Şimdi Ara

Earpods bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar benim iphone 7 ile beraber gelen earpods kulaklığım bozuldu sadece tek tarafından ses geliyor kulaklığı itiraf etmeliyimki hor kullandım kulaklık kablolarında belli başlı küçük deformeler var küçük kuzenim sağolsun dişlediği için kulaklığın bozulmasıda ben kulaklığı bıraktığım yerden alırken takılıyor bi yere o anda bende yukarı doğru çektiğim için geriliyor haliyle ve bozuluyor

Şimdi esas konuya gelirsem benim bu kulaklığı değiştirme şansım varmı eğer yoksa yeni kulaklık alıcam ve eğer yeni kulaklığı apple garantili alırsam kutu içinden çıkanla bi farkı olucakmı garanti konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garantiye verip şansını dene değiştirmezlerse yenisini alırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dışta hasar varsa değiştirmiyolar

• Küçük kızım sürekli benim kulaklıkları ısırıp bozar. Ben şuanda 4. Yü kullanıyorum. Kulaklık almaktan gına geldi. Ama canı saolsun tabiki

Yeni alırsan kutudan çıkanla hiç bir farkı yok. Bire bir aynı ürün. Garantiside 2 yıl apple garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 31 Temmuz 2017; 15:34:20 >
  • Benimde sol kulaklıktan ses duyulmayacak kadar kısık geliyordu. Zamanla kir ve toza bağlı olarak bu durum yaşanabiliyor. Ben bir pamuğun ucuna kolonya dökerek küçük olan delikten hızlı bir üfürme ile sorunu çözdüm sizede tavsiye ederim. Yanlış anlaşılmasın üfürükçülük değil kolonyo işin sırrı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.