Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.127
Cevap
36
Favori
120.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de m3300sf var geçen sene almıştım sesi fena değildi ama sony müzik seti alınca edifier boşa çıktı kutulayıp kaldırdım belki ilerde lazım olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufaydgn

selamlar, vatan yada mediamarkt gibi zincirler ile görüşmekteyiz ama onlarla anlaşacak olmamız fiyatları etkilemez...onlara verirsek ürünü biz muhtemelen perakende satış yapmayız... ama max bir fiyat seviyesi var ve onu geçemezler! ama günümüz kurlarıyla 3 - 4 sene evvelki keyfi bu fiyatlarla alamayacağız bu bir gerçek! ancak muadili ürünlerin fiyatlarını gördükten sonra Edifier cidden hala çok iyi bir alternatif olarak gözüküyor...

Satış konusunda ise Order verildi ve malesef edifier çok yavaş çalışıyor ürünleri gönderme konusunda...ayrıca yeni gümrük prosedürleri cidden ithalatçı olarak bizlerin de çok canımızı sıkıyor..saçma sapan şeyler yapıyorlar gümrükte... o yüzden tarih vermeyeceğim ama ilk orderda çok büyük bir sipariş vermedik zaten..daha önce yazdığım ürünler var sadece...ve sınırlı sayıda, talep ve zincir anlaşmalarına göre bir sonraki orderda büyük stoklarla getireceğiz...ama gelecek olan ürünlerde forumdaki arkadaşlarıma öncelik sağlayacağım...

umarım yardımcı olmuştur...

iyi forumlar...

S760D almak istesem fiyatı ne olur..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    şuanda net bir fiyat veremem ama , avrupa fiyatlarıın üstüne yalnızca ötv ve kdv ekleniyor... amerika fiyatı 800-900 dolar arası değişiyor şu sıralar...
  • Yani Türkiye fiyatı 3.000 - 3.500 TL arası diyosun???

Bu fiyata Adam akıllı kule tipi 5+1 Ev Sinema sistemi alınır bide Adam gibi Ev Amfisi alınır Babalar gibide kullanılır.. Türkiyeye gelmesine gerek yok o zaman, gelmeyeceğide belli oldu bu sebeple.. Kimse almaz ben almam o almaz biz almayız kimse almaz.. Bu sistem Türkiyeye gelirse ki geçen senede yazdım çok zor, gelirse bu sistemin ne yapılıp edilip en fazla 1500-1600 TL e satılması lazım ki Z906 Piyasasını öldürsün kendi ağırlığını koysun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 9 Mart 2016; 18:42:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Yani Türkiye fiyatı
    3.000 - 3.500 TL arası diyosun???

Bu fiyata Adam akıllı kule tipi 5+1 Ev Sinema sistemi alınır bide Adam gibi Ev Amfisi alınır Babalar gibide kullanılır.. Türkiyeye gelmesine gerek yok o zaman, gelmeyeceğide belli oldu bu sebeple.. Kimse almaz ben almam o almaz biz almayız kimse almaz.. Bu sistem Türkiyeye gelirse ki geçen senede yazdım çok zor, gelirse bu sistemin ne yapılıp edilip en fazla 1500-1600 TL e satılması lazım ki Z906 Piyasasını öldürsün kendi ağırlığını koysun..

Katılıyorum fazla pahalı bir ürün TR pazarı için seçenek olması iyi olsa'da alabilecek bütçe herkesde yok olsa bile yazdığın gibi daha güzel seçenekler bulunabilir.

• http://www.amazon.com/gp/product/B016PAWJYS?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_2&smid=A23AS8PFN4IRUQ

Bu ürün nasıl arkadaşlar almaya değermi hemen hemen 1000 TL fiyata geliyor.

