Şimdi Ara

edit (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
4.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babasına ulaşıp durumu anlatın kulağını çeksinler aklı başına gelsin. Savcılığıa başvurun diyecektim ama ergen bile değilmiş karşı taraf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

şu dakka içinde eski hesabımı geri aldım( alan şahıs geri verdi ) mail ve şifrem ve yaşadığım şehire kadar değiştirmiş.. sonuç olarak adım ve şifrelerimi değiştridim.. herkese selamlar.. lütfen kardeşlik konusunda dikkatli olun..

Hocam sende 12 yaşında olan çocukla kardeşlikmi yapılır yahu neyse geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

quote:

şu dakka içinde eski hesabımı geri aldım( alan şahıs geri verdi ) mail ve şifrem ve yaşadığım şehire kadar değiştirmiş.. sonuç olarak adım ve şifrelerimi değiştridim.. herkese selamlar.. lütfen kardeşlik konusunda dikkatli olun..

Hocam sende 12 yaşında olan çocukla kardeşlikmi yapılır yahu neyse geçmiş olsun

ah bilsem yaşını böyle bişe yaparmıyım. oldu başımıza geldi bundan sonra aman diyorum.. artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

Yazık olmuş dostum. Böyle millettin 60tlsinde bile gözü olan insanlar var bu ülkede.

Bırak 60 tlyi 10 tl için yapmadığı 3 kağıt kalmayan insanlar var bu ülkede. daha yeni başıma geldi.
    altı ustu 10 ve ya 20 tlyi adam gibi rica etse yine veririm ama adam oyle bişeyler yapmaya çalışıyorku sanırsın buyuk vurgun yapacak köşeyi dönecek hayatı kurtulacak
    Geçmiş olsun arkadaşım sanada
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

quote:

Yazık olmuş dostum. Böyle millettin 60tlsinde bile gözü olan insanlar var bu ülkede.

Bırak 60 tlyi 10 tl için yapmadığı 3 kağıt kalmayan insanlar var bu ülkede. daha yeni başıma geldi.
    altı ustu 10 ve ya 20 tlyi adam gibi rica etse yine veririm ama adam oyle bişeyler yapmaya çalışıyorku sanırsın buyuk vurgun yapacak köşeyi dönecek hayatı kurtulacak

Geçen gün haber vardı, 3 tl'sini vermeyen genci bıçaklayıp öldürmüşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

quote:

Geçen gün haber vardı, 3 tl'sini vermeyen genci bıçaklayıp öldürmüşler.

İşte insanlık bu kadar düşmüş bu ulkede
    Eskıden gizlice bağış yapan durumu iyi olan insanlar varmış.Ordanda ihtiyacı olan ıhtıyacı ne ise o kadarını alırmış. Fazlasına el sürmezmiş.Şimdi boyle bir uygulama olsa orda para mara kalmaz

• quote:

Sorunun çözüldüğüne sevindim. İnşallah böyle durumlar artık olmaz. Geçmiş olsun ve bir daha da başa gelmez olsun.

• 12 yaşındaki ilköğretim öğrencileri bile hesap çalıyor artık Allah kimsenin başında vermesin.
  • Geçmiş olun kardeşim.

yüzyüze görüştüğüm arkadaşlar hariç kimseyle kardeşlik yapmam. istisnai durumlar oldu ama çok şükür hepsi sağlam adam çıktı.
  • Vay arkadas. Olaylara bak :s gecmiş olsun

• ne kadar ucuz hesapların peşinde insanlar var saskey005 kullanıcısının yazdığı mesajlara bakılırsa ; babası liseyi kazandığı için ps3 almış. o da ebeveynlerinden birinin kredi kartıyla psn de hesap açıp milleti dolandırmaya çalışmış gibi duruyor. o nedenle belirli forumlarda 20 ya da 21 yaş sınırı getirilse daha elit bir hava oluşturulur diye düşünüyorum
  • I am so excited diye bir eleman var o da 13-14 yaşında onunla da alışveriş yapmayın

• yerinde olsam hesabı almama rağmen şikayetime devam ederim.. forum dan adminlere de tekrar mesaj at böyle şarlatanları 10 gün banlamak ceza değil ödüldür sınırsız ban yemesi gerekir!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumi

yerinde olsam hesabı almama rağmen şikayetime devam ederim.. forum dan adminlere de tekrar mesaj at böyle şarlatanları 10 gün banlamak ceza değil ödüldür sınırsız ban yemesi gerekir!!

gerekli şikayetimi forum yönetimine illetim onlarda 10 günlük uzaklaştırmayı uygun görmüşler.... şikayet konusunda fazla ısrar cı olmadım şifrelerimi aldıktan sonra ama keşke sony den sonucu bekleseydim diyorum ama olan oldu diyorum içimdende.. yaşı 12 ama kendisi hırsız.. onun en büyük cezası adı soyadıyla forumda ifşa edilmesi benim gözümde.o bu forumda olsa bile onun bu sayfada ona hırsız denildiğini bilecek yıllar geçsede... LEKE LEKEDİR silden izi kalır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saskey005

cözüldü hesabda ghostuda iaade ettim

emirhan mesajlarıma cevap verirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saskey005

cözüldü hesabda ghostuda iaade ettim

bu şahıs benide dolandırmıştır arkadaşlar. banden 15 ay devam edecek olan psn plus karşılığı fifa soccer oyunu verdim. 1 ay kullandım hesapta psn plus falan kalmadı.

kendisine simdi ulaşamıyorum. mesajlarımı okuyor cevap yazmıyor. Ben psn plusı baskasına vermistim o arkadaş magdur olmasın diye parasını geri verdim ama bu arkadaştan alamıyorum.

Bu adam dürüst değildir. Uzak durunuz...
  • ADam adanalı mı benmi öyle gördüm o taraflardan korkucan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

bu şahıs benide dolandırmıştır arkadaşlar. banden 15 ay devam edecek olan psn plus karşılığı fifa soccer oyunu verdim. 1 ay kullandım hesapta psn plus falan kalmadı.

kendisine simdi ulaşamıyorum. mesajlarımı okuyor cevap yazmıyor. Ben psn plusı baskasına vermistim o arkadaş magdur olmasın diye parasını geri verdim ama bu arkadaştan alamıyorum.

Bu adam dürüst değildir. Uzak durunuz...

Adam değil, 12 yaşında bir çocuk.
    Geçmiş olsun.

Herhalde Plus çok önceden 15 aylık alınmış, sana da 15 ay daha devam edecek demiş. Forumun kalitesine zarar veriyor bu kişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lame Stallion

ADam adanalı mı benmi öyle gördüm o taraflardan korkucan.

hocam genelleme yapmıssınız ama bizde adanalıyız :) adamına göre değişir o dediğiniz... :)
  • Geçen hafta hiç tanımadığım forumdan bir arkdaşla beraber fifa aldık hemen parasını yatırdım hesabına ve oyunu oynuyorum.... Bu forumda çok kıymetli arkdaşlar var ama.. Bunun gibi HIRSIZLARDA var.. İnsanın içinde allah korkusu yoksa her haltı yer.. Adam çocuk fark etmez..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.