Şimdi Ara

Edanada +9 raptorum var. Banlanacakmıyım?!?!?!?! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: speedyDNA

205 atak 90 poison u olan 232 str istreyen bir item.. tamamen legaldir aldıgım arkadas basmış.

ama serverda +9 raptor gibi ucuk itemlerin olması yasak diye duydum, tereddütüm ondan.
    rebirth basarsam belki zamanla bastıgım düsünülür. devamında her ay rebirth kagıdı alarak devam edebilirim +21 e kadar.

ss isteyen akıldan fikirden saygıdan paylasımdan yoksun veletler. tam adınız bu velet. biri herif der digeri yalancı der delikanlı olsan ss koyarsın der. len ss siz yardımlasılmıyormu burda. forumun artıgı cöplüğüsünüz ss ciler!!!!!!!!!!! modlar bu konuyla yakında ilgilenecektir sanıyorum. asalak gibi cogalıyorsunuz

+9 raptor demıssın.Boyle bır ıtemın ımzalı resmını ısterız(ımzadan kasıt normalden "speedyDNA charı" turunden yazı).Ne de olsa r9 kucuk bır ıtem degıl.R8 desen ss ısteyen bu kadar fazla olmaz ama 9.Uzgunum ama gercekden bı ss lazım.

• bütün velet diyenleri kınıyorum
    konuyu açan Velet madem böle bi konu açıyorsun resmini pasa pasa en basta koyup sorcaksın ne sorcaksan burda ss isteyenlere velet diceksen ne açıyon konuyu

SS koyda görelim bu kadarmı zor ( yada bulamadınmı +9 raptor resmini )
  • Bu adamda server basında +10 ms vardı ozamnkı nıckı zozoz du sımdı gene geldı ve ıtemlerını saymaya gerek yok vede banlanmadı ayrıca +10msı oldu zaman bıle savas zamanı gme neler sayarak oyunu bıraktı ve charına hiç bişey olmazı..sanamı olcak +9 raptorla.....
    https://store.donanimhaber.com/ca/cd/f5/cacdf56879efd7972e86c0126a1590dc.jpg
     Edanada +9 raptorum var. Banlanacakmıyım?!?!?!?!

• he bide o +7 raptor 228 str isteyen sivri zekalı ayrıyettende 06-12 yas arası dıye laf eden arkads sen hayatında warrıor oynamadın sanırım +7 raptor 224 str,, +8 raptor 228 str,,+9 raptor 232 str,, +10 raptor 236 strdir

+9 =rebirt +11

https://store.donanimhaber.com/df/97/c0/df97c01f1a84bef0d997672b6c932586.jpg

• Dh VELETLER grubunun kurulmasının vakti geldi
  • No SS No GUVEN

Adam ss koymadığı gibi sağa sola laf yetiştimeye çalışıyor BuSöylediğin koca bir yalan
  • quote:

Orjinalden alıntı: eren3535

bumu raptor +9 zuahahha private server
    quote:

Orjinalden alıntı: DReaDLoRd

no ss no güven diyenlere

tabi yersen

Bura privite server deil bu adamın nicki EROLBACK yazım yanlışı olabilir.
    diesde oynuyordu bu arkadaş o elindeki +9 raptor yuzunden de ban yedi. sonra açıldımı bilmiyorum bu 1

2. olarak arkadaşım bence rebith basma cok fazla dikkat çeker. itemdan kuşkulanıyorsan +8 giga + gusel unique takılarla takas edebilirsin yok istemem diyorsan BENCE rebith basma.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRock -- 15 Mart 2007; 0:40:07 >

• len bu resim le güzel oynamışsın speedydna ben sana pm atcam oyundayken bana +9 raptor u göster baqam ben şahsen inanmadım ve inanmayacam(oyundan trade ile gösterene kadar)
  • al sana boru gibi ss de sanki turk sereru ya da coook esklılerden
  • quote:

kac atak oldugunu kac str istedigini yazdım yukarı bakan görür.

205 atak 232 str istiyor 90 poison
    +9

NO SS NO GÜVEN

• quote:

Orjinalden alıntı: MrSharpKnife

Hosgeldın Zıya

alıjnasoıpjhsadoıfjsafp zpoajajajajaja muhahaha yarıldım. :) Kardeş koy bari bişi kaybetmezsin velet sevindirmekte iyi birşeydir:p Yoksa bak adam ziya diyor :=)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TombulAdam

buna no ss o güvendenir

+1
  • quote:

no ss no güven diyenlere

AYNI RESİM BENDE DE VAR M.Ö DEN ÖNCE Bİ RESİM O VE O RESİMİ BAŞKA FORUMDA GÖRDÜM

tabi yersen

• way be ... var mı bu yaw bendede +10 var
  • quote:

slm arkadaslar

edanada +9 raptorum var.

bunun yasak oldugunu söylüyorlar. rebirth bassam yasaktan kurtarabilirmiyim acaba.

ayrıca +9 rebirth süreklimi parlıyor yoksa yanım yanıp sönüyormu +7 ler gibi???

charın sağlamsa rebirth bas derim ayrıca +9 item yanıp sönüyor ama parlaklığı florasan gibi
  • quote:

no ss no güven diyenlere

tabi yersen

yerim

• arkadasım eğer legalsa sorun yok banlanmazsın
    eğer +9 iteme rebirth basarsan ampul gibi olur nerdeyse cok dikkat ceker
    ben olsam rebirth basmazdm
  • +9 raptor +8 den biraz daha fazla parlar.+9 raptor yüzünden banlanmazsın bence yani en azından ben böyle biliorum.
  • sence yasak osla böyle bir şeyin yapılabilmesine izin werirlermiydi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eren3535

bumu raptor +9 zuahahha private server
    quote:

no ss no güven diyenlere

tabi yersen

senle adaş olduğuma üzdün beni
    bu siz yokken oynadağımız fire drake öncesi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.