Şimdi Ara

Eada ilk 5 bin için 8 ay yeterli mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şehir değiştirme - taşınma - işlerimiz nedeniyle sınava normalde Eylül başı hazırlanmaya başlayacakken başlayamadım. Taşınma süreci çok sıkıntılıydı. Çok şükür sonunda taşındık. Masa sandalyem de geldi onları odama yerleştirdim. Arkadaşlarım benden 2 ay önce başladığı için kendimi geç kalmış hissediyorum. Gerçekten kötü bir his. Çalışmaya başlayacağım ama bu işin 8 ayda oluru var mı yok mu öğrenmek istiyorum. Kendimi ulaşamayacağım hayaller kurdurtup sınavdan sonra hüsran yaşamamak için soruyorum bu soruyu. ( Açık lisedeyim )

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• açık lisedeysen ve sene sonuna doğru sıkılmazsan az da temelin varsa olur. ama çalışman gerek ciddi şekilde çünkü aytye başlaman gereken zamanlar gelecek tytyi yetiştiremezsen sıkıntı olur hızlıca bitirmeye bak bu sefer de herkes ayt başladı ben kaldım dersin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nicksizhaldeyim kullanıcısına yanıt
    Tyt fende 5-6 netim var. 9-10da hatırladığım konular olduğundan dolayı. Tyt sosyalden de 14-15 net kafadan yapıyorum. Tyt Türkçe ve tyt mat branş denemeleri alıp onları çözmeyi planlıyorum. Günümün büyük bir kısmını ayt matematikle götürmeyi düşünüyorum. Ve tabii ki geometriyle. Tarihi çok seviyorum. Tarih çalışırken ders çalışıyormuş gibi hissetmiyorum zevk alıyorum resmen. O yüzden mart ayına kadar bitirmiş olurum ayt tarihi. Geriye tyt fen ve ayt edebiyat kalıyo. Onları da hallederim diye düşünüyorum. Hedefim Mart ayının başına kadar ayt matematiği bitirmek. Geometride eksikler kalabilir sıkıntı değil. Ama ayt matematiği Mart başına kadar bitirirsem mükemmel olacak. Önümde 4 ay var. Günde 4 saat çalışırsam biter diye düşünüyorum.

• delidahibiri kullanıcısına yanıt
    tyt türkçe ve mat önemli onlarda durumunu gördükten sonra seviyen iyiyse 4 saatte kalırsın ama kötü yapıyorsan süreyi artırmanı tavsiye ederim

• nicksizhaldeyim kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yapacağım.

• tyt-ayt mat 20+ ise olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kural var min 9 ay önce başlanmalı yoksa olmuyor.

• mat temeli varsa 1 ay yeterli

• yola nereden başladığın önemli. 11. sınıfın bahar döneminde 25 30 tyt netim vardı. süreklilik sağlamadan düşe kalka çalışarak 3. girişimde 4 bin yaptım.

• konu milattan kalmış nereden çıktı karşıma aq

• delidahibiri kullanıcısına yanıt
    Hocam bende eaydim mezuna kaldim(sayisaldan bölüm istedim) rahat ol geç kalmadın. Bende Tarihe çok düşkünüm Ayt tarih coğrafya edebiyat benim için çok büyük bir zevk ztn sayısal okurken bile hep edebiyat çalışıyordum zevk için. İlk 2k bile yaparsın diyorum ben. sen çalışmaya bak

• Ea da 5k çok yüksek değil ki iyi bir çalışmayla yapılır

• eski konu kanka :D

• up noldu

• abi yapma bize gelişi 10 ay zaten

• 100net100k kullanıcısına yanıt

tabi efendim ketçap mayonez de olsun mu? aylardır foruma girmiyorum gram değişmemiş 1 ayda tm 5k 10 günde tyt biyoloji bitirme 2.5 saatte edebiyat fulleme

• konu eskiymiş yeni fark ettim

• Konu eski

• Ea 5k say 500k

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.