Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
36
Favori
120.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2500-3000 tl arası bir fiyatı olacak diye düşünüyorum 760'ın... 3000-3500 tl ye 5.1 sistem amfisiyle beraber kurabilirsiniz tabiki... hatta öyle yapmak isterseniz mağazama beklerim... 100000 eurolara kadar sinema sistemlerimiz var :)) edifier ürün gamımızdaki en ucuz ürün :))
  • yusufaydgn Y kullanıcısına yanıt
    530 gelecek mi daha?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufaydgn

c3x avrupa min önerilen fiyat: 160 euro .. türkiyede ise kdv ve ötv eklenince minimum 226 euro seviyelerinde olması beklenir... bende ürün gelince dinledim s530 ve 730'dan sonra cidden en iyi 2+1 sistemi edifierin.. çok net güzel bir sesi var...

Ah şu vergiler varya insanın elini kolunu bağlıyor bu durumda biraz tuzlu olacak cihaz
  • selamlar yeri yanlışmı bilmiyorumda. logitech z623 alıcakken forumlarda veya satılan sitelerde yorumlarda edifier s530d çok övgüyle bahsedilmiş. aradım taradım bulamadım. edifier s530d bu ürünü satın alabileceğimiz bir site bir satan mevcutmu , teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpse23

selamlar yeri yanlışmı bilmiyorumda. logitech z623 alıcakken forumlarda veya satılan sitelerde yorumlarda edifier s530d çok övgüyle bahsedilmiş. aradım taradım bulamadım. edifier s530d bu ürünü satın alabileceğimiz bir site bir satan mevcutmu , teşekkürler

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=656413

Yusuf beyle irtibat kurun...
  • Keşke X600 modelinin kumandalı ve biraz daha gelişmiş bir versiyonunu yapsa edifier şuan flac parçalar dinliyorum inanılmaz bir kalite resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Keşke X600 modelinin kumandalı ve biraz daha gelişmiş bir versiyonunu yapsa edifier şuan flac parçalar dinliyorum inanılmaz bir kalite resmen

Hocam o dediğiniz model Edifier C2XD 2.1 modeli inanın çok temiz ve kaliteli bir sese sahip ayrıca Dijital giriş ve kumanda da mevcut...
  • mtayfur83 kullanıcısına yanıt
    Tabi bu modelde çok iyi ama X600'ün en büyük avantajı fiyatıydı başka hiçbir ürün yaklaşamıyor yanına o fiyat bandında hatta 200TL'ye kadar şuan çok zor tabi böyle birşey.
  • 600TL karşılığında 2012 senesinde edifier s730 sahibi olan birisi olarak şuanda , s530'u 440 Dolara maleden bir girişimci olmak çok acı bir şey... yorumsuz...
  • valla ses sistemi alıcam edifier diye yıllardır bekliyorum.ankarada bayiniz var sanırım oraya ürünler geldiğinde duyurursanız eşi dostu toplayıp gelmek isteriz
  • Merhabalar arkadaşlar ps4 için bi model tavsiyeniz var mı acaba? Optik girişten direk ps4 e bağlanacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samichlaus kullanıcısına yanıt
    Hocam Edifier S330D - S530D -S730D tavsiye edeceğim ama malesef piyasada bulmanız İMKANSIZ... Ben ikinci eline sıfırından fazla ödeyerek sahip olabildim. Ona göre düşünün ve değerlendirin. Diğer yandan Logitech Z5500 alabiliyorsanız alın derim Z623 (Z623 te komiktir optik giriş yok) ve Z906 tırt bir sistem. Logitech X530 - Z2300 ve Z5500 ün kalitesinin gölgesinde kalan ürünler çıkarmakta, bilginiz olsun...

