.

• series s için pes 2021 nasıl alabiliriz arkadaşlar, bu oyun olmamış bence.

• Gamepass nba getirince buradaki oyuncular sanırım oraya kaydı. Dün ve bugün oynayacak rakip bulunmaz oldu.

• Kadroyu kurduk 2 haftadır kasıyorum , @iaynaci 2 gündür oynuyor kadroyu yolla bakalım dedim 5 efsane var :)) oyun torpil geçmiş adama resmen . Üstelik aynı klasmandayız .

• Klasman 2'deyim

Efootball 2023 | XBOX Ana Konu | F2P

• bu kadroyla klasman 2 iyimiş , gamertag neydi ? @TheCapedCrusader

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.