Şimdi Ara

EDEBİYAT İÇİN EN İYİ SORU BANKALARI HANGİLERİDİR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şunu şunu çöz, fullememek elde değil dedikleriniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LIMITTT

• Bence edb da 5-6 kaynak çözen birisi pek kaçırmaz ki çözmek de zor değil. 5 edebiyat kitabı alan vakit= 1 acil tyt matematik kitabı alan vakit

• Limit baş yapıt olarak kesin çöz bilgi sarmal da çok iyi ikisini tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sarmal limitten daha kalitali bir kaynak.Limitin olayı içinde çok fazla soru bulunması.İkisini de çöz üstüne limit ve paraf bölüm denemelerini çözersin.

• Teşekkürler arkadaşlar. Bu iki kaynağı başa yazdım. Toplamda 6 kaynak çözmeyi düşünüyorum. Edebiyat için 3 ay gibi uzun bir süre ayırdım. Sonra da denemelerden gitmeyi planlıyorum. Hataya yer yok açıkcası.

Bu çözeceklerimden 1 tanesi dershanenin kaynağı olacak onu en sona bırakıyorum bir anda bitiricem onu. 3 tane daha kaynak lazım bana başka öneriniz var mı ?

• coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam 6 kaynak çözmeyi düşünüyorum zaten. Önerin var mı kaynak olarak ? Limit ve bilgi sarmalı dışında ?

• Yoğurtlu Ayran kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam yazdım limiti alınacaklar listesine.

• Kancaaa kullanıcısına yanıt
    ben de limtii önermek için konuya girmiştim ama önerilmişti zaten. Bunun dışında yayın denizi çözülebilir fakat limit ve sarmaldan önce çözmen daha iyi olur. başka kaynak öneremiyorum aynı durumdayız
  • geçen sene 22-2 yaptım edebiyattan sadece limit çözdüm. yanlışlarım dil bilgisiydi.

bu sene el kitabından okuyorum.

Yayın denizi soru bankası hoşuma gitti, onu aldım.

1-Limit

2-Yayın Denizi

3-Sarmal

4-Paraf

5-Anka

6-Nitelik

bunlar en baba sb'ler

tabii ben sadece yayın denizi çözeceğim sonrası deneme cila.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkabey -- 15 Kasım 2018; 21:53:32 >
  • altınanahtar
  • Çözüm'ün 3D'si fena değil hocam limit ayarında güzel sorular var
  • quote:

Orijinalden alıntı: coreturk4

ben de limtii önermek için konuya girmiştim ama önerilmişti zaten. Bunun dışında yayın denizi çözülebilir fakat limit ve sarmaldan önce çözmen daha iyi olur. başka kaynak öneremiyorum aynı durumdayız
    hocam elimde bilgi sarmal 4lü set(eski basım) ve limit var geçen sene çözmeme rağmen bir daha çözeceğim, yanlarına 1 kaynak daha çözeyim diyorum ama çözüm ve yayındenizi arasında gidip geliyorum yayındenizi nasıl sizce güzel mi bir de çok pahalı o paraya harbiden değer mi?
  • çözüm 3d yi çözmediğim için yayındenizi ile 3d kıyaslayamam. Yayın denizi genel olarak orta sayılır, kalın bir kitap içinde çoğu bilgi var.
  • coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler bilgi için, paraya kıyıp alcaz gibi.

• eğitime giden paraya acımamalısın :) Şöyle düşün bir fabrikan var ve üretim yapmak için makine alıyorsun.
  • Maalesef palme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kancaaa kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bilirsin ama 6 kaynağa gerek yok.Hem kitap fiyatları çok uçuk.Yayın denizi, limit ve sarmal çözüp ardından deneme ve tekrar yaparsın.Bana kalırsa önemli olan verimli bir şekilde tekrar yapmak.2010 dan beri olan sınavları da çözmeyi unutma.
  • 6 soru bankasi ne sacmalama sozelci misin

• 6 tane edb sb yerine ayt matematiğe daha fazla ağırlık vermek daha mantıklı bence.tm siniz sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.