Edifier şayet bu kısır dönemde piyasaya girebilirse Logitech Creative bunları tamamen siler geçer. Tabi fiyat konusunda tekrar düzenleme çekmeleri şart...
  • merhaba. konuyu görünce bir kaç satır karalamak istedim. bende 2011 yılında s730 almıştım. o zamanlar ne acıdırki z5500'ü en iyi sananlardandım. s730 alınca bütün dünyam değişti. o zaman 550 tl'ye aldığım ürün için şimdi 2000 tl fiyatlardan bahsediliyor. hala canavar gibi. bir gün bile sıkıntı çıkarmadı bana. ne arızalandı ne bir şey oldu. ses kartımda zxr olunca pc için mükemmel bir sistem kurmuş oldum kendime. 5.1 için s760 düşünmüştüm bir an ama anladığım kadarıyla fiyatı çok yüksek olacak. 2.1 içinde hala s730'dan daha iyi bir alternatif duymadım. o yüzden iyiki almışım.
  • cinezre C kullanıcısına yanıt
    Hocam Edifier ürünlerini son 2 yıldır piyasada bulamadığım için ve ses sistemi ihtiyacımdan ötürü Logitech Z623 almıştım. Yalnızca 6 ay dayanabildim o berbat sese. Bass tan başka bir haltı bir numarası olmayan sinema sisteminden öteye asla geçemeyecek bir sistem olduğunu bu altı aylık zaman diliminde anlamış oldum. Uydular o bass kabini ile kıyaslandığında plastik kutu içerisine konmuş ses seviyesi %70 lerin üzerine çıkıldığında götü başı dağıtan basit bir sistem. Bu sistemde müzik dinlemek hayatta yapılacak en son iş olsa gerek.

Z623 ü satıp Sıfır S730D ararken onun daha evcilleştirilmiş hali olan Edifier S530D aldım az kullanılmış temiz 2.EL. Hayatımda ilk defa bir elektronik ürünü sıfırını bulamadığım için mecburen 2. EL olarak almış bulunmaktayım. O denli övgü dolu yorumlar okudum ki Edifier hakkında. Gerçekten bu övgüyü fazlasıyla hak ediyor. Film Müzik Oyun hepsinin hakkınıda ziyadesi ile veriyor. Edifieri daha fazla anlatmaya gerek yok sanırım kullananlar zaten bilir...

Gönül ister ülkemizde tekrar satışa sunulsun ama Yusuf beyin verdiği fiyatlar gerçekten epey yüksek. Tamam USD yükseldi vergiler arttı vs ama Edifier de fiyatları artırmış görünüyor... Umarız hayırlısı olur...

• zaten logitech ile müzik dinleyenleri anlayamıyorum. sadece gürültü duyuyorlar. ben zxr ses kartı ile kullanıyorum edifieri. ne eq ne cistalizer hiç bir ses kartı ekstrası açmıyorum bile. hoparlördeki tek eksi benim için kulaklık çıkışının yetersizliği. o açığıdakartla kapattığım için sorun yaşamıyorum. aynı anda üç cihaz bağlayabilme rahatlığıda ayrı bir güzellik. ilk başlarda oyuncak gibi kumandasıyla çok geçinemezdik ama sonra sevdik birbirimzi. şimdi yer kaplamadığı için memnunum bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • corpse23 kullanıcısına yanıt
    Selamlar.elimde çok temiz s530db var.control podunun uzerinde koruma filmi duruyor.dusunurseniz gorusuruz.edifierin 7 modeli var elimde.

• Selamlar.s530db var elimde cok temiz.control podundaki koruyu film bile duruyor.kutusu yok.düşünen olursa gorusuruz

• quote:

Orijinalden alıntı: zanzi7575

Selamlar.elimde çok temiz s530db var.control podunun uzerinde koruma filmi duruyor.dusunurseniz gorusuruz.edifierin 7 modeli var elimde.

Hangi modelleri var ve ne kadar ?
  • Yok mu 2. El C2XD satan bir arkadas

• Herkese merhaba.
    Bende S550 kullanıcısıyım. Konuyu yeni farkettim.
    Hazır konuyu bulmuşken bir soru sorayım. :)
    Geçtiğimiz ay S550'nin yanına Playvision 5.1 benzeri bir decoder aldım yurtdışından. Normal DTS filmleri 5+1 izliyordum ama çok övmüşler forumda bende alayım dedim. Bu aleti takınca ses bana sanallaştı gibi geldi. Nasıl desem mesela sağ arkadan bi araba geliyor diyelim. Decoder yokken çok net ordan geldiğini anlayabiliyorsunuz ama decoder varken böyle sesi her uyduya yaymış gibi geliyor sağ arkadan olduğu yine hissediliyor ama daha az.
    Bu şekilde kullanıp benim gibi düşünen arkadaşlar var mı? Ya da bir ayarı var mı bu aletin?
    Realtek'ten ayar yapamıyorum sadece optik girişle bağlı olduğunu görebiliyorum 5+1/7+1 vb ayarlar hiç görünmüyor. Ses aygıtları kısmında da "Yapılandır" butonu çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightmarE_6 -- 28 Nisan 2016; 18:26:53 >

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.