Şimdi Ara

edifier m3300sf cızırtı sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün vatandan aldığım edifier m3300sf son seste bazı parçalarda tweeterlardan geldiğini sandığım çok aşırı olmayan fakat az da olsa kulağımı tırmalayan bir cızırtı veriyor. aynı ürünü kullanlar yardım edebilir mi? bu sorunu siz de yaşıyor musunuz? bence normal bişey değil sizde böyle bir sorun yoksa iade edeceğim!!

• quote:

Orijinalden alıntı: bora88

bugün vatandan aldığım edifier m3300sf son seste bazı parçalarda tweeterlardan geldiğini sandığım çok aşırı olmayan fakat az da olsa kulağımı tırmalayan bir cızırtı veriyor. aynı ürünü kullanlar yardım edebilir mi? bu sorunu siz de yaşıyor musunuz? bence normal bişey değil sizde böyle bir sorun yoksa iade edeceğim!!

Hangi sesleri dinleyince oluyor upload etsene bende cihazı yeni aldım. Test edeyim kendi sistemimde.
  • mustafa ceceli yağmur ağlıyor parçasının girişinde bariz bi şekilde belli oluyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

mustafa ceceli yağmur ağlıyor parçasının girişinde bariz bi şekilde belli oluyordu

Hocam link verirsen daha iyi olur, nereden hangi formatta dinliyosun.
  • online dinlemiyorum sabit diskteki müziklerimden :) göndermiştim zaten vatana geri, aradılar bugün arızalıymış ürün değişim yapıldı

• Sistem arızalı değilse pc de eq ayarlarından tizleri düşürün biraz. Çok açıksa bass taki gibi distorsiyon yapar. Ben flat ayarda kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybala5

quote:

mustafa ceceli yağmur ağlıyor parçasının girişinde bariz bi şekilde belli oluyordu

Hocam link verirsen daha iyi olur, nereden hangi formatta dinliyosun.

hocam ürünün yenisi geldi ama aynı sorun devam ediyor youtube'a mustafa ceceli yağmur ağlıyor yazıp ilk sıradakini bi dinler misin? son seste parçanın ilk başlarında cızırtı yapıyor. acaba sende de var mı bi sorun bilgilendirirsen sevinirim

• Link vermemek konusunda ısrarını anlamadım

"mustafa ceceli yağmur ağlıyor " yazınca Youtube a ilk gelen video şu:

http://www.youtube.com/watch?v=gvlVbslnp5k

Son seste bende hiç bir sorunum yok. Sistemi mümkünse bir laptob a bağlayıp dinlemenş tavsiyte edicem. Kullandığın pc ayarları veya ses kartı da sorun yaratbilir.
    K.gelsin.
  • quote:

Link vermemek konusunda ısrarını anlamadım

Son seste bende hiç bir sorunum yok. Sistemi mümkünse bir laptob a bağlayıp dinlemenş tavsiyte edicem. Kullandığın pc ayarları veya ses kartı da sorun yaratbilir.
    K.gelsin.

mobilden bağlandığım için link vermek çok zahmetli :) parçanın ilk sözleri söylemeye baslamadan önce son seste hiç bir cızırtı yok yani öyle mi?

• quote:

quote:

Link vermemek konusunda ısrarını anlamadım

K.gelsin.

mobilden bağlandığım için link vermek çok zahmetli :) parçanın ilk sözleri söylemeye baslamadan önce son seste hiç bir cızırtı yok yani öyle mi?

Yok. Ankara da isen gel beraber dinleyelim

• Teşekkür ederim bunu da geri gondereyim o zaman

• quote:

Teşekkür ederim bunu da geri gondereyim o zaman

İmkanın varsa bir laptob da deneyıp gondersen iyi olur, aynı urunu sana bırsey yok deyıp gondermeleri can sıkar.
    K.gelsin.
  • quote:

quote:

Teşekkür ederim bunu da geri gondereyim o zaman

İmkanın varsa bir laptob da deneyıp gondersen iyi olur, aynı urunu sana bırsey yok deyıp gondermeleri can sıkar.
    K.gelsin.

zaten laptopta kullanıyorum büyük ihtimalle gönderdiğim ürünü yeniden paketleyip sıfır kutulu ürün diye yolladılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.