Şimdi Ara

Edanada +9 raptorum var. Banlanacakmıyım?!?!?!?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
2.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

edanada +9 raptorum var.

bunun yasak oldugunu söylüyorlar. rebirth bassam yasaktan kurtarabilirmiyim acaba.

ayrıca +9 rebirth süreklimi parlıyor yoksa yanım yanıp sönüyormu +7 ler gibi???

• Pardonda bi ss alabilirmiyiz _?
  • ok:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k2geberbea -- 14 Mart 2007; 15:32:22 >
  • en iyisi sen onu Sexsilayd ye yolla sen ban yeme benim char ban yesin :D
  • elinde ss varmı ? Merak ettim dogrusu
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedyDNA

slm arkadaslar

edanada +9 raptorum var.

bunun yasak oldugunu söylüyorlar. rebirth bassam yasaktan kurtarabilirmiyim acaba.

ayrıca +9 rebirth süreklimi parlıyor yoksa yanım yanıp sönüyormu +7 ler gibi???

+9 raptorun var bize soruyon yanıp söndüğünü
  • no ss no güven
  • quote:

Orjinalden alıntı: k2geberbea

sieeeeeee +9 raptırun war ama nasıl parlıycağnı bilmiyıosun:D yürü git yeme bizi

o adam senin baban yaşında .kullandığın kelimelere dikkat et kısaltma küfür yasak .adamın sana yalan borcumu var.

@speedydna +9 Rebirth basarsan hiç sönmez + daha fazla parlar +8 lere göre
  • buna no ss o güvendenir
  • yeah no ss no guven
    ss pls
  • ya bişi dcm herif diyoki bikere +9 roptor dio sonrada +9 rebith raptor dio bi kere +9 NOrmal raptor olması nerdeyse imkansız vardır ama çok zor hemde +9 raptor= +11 rebith raptor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TT_eXpReSs -- 14 Mart 2007; 15:34:34 >
  • +9 raptor yasak değil diye biliyorum millet +10 fln takıyor.Eğer rebirth basarsan aşırı bir ışık saçar ve parlayıp söner +10 olsaydı aşırı parlardı hiç sönmezdi.Rebirth basarsan çok dikkat çeker bence basma
  • ss atarsan sana inanabiliriz...
  • ss pls :)
  • ss plsss //arkadaşar bn knight la ilgili gm tarfından bannlanan yüksek lwl lı bi charımı göstermek istiorm ama nasıl buraya koycamı bilmiorm ama charımı görünce azınız acık kalcak lütfen yardım edermisiniz
  • ilk defa yazıyom
    no ss no güven
  • k2 gm lerinin işi belli olmaz yemeyebilrsin ama yiyedebilirsin rebirth basma bence cok fazla dikkat çeker

posion war mı bu arada ? yani normal olarak mor mu yanıyo yoksa renksiz mi

renksiz se daha iyi millet hacklemeyede çalısmaz
  • Mesela Edeneda AngryCrazy var.. o adama dikkat edin. kafasındaki shell+10 diğerleri +9. elinde +9 dw ile +9 md var.. ama hiç birinde rb yok. Bence basma rb. gereğiyok.
  • rebit basma sakın fener gibi parlar pm yagmuruna tutulursun bnden sölemesi
  • Gold pre varsa yemezsin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.