Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 cm yerinde olur
    Aslında 10 cm de iş görür ama keskin bir düzlükte olması gerekir
  • Ozmo 950 min üstü çalıştığı sırada sıkıştığı bir yerde çizilmiş 😔

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyimser29

Ozmo 950 min üstü çalıştığı sırada sıkıştığı bir yerde çizilmiş 😔

Benimki de böyle oldu evdeki bütün koltukları 12 cm lik ayakla değiştirdim. Keşke sadece o parça satılsa yada sticker tarzı birşey bulabilsek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bazı markalar sıfır cihazlarının panel üstü ve lidar kule üstünü hafif yapışkanlı biraz kalın şeffaf jelatinli olarak gönderiyor. Uyarı olarakta ilk haritlama ve belli bir süre bu jelatinleri çıkarmadan kullanın ki robotun ev koşullarınıza göre bu tip kozmetik hasarları oluşmasın. Bir tık önlem olsunEcovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler iade değişim haklarınızı kullanmanız daha kolay olsun...

Lidar kulesini korumak için motosikletlerde kullandığımız depo tank ped dediğimiz 2-3mm damla çıkartmalar var onların uygun bir parçasından alıp lidar kulesi ölçüsünde kesip yapıştırılabilir mi acaba @Hepsirobot Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler 

Ağırlık olarak bir etkisi olmaz kuleye ama et kalınlığından dolayı yüksekliğe 2-3mm + yazar.

• Arkadaşlar selamlar. Bende geçen ay ozmo 950 alarak aranıza katıldım. Lakin harita devamlı şekilde siliniyor ne yaparsam yapayım bunu engelleyemiyorum. Harita olmadığı için hem uzun sürüyor temizlik hemde bazı yerleri defalarca temizlerken bazı odalara girmiyor bile (evde her hangi bir engel yok robot için). Bunun çözümü var mıdır acaba?

Ayrıca cihaz temizlik konusunda çok başarılı. Çıkan tozu ve kiri görünce şok oluyorsunuz. Bütçesi yeten herkesin evine alması gereken bir icat.

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

Arkadaşlar selamlar. Bende geçen ay ozmo 950 alarak aranıza katıldım. Lakin harita devamlı şekilde siliniyor ne yaparsam yapayım bunu engelleyemiyorum. Harita olmadığı için hem uzun sürüyor temizlik hemde bazı yerleri defalarca temizlerken bazı odalara girmiyor bile (evde her hangi bir engel yok robot için). Bunun çözümü var mıdır acaba?

Ayrıca cihaz temizlik konusunda çok başarılı. Çıkan tozu ve kiri görünce şok oluyorsunuz. Bütçesi yeten herkesin evine alması gereken bir icat.

Hocam aynı cihaz bende de var bu güne kadar (15 gün) harita silinmesi diye birşey olmadı. Cihaza kendiniz müdahale edip odalar arasında gezdirmiyorsanız, temizliğe dock'tan başlatıyorsanız haritanın silinmemesi lazım. Mevcut haritayı silip dock üzerindeyken oto modda yeni harita çıkarttırırsanız daha sonra problem olacağını sanmıyorum.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt

Devamlı şekilde dock üzerinden çalışıyor. Hatta az evvel temizlik bitti deyip dock a döndü. Tekrar marşa basınca sildi haritayı.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

2-3mm biraz kalın değil mi? Ağır ise kule sensörü hassasiyetini etkileyebilir.

Hazır farklı bir malzeme geliyor yakında.. Hepsirobot sayfalarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 7 Mart 2021; 23:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

Devamlı şekilde dock üzerinden çalışıyor. Hatta az evvel temizlik bitti deyip dock a döndü. Tekrar marşa basınca sildi haritayı.

Kendiniz mevcut haritayı silip tüm evin haritasını çıkartması için gönderin. ilk harita oluşturulunca kaydedin ve bütün temizlik görevlerini dock tan başlatın. Cihazın teknolojisi harika uyum sağlamak biraz zaman alıyor ama alışınca hele yaptığı temizliği görünce kıymeti daha iyi anlaşılıyor. Halıların resmen canını alıyor gibi temizliyor etrafta pislik yoksa bile bir şekilde temizlik yapacak birşeyler bulup geri geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

2-3mm biraz kalın değil mi? Ağır ise kule sensörü hassasiyetini etkileyebilir.

Hazır farklı bir malzeme geliyor yakında.. Hepsirobot sayfalarında.

Hocam biraz daha bilgi verebilir misiniz?

Farklı robotların kuleleri için çok hafif ve kendinden yapışkan bir sticker.

Herkesin yapabileceği bir şey ama bu uğraşmak istemeyenlere.

• quote:

Farklı robotların kuleleri için çok hafif ve kendinden yapışkan bir sticker.

Herkesin yapabileceği bir şey ama bu uğraşmak istemeyenlere.

Nereden temin edebileceğiz?

Hepsirobot.com açılınca kısmetse.

• quote:

Hepsirobot.com açılınca kısmetse.

Teşekkürler hocam iyi geceler.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

1-2 mm diyelim abi :)

Yani damla çıkartmalardan Ali abi yapışkanlı kağıt üzerine seffaf silikon katman.

• Herkese merhaba

10 günlük N3 max kullanımından kısa kısa notları Ana konuda paylaştığım yorumumun linki
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/148234377

İyi forumlar.

• Maşallah deyip kullanmıştım ama kendim ettim kendim buldum sanırım, şarj dokunun etrafı çok tozlu idi orayı silip aynı yere yerleştirdim ama tabi ki bir kaç cm oynama olmuştur. Programda haritam var, areada da görünüyor ama odaları seçip başlattıktan 10 sn sonra falan locating deyip tekrar şarja dönüyor. Haritayıyenidenyüklüyorum diyor. Yüklemede sorun yok. Sizce bir. Süre çalıştırmaya uğraşmadan beklerse düzelir mi? Ne yapabilirim?
  • travers kullanıcısına yanıt

hayırlısı olsun advanced mod ve multifloor açık olduğundan temizlik sonrası haritayı kayıt ettiğinizden emin olun.

• arkadaşlar ben de ozmo 950 ile ilk harita sorunumu yaşadım bugün.

-bugüne kadar bütün temizliği area ile yaptırdım.

-cihazı temizlemek için içerisindeki kırmızı düğmeden kapatıp, temizledikten sonra 1 metre kadar önüne koyuyordum. bugün de aynısını yaptım.(sadece bu sefer mop aparatını da taktım.)

-yeni harita oluşturmaya başladı. durdurup dock'a yolladım. fotoğraflarda gözüktüğü gbi harita maps'te duruyor.

• Acaba sunucularda mı sorun var. Ben evi topladım öylece bekliyorum :) bir süre sonra tekrar deneyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.