• Cango69 kullanıcısına yanıt
    Amazon.uk de daha ucuz.indirim var.ses tahminlerinin üzerinde.ćok temiz ve net çalıtor..ayrıca a5 monster tarzı hoparlorlerdeki bass eksikligini hissetmezsin.bende 4 tane var 2.0 çok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zanzi7575 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler yorumun için bende amazon.co.uk sitesinden alacağım şuan stok yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 10 Mart 2016; 23:51:01 >
    Cihazlarin resmini videosujuda yollarim isterseniz.1700 ve 1900 modelinin bile yaninda a5 geride kaliyor.a2 a5+var bende.tahmini yazmıyorum ☺ artı satilik degil cihazlarim.yanliş anlamayin yani.satış degil amac.bilgilendirme

1700BT var ama onda optik çıkış yokmuş o yüzden EDFR2000DB modelini almak istiyorum. A2 A5 dedikleriniz hangisi anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 11 Mart 2016; 12:06:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cango69

http://www.amazon.com/gp/product/B016PAWJYS?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_2&smid=A23AS8PFN4IRUQ

Bu ürün nasıl arkadaşlar almaya değermi hemen hemen 1000 TL fiyata geliyor.

Dinlemeden karar vermeyin diyecem ama imkan yok dinlemeye. Alıp Edifier dünyasını keşfe çıkmayı denemekten başka çare yok... Edifier pişman etmez diye düşünüyorum...

• mtayfur83 kullanıcısına yanıt
    Ses kartım yok imzadaki sistemle kullanacağım umarım bir sıkıntı olmaz yorum için teşekkürler.
  • quote:

Ses kartım yok imzadaki sistemle kullanacağım umarım bir sıkıntı olmaz yorum için teşekkürler.

İlk planda bir zaman onboard ile kullanın ama sisteme ses kartı eklemenizi şiddetle öneririm...

Creative SB Z ile Edifier S530D ve Microlab Solo6 kullanmaktayım alınabilecek en iyi verimi aldığımı düşünüyorum...

TTAF 3.5 MM STEREO TO 2 RCA KALİTELİ KABLO diye gittigidiyorda aratın 15-20 TL arası bir fiyatı var. her iki sisteme bu kablodan dahil ettim daha iyi bir performansa kavuştular...
    Fahiş fiyatli audioengine.a5 1600tl.edifier2000 yarisi anca eder.

edifier 2000 daha iyi diyorsun inşallah bakalım 14ü hesap kesim tarihi ogün yada ertesi günü sipariş geçeceğim hemde hızlı kargo ile.
  • quote:

edifier 2000 daha iyi diyorsun inşallah bakalım 14ü hesap kesim tarihi ogün yada ertesi günü sipariş geçeceğim hemde hızlı kargo ile.

Yabancı forumlarda hakkında hep iyi şeyler duyduğum bir model sizi pişman etmeyecektir diye düşünüyorum...
  • edifier demo ürünlerini elimize ulaştırdı...s530'u kendime ayırdım diğer ürünlerden S730(efsane döndü), S760d , c3xd(şahane sesi var), 1800bt (stüdyo tipi çok güzel çalıyor), 1700bt(1800'ün gölgesinde kalır bu model) , m3200, m3280bt ,luna eclipse 2.0( çok iyi ) , prisma bluetoth,gibi modeller mevcut... ufak tefek bluetooth hoparlörlerde geldi... spesifik bir model isteği olan varsa pm atsın... çünkü edifier bazı ürünleri göndermemiş... eksikler var... foruma sıklıkla bakamıyorum..pm atanlara dönüş yapacağım..yada 05326224682 ile benimle irtibata geçebilirsiniz.. iyi forumlar..
  • yusufaydgn Y kullanıcısına yanıt
    C3xd modelini çok merak ediyorum fiyatıı uygun gelirse alabilirim X600 her şeye yetiyor gerçi ama
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    s760d 'nin avrupa önerilen min. satış fiyatı: 569 euro...türkiyede buna kdv sonrada ötv eklenerek fiyat belirleniyor... yani türkiye minimum satış fiyatı 800 euro falan olacak... ama bu sistemin 800 euroya çoğu bose sistemden daha iyi bir ses verebileceğinden hiç şüphem yok
  • c3x avrupa min önerilen fiyat: 160 euro .. türkiyede ise kdv ve ötv eklenince minimum 226 euro seviyelerinde olması beklenir... bende ürün gelince dinledim s530 ve 730'dan sonra cidden en iyi 2+1 sistemi edifierin.. çok net güzel bir sesi var...
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.