Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Silmeyin, onlar yansıma. Çalıştıkça düzelecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öncelikle böyle faydalı bir konu ve bilgileriniz için teşekkürler @Hepsirobot

diğer konuyu takip ederek bu foruma geldim. tam kararımı vermişken bu ek vergi olayı çok canımı sıktı yaa. yani 3-5 gün önce karar verme aşamasındayken sonra alacakken fiyatın 500-600 tl artması sinir etti beni yaa 🤬🤬

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

öncelikle böyle faydalı bir konu ve bilgileriniz için teşekkürler @Hepsirobot

diğer konuyu takip ederek bu foruma geldim. tam kararımı vermişken bu ek vergi olayı çok canımı sıktı yaa. yani 3-5 gün önce karar verme aşamasındayken sonra alacakken fiyatın 500-600 tl artması sinir etti beni yaa 🤬🤬
    Ben ablam ve 2 arkadaşı dün aldık. Kısmet böyleymiş dedik ama üzüldük açıkçası 2 günde 600 tl fazladan ödemiş olduk.Normalde ablam xiaominin orta karar bi makinasını 3900 e alcaktı bu 950 modelini 4100 e almış oldu yani aslında her açıdan kârlıyız diye düşündük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba , bende günlerce forumu takip edip Ozmo 950 sipariş vermiştim 18 Mayıs ta , az önce elime ulaştı .
    Endişem o ki bu başlığın en çok soru soran kişisi olmaktan yana endişeliyim çünkü teknoloji ile aram gerçekten kötü
    Misal App Store dan “Ecovacs Home “ uygulamasını indirdim ancak mail adresim ve şifremi girmeme rağmen bir türlü kabul etmiyor , robotu eline ulaşanlar nasıl yaptınız ?

• ebrarkenan E kullanıcısına yanıt
    Merhaba uygulamayı açınca sol altta register kısmı var ona basıyoruz. Daha sonra email ve şifremizi yazıp register a basıyoruz. Bu kadar. Ha bir de ilk açınca ya da register kısmına basınca şartları kabul etmenizi istiyor. Agree butonuna basıp geçiyoruz sonrasında kayıt işlemimizi yapıyoruz. Kolay gelsin.
    Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler
    Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

• TimKo_10 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim , Log İn e bastığım İçin giriş gerçekleşemiyormuş.Uygulamaya girip tek tek aşamaları geçtim derken bu defada internete bağlama kısmında tıkandım , telefonun wi-fi ağında Ecovacs ı göremiyorum, böylece bağlantıyı gerçekleştirmiyorum

Tam hatırlamıyorum ama bağlantı sırasında cihazın kapağının altında küçük bir düğme var. Kırmızı aç-kapanın yanında. Ona basmanız isteniyor. Bunu yaptınız mı?

• Amazon’da siparişim yolda ama gecikebilir diye Bilgi girilmiş. İstanbulda şu an gümrükte imiş

• Benim Ozmo 950 dün geldi. İlk şarjdan sonra bugün çalıştırdım. Alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Ben çok memnun kaldım. 3-4 cm halı püsküllerinde hiç takılmadı. Takılacak gibi olursa bir şekilde orasını burasını kaldırıyor amortisörler ile kurtuluyor. Sadece bir halıda 7-8 cm kalın püskül vardı onda bir kere takıldı. Ben de altına kıvırdım. Perdelerden geri dönmedi, duvara kadar ittirdi. Ev biraz büyük. Resimde görüldüğü gibi 83 metrekare alan süpürmüş 116 dakikada. Banyolar hariç. Daha hızlı yapabileceğine eminim, bizim evde küçük çocuk olduğu için yerlerde çok eşya var. Sandalyeleri falan da kaldırmayınca ayaklarının etrafında döndüğü için biraz oyalandı. İki kere toz kabı doldu nereden çıktı bu toz şaşırdık. Tabi yatakların, koltukların, mutfak dolaplarının falan da altına girdi.

İlk temizliği advanced mode açarak yaptım ve başarılı bir şekilde haritayı kaydettim. Hatta birleştirilecek ayırılacak yerleri de ayarladım. Oda ve seçili bölge temizleme özelliği mükemmel çalışıyor denedim. Sonra yanlışlıkla haritayı sildim. Acaba haritayı geri getirme şansı yok mu? Ben oda oda temizlik yaptırmayı düşünüyordum. Baştan bütün evi yaptırmak zor geliyor şimdi. Aslında temizlik geçmişinde resimdeki gibi gözüküyor. Geri geitrme olsaydı iyi olurdu aslında. Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalkesgin -- 23 Mayıs 2020; 21:59:55 >

• Bir de kalan batarya miktarını yüzdelik olarak göstermiyor sanırım, ya da ben bulamadım.
    Ayrıca sadece iki harita mı ekleyebiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalkesgin -- 23 Mayıs 2020; 22:35:52 >
  • TimKo_10 T kullanıcısına yanıt
    Bağlantı düğmesine basıp yapmıştım ama bir daha basıp yapmaya çalışınca oldu çok şükür , teşekkür ederim ☺️

• erdalkesgin E kullanıcısına yanıt
    Mop yaptırdınızmı memnun kaldınızmı mop işinden.
  • Henüz yaptırmadım.

• Ozmo 950 de mop yaptırırken Y veya S diye seçim var mı yoksa sadece S şeklinde mi mop yapıyor?
  • drtikizc D kullanıcısına yanıt
    Bunu halledebildiniz mi bilmiyorum da ben bildiğimi aktarayım belki başkasının işine yarar. Bende de olmuştu aynı durum, alanı içinde bulunduğu alanla birlikte seçili alanı temizle (custom) komutundan kare çizerek temizletin. Ekliyor haritaya otomatik.

• Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler
  • Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

3 odaya girmedi bile. İşini bitirip dock a döndü. Neden böyle yapıyor :(

• evacold E kullanıcısına yanıt
    Sarj olup geri gidecektir

Rica ederim. Ne mutlu :) Güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.