Şimdi Ara

edit (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
4.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GT_55

Ben elin libyalısında bile hesabımı geri almıştım.Büyük ihtimal sizde alırsınız.Bu hırsız şerefsiz nerede oturuyorsa, güzelce bir pataklamak lazım.

ben hayatımda böyle şerefsiz görmedim mesajları yazacam yayınlıcam size lütfen okuyun..
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAYAQ -- 2 Eylül 2016; 23:51:18 >
  • Hırsız şerefsiz saskey005'e hitaben.. Benim hesabımı da çalmışlardı.Hem de, libyalı senin gibi hırsız...Ama ben hesabımın çalındığını sony'e ilettim, hem hesabımı geri aldım, hem de çalan kişinin, hem hesabı, hem de ps3'ü komple banlandı.Aynısı senin başına da gelecek.Yani kısacası yaptığın rezillikle kalacaksın.

http://resim.donanimhaber.com/m_81338171/f_//tm.htm#81338171
  • hiçde bile ayrica konuşmalari da atsin aticağa kadar ben na gta 5 vericekdim şifresi de değişmişdi denizmax satmişdim bir hesabimi şifre değişmişdi bende hemen denizmax mesaj attim şifreyi alabilirmiyim de saticapm dediim onada istersenis giddin sorun denizmaxli arkadaşa hem birsürü alişveriş yaptim hep ben once verdim ve hiç sorun cikmadi oh kişileri de atarim şimdi kendiniz sorun hatta vita aldim 3ds aldim ve hatrix adli arkadaşla ona ps vitami verdim ps3 aldim...........................
  • Yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi mailinize ''mailiniz değişti siz değiştirmediyseniz tıklayın'' maili gelmedi mi?
  • ayrica sen benimkine girmişdim beni kicledin durdun hesabdan okuyun orda ne yazmişim ayni anda başliyak diye nerdeyse oyunu indiricekdi hem ona hesabi geri vericekn anneme baabma bide bana öyle söyliyince öyle oldu ve gta 5 şifresi daha bügün elime geçti..................
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi mailinize ''mailiniz değişti siz değiştirmediyseniz tıklayın'' maili gelmedi mi?

evet geldiği gibi sony türkiye ile görüştüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

quote:

Yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi mailinize ''mailiniz değişti siz değiştirmediyseniz tıklayın'' maili gelmedi mi?

O mailde bir link oluyor onu bastığında bir yönlendirme yapmıyor mu?
  • referansi daha olmiyinca doğal olarak da şüphelendim........oh bana verince ghost var mi diye yok mu diye evet değişdirdim bilgileri köntrill edicekdim gta 5 ile birlikdede vericekdim kendi hesabini oda saldirmasaydi hesaba öyle hepinize alişveriş yaptiğim kişi listesini de yaziyim sizde sorun hırzismiyim değilmiyimde:hatrix ps vita verdim ps3 aldim,denizmax la da psn hesab takasi yaptik,Gs_emre den vita için fifa 13 aldim,justicebooster re fifa 14 hesab verdim gta 5 aldim psn hesab,g.güven den kazik yedim ps vita oyunumu ilk gönderdiğim paradan hala haber yok,ahehknlegatus dana vita oyunu aldim, bu kadar............ben şimdi çikmam lasim akşam geri geliceğm
  • Şu yazıları okuyunca ben kendimden utandım.

Karşındaki çocuk belli ki.. Ciddiye alıp iş yapmışsın.

Neyse geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saskey005

ayrica sen benimkine girmişdim beni kicledin durdun hesabdan okuyun orda ne yazmişim ayni anda başliyak diye nerdeyse oyunu indiricekdi hem ona hesabi geri vericekn anneme baabma bide bana öyle söyliyince öyle oldu ve gta 5 şifresi daha bügün elime geçti..................

Arkadaşlar,
    Saskey005'in dediği gibi kendisiyle 2 gün önce 2 farklı psn hesabı takası gerçekleştirdim. Kendisiyle hiçbir sorun yaşamadım, aksine çok dürüst ve tatlı bir kardeşimiz böyle bir olayda adı neden geçti hala anlayabilmiş değilim, olumsuz yorum yapmadan önce her iki tarafı da dinlemek gerektiği kanısındayım.
    Umarım sorun düzelir sorun çözülür, iyi forumlar
  • quote:

quote:

quote:

O mailde bir link oluyor onu bastığında bir yönlendirme yapmıyor mu?

edit

burdaki gördüğün mail geliyor.. linle tıkladığında bu sayfaya atıyor
    http://tr.playstation.com/psn/support/ ben direk sony türkiyeyi aradım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Denizmax

quote:

ayrica sen benimkine girmişdim beni kicledin durdun hesabdan okuyun orda ne yazmişim ayni anda başliyak diye nerdeyse oyunu indiricekdi hem ona hesabi geri vericekn anneme baabma bide bana öyle söyliyince öyle oldu ve gta 5 şifresi daha bügün elime geçti..................

