Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam nihayet bende ozmo ya kavuştum bu aksam tüm detaylarıyla başlangıç yaptım ama tam haritalama yapamadı daha doğrusu evin salonuna gitmedi bile tekrar baştan mı başlamalıyım nerde hata yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haritalama öncesi tam şarj ettiniz mi?
    İlk haritalama yaparken vakum gücünü düşüğe aldınız mı?
    Salona girmemesi içinde önünde engel vs birşey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kdundar kullanıcısına yanıt
    Evet tam şarj ettim vakum gücünü düşüğe almadım sarji bitmedi zaten ev en fazla 150 m2 olunca yeter diye düşündüm herhangi bir engel de yok salona girmemesi için bundan sonrası için nasıl bir yol izlemeliyim Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

• Gece gece dayanamadım tekrarlayın evi tam taradı süper iş yaptı fakat simdi de kendilerine ulaşamıyorum data time out yazısı alıp duruyorum

• Internete erişim de problem olabilir veya ecovacs serverları geçici süre erişim dışı olabilir.
    Belli bir süre tekrar dener misiniz?
    Firmware ve app son sürümde mi bu arada?

Düzeldi herşey yolunda çok teşekkür ederim

• Telegram grubuna katılabilir miyim?
  • Ali bey merhabalar size daha önce özelden bu soruyu sormuştum ve cevap olarak Amerika'dan alınan O937'nin fişi için 3tl'ye bir dönüştürücü almanız sorunu çözer demiştiniz. Ancak Amerika'da farklı olan sadece fiş tipi değil voltaj da, orada 110 voltmuş sanırım bu sorun olur mu ? Kusuruma bakmayın o an aklıma gelmedi. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

• Hayır, Ecovacs 90-240 olarak gelir adaptör yapısı olarak.
  • Öncelikle yine paylaşımlar için Ali beye ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim.
    Ozmo 950 Amazon.de ‘de şu an 447 Euro, forumun çoğunu okudum ama geçmişteki fiyat durumunu sanırım atladım, fiyat uygun mudur?

• lamii kullanıcısına yanıt
    Ben ekim/kasım aylarında indirim bekliyorum.

• eşimin telefonuna da kurayım dedim böyle bir sıkıntı oluştu benim telefonumda da bağlantı gitti harita silindi ben tekrar kurulum sağlayabildim ama eşimin telefonu olmadı nasil bir yol izlemeliyim

• hmzkrs H kullanıcısına yanıt
    Ana hesap sizin telefonda olup eşinizin tefonuna yeni bir hesap kurmanız lazım sonra ana hesaptan robotu paylaş derseniz her iki hesaptan da kontrol edilebilir.

Aynen öyle yaptım ama bir yerlerde hata oldu olan benim haritana oldu tekrar yükleme şansım yok galiba

Merhaba..ben de bu robottan almayi dusunuyorum..kasimda black friday indirimini bekliyorum..o zaman firsat sayilacak bir fiyattan umarim yakalariz..

• kvc_kvc kullanıcısına yanıt
    Umarım kısa sürede indirim görürüz, şu anda tüm vergiler dahil 600 Euro gibi oluyor sanırım.

Bende yedek set dahil 640 euro..500 e yakin bir yerden alabilirsek alacam..insallah kara cumada indirime sokarlar bu urunu..

Sanırım denemelerle calisma prensibini öğreneceğiz galiba ....nihayet her iki telefona da kurulum sağladık malum bizim eski harita kayboldu yeniden evi tarattim evin krokisi güzelce çıkardı bu sefer de haritayı kaydedemiyorum desteğiniz için çok teşekkür ederim Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

• hmzkrs H kullanıcısına yanıt
    İlk kısmı atlamissiniz :)
    Advanced mode acik mi?
    İlk harita çıkartması için auto mode Ile göndermeniz lazım o şekilde mi gönderdiniz? Custom Ile gitmiş sanki.
    Robot haritalamayi t bitirip docka döndüğünde harita kaydedilir, bazen pil yetmeyip şarj olup devam ediyor buna dikkat edin derim.

Sırasıyla
    Şarjını fullleyin
    Advanced modu ve mutli floor mapi açın
    Vakum gücünü düşüğe getirin
    Mop ünitesini takmayın
    Auto dan gönderin ve hic müdahele etmeyin.

Bu şekilde birkaç saat içinde haritalayil docka dönmesi lazım.

Yanıt için çok teşekkür ederim sabah sabah heyecanla yine dediğiniz gibi çalıştırdım umarım olur bu sefer deli gibi robotu izliyorum ;)

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.