Şimdi Ara

Eada ilk 5 bin için 8 ay yeterli mi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Acilin ilaci+345+orijinal+türev integral trigo apotemi fasikülleri ile ilerliyorum geçen yıldan trigo altyapım oldugu icin sona attim integral devam ediyor orijinalden ise sari kisimlari cozup mavi kisimlari tekrara saklıyorum basladigim konumun cok daha ilerisindeyim fakat nerede olduğumu bende tam kestiremiyorum hocam 3 ay sonra foruma yazacağım insallah

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tyt mattan herhangi kaynak bitirmiş miydiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 345 ile aman aman bir seviye farkı olduğunu düşünmüyorum ama öğreticilik açısından 345 daha iyi. 10 15 yapıyorsanız konuları tam halledip 345 çözün bence. Ardından tekli sorularla da geo tamsa 30 üstüne çıkarırsınız. Forumda derece yapmış kişilere sorarsanız daha iyi cevap bulabilirsiniz diye düşünüyorum, yanlış yönlendirmek istemem.

• Eastai kullanıcısına yanıt

Tyt mat ve fen adına hangi kaynakları halletmiştiniz

• Swiftswift S kullanıcısına yanıt
    Sayısaldan esit agirliga gecisliyim ayt fen gorup tyt fene gectim 12ye baslarken dershanenin verdigi eis foylerini cozdum 6 8 net anca yapiyordum. Msu oncesi 345 tyt fen denemesini her sikkina kadar inceleyip not alip aksamlari tekrar tekrar okuyarak 1 haftada 15 16 nete cikardim. Msuden sonra alan degistigim icin fen calismadim sosyale agirlik verdim sinavda feni 13 yapabildim. Mat-1de 20 25 yapiyorum bilgi verecek kadar iyi degilim maalesef. 3d ve 345i ara ara cozdum piyasadaki tum problem kitaplarini apotemi haric bitirdim fakat geosuz bu kadar oluyor.

Siz bu sene msuden once yaptiniz degil mi bu seneki çalışmanızdan bahsediyorsunuz

Bu sene msuyu girmedim. Gecen seneyi kastediyorum.

Hocam sizce 90 gun kala yksye baslayip ilk 10kya mı oynamak mantikli ben 2 senelik elektronik bolumundeyim bitirme prohesi dersler de var onun yerine dgs ile dereceye mi çabalamalıyım

Dgs diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.