Arkadaşlar,
    Saskey005'in dediği gibi kendisiyle 2 gün önce 2 farklı psn hesabı takası gerçekleştirdim. Kendisiyle hiçbir sorun yaşamadım, aksine çok dürüst ve tatlı bir kardeşimiz böyle bir olayda adı neden geçti hala anlayabilmiş değilim, olumsuz yorum yapmadan önce her iki tarafı da dinlemek gerektiği kanısındayım.

ben tek taraflı bişe yazmadım. olan biteni tüm yazışmaları tüm tavrımı ve tavrı şeffaf bir şekilde yayınladım..

• evet cocuğm daha 12 yaşindayim hem oh saldirdi bende onu kicledim bende hesabi çaicak sandim................köntril etmek için de değişdirdim şifreyi evet değişdirdim gercekden şifreyiköntröll etmek için geri de vericekdim anneme baabma öyle laf yapti ama ......................hem gta 5 şifrsini de demin denizmaxdan aldim rainn turk den e postayi alip hesabini normale çevirip gta 5 hesabi ile geri vericekdim...................
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Şu yazıları okuyunca ben kendimden utandım.

Karşındaki çocuk belli ki.. Ciddiye alıp iş yapmışsın.

Neyse geçmiş olsun.

çocukmu adammı bilmiyroumda.. ben ona mesajda yazıyor allah dan korkarmısın dedim o cevabı verdi bende bu şekilde devam ettim sonucuda bu oldu yazımalar yukarda..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Denizmax

quote:

Arkadaşlar,

ben tek taraflı bişe yazmadım. olan biteni tüm yazışmaları tüm tavrımı ve tavrı şeffaf bir şekilde yayınladım..

Benim sözüm konudaki diğer tarafı dinlemeyip olumsuz yazanlar için,
    Sonuç olarak umarım düzeltirsiniz aranızdaki problemi dediğim gibi bunlar hoş şeyler değil,
    Saskey005 isimli kardeşimiz de yaşça biraz ufak ona göre konuşursanız halledersiniz bence
    Haydin iyi forumlar..

• bende sana e postani yaz diyordum dimi kaç satten beri sen yazmiyorn annem babam aküfür ediyorn demim de gta 5 şifresini aldim vericekdim hatta dün vericekdim hesabini bügün de gtav dünki yazilara bak hesabini normale ceviricekdim yani e postani falan sen naptin...................
  • quote:

evet cocuğm daha 12 yaşindayim hem oh saldirdi bende onu kicledim bende hesabi çaicak sandim................köntril etmek için de değişdirdim şifreyi evet değişdirdim gercekden şifreyiköntröll etmek için geri de vericekdim anneme baabma öyle laf yapti ama ......................hem gta 5 şifrsini de demin denizmaxdan aldim rainn turk den e postayi alip hesabini normale çevirip gta 5 hesabi ile geri vericekdim...................

peki sen neden o zaman şifremi değiştirdin yanlış okudum dedin. yanlış okudaysan neden hatanı düzeltmedin neden dün gece boyunca sabah kadar benim psn açıttı. neden bana fifa şifresi veriyorsun deaktif ettim diyorsun neden ben girince 2 ps3 de kullanıdı diyor hani deaktif etmiştin ? neden benim telefonum var sen seninki ise kapalı( tamirde ) arayıp babanın ananın telefonunda durumu neden anlatmadın.. bunların sen hiç birine cevap veremezsin.. bak sana tekrar tekrar yazıyrum mesajarını ve tutunduğun tavrı gözden geçir.. he sen benim gözümde halen bir hırızsın..

• quote:

evet cocuğm daha 12 yaşindayim hem oh saldirdi bende onu kicledim bende hesabi çaicak sandim................köntril etmek için de değişdirdim şifreyi evet değişdirdim gercekden şifreyiköntröll etmek için geri de vericekdim anneme baabma öyle laf yapti ama ......................hem gta 5 şifrsini de demin denizmaxdan aldim rainn turk den e postayi alip hesabini normale çevirip gta 5 hesabi ile geri vericekdim...................

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sana şimdi hesabi geri gönderiyorum oh ghostu da iade ediyorum senin gibi tuzakçilarladar uğraşamam kusura bakma
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.