Şimdi Ara

Edirne SULTAN II. MURAT ÖĞRENCİ YURDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
6.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ben kazandım
  • Bende kazandım. Ama yurt ücretini yatıramıyorum "Ünite Hatası" veriyor. Ayrıca internette numarasını bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evdekielvis

Bende kazandım. Ama yurt ücretini yatıramıyorum "Ünite Hatası" veriyor. Ayrıca internette numarasını bulamadım.

Ben yatırdım ücreti ve teahhütnameyi imzaladım.
    Evet yurdun adresi bile tam yazılmamış.Ne yapacağız bilmiyorum.
    Okula kesin kayıt 14-18 eylül arasıydı di mi?
    Ve hangi bölümde okuyacaksınız?
  • Hocam ben makine okuyorum ve yurt adresi yazıyor "Kocasinan Mahallesi 9.patika Sokak Otogar Arkası Merkez-Edirne". Ama numarası yok. Siz parayı atmden mi yoksa bankadan mı yatırdınız? Ben yatıramıyorum. Ünite Hatası diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evdekielvis

Hocam ben makine okuyorum ve yurt adresi yazıyor "Kocasinan Mahallesi 9.patika Sokak Otogar Arkası Merkez-Edirne". Ama numarası yok. Siz parayı atmden mi yoksa bankadan mı yatırdınız? Ben yatıramıyorum. Ünite Hatası diyor.

Bende de hata vermişti ve ben de parayı hesabıma aktarıp kart ile internetten ödemeyi yaptım.
  • eğer öyleyse fakülteye oldukça yakın fakat şehir merkezine oldukça uzak kalıyor.
  • Gençler ben zaten Edirneliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama keşan ilçesinden bu yurt yeni açılmış diye duydum Edirne de ki arkadaşlarından ve fakültenin yanında büyük bi otogar var onun üst tarafında kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimergin22

Ama keşan ilçesinden bu yurt yeni açılmış diye duydum Edirne de ki arkadaşlarından ve fakültenin yanında büyük bi otogar var onun üst tarafında kalıyor

Yurdu görmeye gittiğinde bizi de bilgilendirir misin?
    Odalar kaç kişilik?Kendi odalarımızı seçebiliyor muyuz?Odaların durumu nasıl?
    felan filan
  • Yarım saat sonra yola çıkıyorum

• Yerleşmeler ne zaman başlıyor bunu da öğrenebilirsen harika olur
  • Olmuş bil ;)

• Bilgi alan paylasabilir mi

• Yurdu gezdim daha inşaat halinde ama odalar gayet iyi 3-4 kişilik bütün eşyalar sıfır odaların içinde tuvalet ve banyo var yurt otagarin hemen az arkasında 300 metre doğusunda kalıyor 6-7 gün içerisinde yurdun açılması bekleniyor ben 19 unda yurt ta olucam edirneye yabancı olan arkadaşlara yardım ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimergin22

Yurdu gezdim daha inşaat halinde ama odalar gayet iyi 3-4 kişilik bütün eşyalar sıfır odaların içinde tuvalet ve banyo var yurt otagarin hemen az arkasında 300 metre doğusunda kalıyor 6-7 gün içerisinde yurdun açılması bekleniyor ben 19 unda yurt ta olucam edirneye yabancı olan arkadaşlara yardım ederim

Hiç tek kişilik veya 2 kişilik odalar yokmuydu?
    Bence ayın 14ünde açılır gibi.Bu arada bilgiler için teşekkürler.
  • pazartesi günü ingilizce sınavı var sabah 10 da . ben istanbuldan gelicem o saate yetişmek zor . önceki günden gelsem orda bir yurtta kalabilirmiyim . bende sultan 2. murat yurdunu kazandım . bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi ??
  • Tek ya da 2 kişilik oda yok ben tahminen o zaman açılır demek istiyorum çünkü kapılar yeni takılmış odaların içleri var dolaplar falan yataklar temizlik yapılması lazım açılış tarihini öğrenirsem yazarım

• bukygs B kullanıcısına yanıt
    Bu konu hakkında bi bilgim yok bence Edirne kyk bölge mudurlugunu aranmalısın

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.