Şimdi Ara

EEEEENNNN AKLA GELMEYECEK ŞİFRE!!! HERKEZ KATILSIN :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
43.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİŞEYİ ŞİFRELERKEN EN ÇOK NEYE DİKKAT EDERSİNİZ? ŞİMDİYE KADAR KULLANDIĞINIZ EN KOMİK ŞİFRE NEYDİ ACABA...
    BAZEN ŞİFRE BELİRLERİN DİYE KARŞIMIZA GELEN SORULARA KISA ZAMAN İÇİNDE DEĞİŞİK CEVAPLAR VERMEYE ÇALIŞIRIZ BÖYLE DURUMDA SİZ NE YAPARSINIZ.HANGİ MANTIKLA DÜŞÜNÜRSÜNÜZ

EEEEENNNN AKLA GELMEYECEK ŞİFRE!!!

BULDUĞUNUZ EN FAZLA BEĞENİLCEK EN İLGİNÇ ŞİFREYİ SÖYLEYİN :))

tABİ ŞİMDİ KULLANDIĞINIZ ŞİFRELERİ DAĞITMAYIN MİLLETE:)) ÖNCEKİLERİ TABİKİ:)

• ben hep kendimden bişey olsun isterim gizli düşüncelerim veya rüyalarımda gördüğüm yerler veya cisimlerle ilgili... çoook kasardım acaba ne koysam diye
    ama 1 iki gün önce bi arkadaşım domates patates gibi şifreler koyuyorum dedi bence çok kolay ve ben 40 yıl düşünsem bu kadar sade bi şifreyi düşünmem. :))

domates patates
  • Şifrenin sizin için birşey ifade etmesi önemli değil.Hatta çoğu kişi ifadeli şifreler kullandığı için hesaplarını kaybeder.Şuanda sadece rakam veya sadece harften oluşmuş şifreler kolaylıkla kırılabilir.Bu yüzden şifrelerinizde rakam ve harf hatta mümkünse başka karakterleri birlikte kullanın.
  • işin ihtimal kısmını elbet biliyor forumdakiler ama

ilginç bi şifre vermemişsin ... galiba millet açılıp saçılmak istemiyo forum tehlikeli:)
  • Zaten bu konunun yeride burası değil... Konu Dışı yada Gereksiz bölümü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkywalkeR3001 -- 19 Aralık 2004, 22:49:35 >
  • password harvesting haaaa
    ne biliim işte alakasız bişe yazarım şifreye

kimisi de şifresini postit'e yazar sonra onu monitore yapıştırır :p
    neyse işte, zaten beynim sulanıor bazen 50 tane sitenin şifresi neydi diye düşünmekten. güvenip bilgisayara da kaydedemiyorsun ki ... iyicene ihtiyarlayıncaya kadar heryere farkli sifre koyarım sonrası Allah kerim, heryere teq bi şifre koyarım heralde.
  • password kelimesini yada herhangi benzer bir kelimeyi tersten yazıp en sona ve en başa kaç harften oluştuysa onu yaz örnek 8drowssap8 böylece hiç unutmıyacağın zor bir şifre elde edersin.
  • 865rasba586
    ah bulursunuz bu sifreyi
  • ha haaa benim önemli yerlerde kullandığım şifreleme pass phare ve password karışımından oluşuyo
    Örnek vermek gerekirse:
    tH!$ P4$$w0rD !$ v3rY $3cur!tY
    Böle bişi işte
  • hehe! sifrelerim kafamdaki bir algoritmanin çiktisidir. bu sayede her yere farkli bir şifre veriyorum ve şifreyi değil algoritmayi ezberlediğim için hiçbirini unutmuyorum. şifrelerimden biri bulunsa bile diğerleri bulunamaz. ancaki 4 5 tanenesi birden bulunursa algoritma çözülür..
  • yeni başlayanlar için şifreler:
    12345678
    87654321
    11111111
    qwerty
    sifre
    sifremibulamazsin
    1977(doğum yılınız)
    galatasaray(besiktas-fenerbahce)
    istanbul(ankara-izmir)

(şimdi bunu okuyan birileri aha benim şifremi yazmış herif derse şaşırmam)
  • ben uzun küfür yazarım çoğu zaman.isterseniz bir kuple yazıyım buraya:)))
  • benim şifrem cibutide yaşayan amcamın cibutili karısının soyadının tersten okunuşunun inguca çeviriminden oluşuyo
  • benim bütün şifrelerim.. cibutideki amcamın cibutili karısının soyadının tersinin inguca ya çevrilmiş halidir.... valla bak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAİNS

benim şifrem cibutide yaşayan amcamın cibutili karısının soyadının tersten okunuşunun inguca çeviriminden oluşuyo

o ne yaa
    alın size şifre
    lblitsgea
  • 7S9i2h5R5
    Gibi Bişiler işte :)
  • Age oftaki hileydi ilk şifrem. pepperoni pizza 'nın bi kısmını almıştım. peperonn demiştim sadece.
  • ENİGMA
  • adiniz ,ya da adiniz soyadiniz'i eklememişsin

quote:

Orjinalden alıntı: rezilvezir

yeni başlayanlar için şifreler:
    12345678
    87654321
    11111111
    qwerty
    sifre
    sifremibulamazsin
    1977(doğum yılınız)
    galatasaray(besiktas-fenerbahce)
    istanbul(ankara-izmir)

(şimdi bunu okuyan birileri aha benim şifremi yazmış herif derse şaşırmam)

• benim şifre: şifremifreyok!! veya denedabulacan
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.