Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın arkadaşlar. Ben de deebot ozmo 937 alarak aranıza katılıyorum ancak ürünüm yaklaşık 1 ay sonra gelecek ürün bana ulaşınca tecrübelerimi paylaşırım, umarım aldığıma pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85024A81E -- 11 Eylül 2020; 8:28:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gunaydin..Nerden aldiniz,kaca maloldu..link atma atma sansiniz varmi..

• kvc_kvc kullanıcısına yanıt
    Amerika'dan aldım 1800 TL ye mal oldu bir tanıdık getirecek 35 dolar farkla 3 yıl garanti veriyor ancak gerek yok buna sanırım ürün yenilenmiş bir ürün.https://www.amazon.com/dp/B07WHMGDW9/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_B0YwFb3FDFK17

Aslında niyetim O920 almaktı ancak ilk robot deneyimi için bu robotun yeterli olacağını düşündüm.

• Hocam Hayirli olsun..arkadasinizin getirecek olmasi cok buyuk avantaj..gelince deneyimlerinizi paylasirsaniz sevirim..

Teşekkür ederim. sorunsuz bir şekilde gelir ve kullanabilirsem tabi ki.

• İşlev olarak çok da farklı değil.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Evet hocam almadan önce özel mesajla size sormuştum, sizin tavsiyenizle almaya karar verdim teşekkür ederim tekrar. 😊

• Kızıma da aldım, gönderdim. Çok memnun.
    Onun için tavsiye etmiştim size zaten.
    Hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 11 Eylül 2020; 12:59:37 >
  • 950 ile T8 arasında nasıl bir fark var acaba? Ben kağıt üstünde göremedim. Siz hangisini önerirsiniz?
  • dropby23 D kullanıcısına yanıt
    T8 AIVI değil, sadece T8 olan baz modeli kastettiğinizi varsayıyorum.

T serilerinde yeni Ozmo Pro mop sistemi kullanılıyor, sonradan dilerseniz otomatik boşaltma ünitesini de alabilirsiniz. Ozmo Pro testlerde insan tarafından yapılan manuel moplamaya eşdeğer bir temizleme sistemi olarak görünüyor.

Tabii ki yepyeni ve daha optimize bir temizleme sistemi var, arada 3 model yılı var.

Saygılarımla

• @hepsirobot hocam iyi akşamlar dilerim sizi ufak sorularla meşgul ediyorum kusuruma bakmayın. Ozmo 937 nın navigasyon özelliği bazı yerlerde smart navi yazmakta ama bazı yerlerde de smart navi 3 yazmakta acaba hangisi doğru ve bu iki teknoloji arasında ne gibi farklar vardır ? Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

• Valla bu soru çok ufak tefek sayılmaz, ben Slam navigasyonu ders olarak üniversitede anlatıyorum.

SmartNavi 3 Ecovacs’ın üst serilerde kullandığı yeni lidar ünitesine uygun tasarlanmış olan daha hassas ve detaylı haritalama sağlayan bir algoritmadır.
    Oda bölme ve ekleme, odaya yönlendirme bazı versiyonlarda sonradan eklenmiştir.

Genel kullanım ve uygulamada kullanıcıya çok fark getirmez. Tabii Ozmo 930-937 modellerinin serinin ilk ürünleri olduğunu da unutmayın, 3 senede hem robot yazılımları hem de platform teknolojileri çok değişti.

Saygılarımla

• Değerli @hepsirobot hocam bazı yabancı siteler ozmo 930 ve 937'yi aynı robot olarak ele alıyorlar acaba öyle mi ? Bu konu hakkında bir malumatınız var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85024A81E -- 14 Eylül 2020; 15:48:0 >
  • Pazar bazlı farklılıları var sadece.
  • Amazon.de deki Ecovacs DEEBOT 950'ye zam geldi bugün. 447'ten 485Euro'ya çıktı. Alacak arkadaşlar beklesin, 447'ninde altına düşmek için zaman sayıyorlar bence :) Takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RIDVANBAL -- 14 Eylül 2020; 20:42:30 >
  • RIDVANBAL kullanıcısına yanıt
    Rica etsem ürün linki alabilir miyim?
  • dangerous kullanıcısına yanıt
    Buyrun link bu..ben de takipdeyim..black friday de bakalim ne kadar olacak..
    Ecovacs DEEBOT 950 robotu, Ozmo teknolojisi ve Smart Navi 3.0, 200 dakika + turbo, 66 desibel, siyahhttps://www.amazon.de/dp/B07WC1MXN7/ref=cm_sw_r_cp_api_i_cz8xFbSJ95RQS

Teşekkürler.
  • RIDVANBAL kullanıcısına yanıt
    Bu artış bana pek güzel gelmedi ama hadi hayırlıs hazır karar vermişken alsak güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.