Şimdi Ara

EDEBİYAT İÇİN EN İYİ SORU BANKALARI HANGİLERİDİR ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam 6 soru bankasını çözmeye ne zaman başlıcaksınız yetişir mi (benim de 5 tane var)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birey gelişim B reyizi kimse yazmamış. Sağlam kitaplardandır. Çözümleri leş ama.

• Sen edk kas biz mat kasalim hocam

• Aslında mantıklı değil gibi gözükebilir evet ama benim edebiyatım 0 çünkü eskiden sayısalcıydım. Birde hedefim 24de 24 hataya yer yok bu yüzden hızlı hızlı 6 soru bankasını bitiricem.

Bunları bitirirken diğer derslere çalışmayacağımı düşünmeyin. Edebiyat sadece çalıştıklarımın 6da1 i falan kalıcak günlük. Matematik-geometrim hali hazırda iyi zaten.

• Hocam günlük 7 saat mat-geometri çalışıyorum.Kaldı ki matematik geometrim iyi durumda.

Hedefim çok yüksek olduğu için hataya yer vermemek istiyorum. Sözelden de sınava katılmayı düşünüyorum bu arada.

• phosphorus kullanıcısına yanıt
    Hocam henüz kitapları alma aşamasındayım. Kısa süre içinde alıp başlıycam. Edebiyata Şubat gibi başlamayı düşünüyordum ama şimdi başlayıp şubatta bitirmek çok mantıklı geldi.

3 ay sürücek bütün edebiyat ve 6 kitap. Ben sıfırım birde. Bilen birisi için süre daha kısa olabilir.

• neinname kullanıcısına yanıt
    İnceliyim bir hocam sağol. Çözümlere gerek yok zaten. Kitabı açıp kendim öğrenirsem daha çok akılda kalıcı olabilir.

• kafkabey K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ben inceliyim bir.

Limit, yayın denizi, sarmal kesinde diğer kaynaklar konusunda kararsız kaldım biraz.

• Bende limit var ama limitten once daha kolay bir yayin cozmek istiyorum sarmal iyi midir limite gore seviyesi nasildir

• Kancaaa kullanıcısına yanıt
    Birey b zorluk olarak yayın denizinden zor, limitten kolay. Arada çözebilirsin belki. Bence Palmeden falan iyidir.

• Edebiyat seminerlerini aldım görsel hafıza için ve muhteşem işe yarıyordu. Limit el kitabını alırdım örnek orhan kemalin önemli özelliklerini yazardım sonra edebiyat seminerinden açardım orhan kemali güzelce 1 dakika dinler ve izlerdim . Sonra kitapta bakarsın önemli eserlerin altını çizerdim sonra deftere orhan kemalin ozelliklerini altina eserleri yazardim .genelde edebiyat semineri önemli eserleri sana anlatırdı zaten görsel olarak . Neyse eserleri kitaba bakmadan kendim yazardım çünkü edebiyat semineri çok ise yarardı. Edebiyat semineri nedir diye sorarsan görsel olarak kitap isimlerini sana animasyon yapıp hikayelestirirdi süperdi bu sene 24 soruda 23 dogru yaptım edebiyatta . Ayrica edebiyatta ozellikle 3 renkli kalem kullan her zaman ise yarar . Kaynak olarak palme,yayındenizi,Limit çözdüm yeterli oldu . Gidip doping hafıza denen şeye 1.500 tl verme . Edebiyat semineri denen şey emin ol ondan daha iyi ve çok uygun yıl boyunca 119 tl veriyon hem sana önemli yazarların posterini gönderiyor hemde videoları izleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wrath34 -- 16 Kasım 2018; 21:18:46 >

• 6 sb çok denmiş ama bir edb sorusu 15 saniye alıyor ( yayın denizi, birey b gibi kaynaklarda benim öyle..) matematikte 1 soru 2 dk alıyor. Edebiyattan 6 kitap bitirmenin aldığı vakit bir mat kitabıyla aynı hemen hemen.

• kafkabey K kullanıcısına yanıt
    Yayin denizi baba mi? Su sayfalar tırtıklı sayfalari olan kopartilabilen kitap mi

• Geçen yine Vanda askerim kullanıcısına yanıt
    yayın deniz'inin el kitabı çöp ama bu seneki sb si sisteme uygun aşırı zorlamadan,

tektar etmeyen öğreten soru sistemine geçmiş.

ben çerez niyetine çözüyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.