Şimdi Ara

EA: ' Yeni Godfather Oyunu Yapmıyoruz' (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
8.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güzelim film serisini ayağa düşürdüler daha napsınlar. "Yeterince batırdık oley bee artık yapmaya gerek yok" şeklinde yapılmıştır o açıklama.
  • sonunda akıllanmışlar yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk_DH

ea sadece fifa ile ilgilensin başka oyun yapmasın

onu da yapmasın zahmet olmazsa
  • fifanın bile tadı tuzu kalmadı EA sayesinde, PES aldı başını götürdü ne fifası? EA kapansın sıkıntılar bitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ginnix

fifanın bile tadı tuzu kalmadı EA sayesinde, PES aldı başını götürdü ne fifası? EA kapansın sıkıntılar bitsin

Pc için dediğini varsayıyorum
  • 1. oyunu beğenmiştim ben 2. oyunu tavsiye edermisiniz
  • İlk oyunu yanlışlıkla bitirdim.Allahtan ikinci oyunda aynı hataya düşmedim.İlk 15 dakika içerisinde ayıkarak hemen sildim.EA'dan rica ediyorum.Lütfen bir daha yapmasınlar.En azından bu sefer ki belki güzel olur diye bir beklentiye girmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL[e]N

Mafia 1 're rakip bile olamadı
    oyunu kurup + oynamam + silmem 30 dk surdu tam bir vasat

neresi vasat
    iki tane grafik hatası yüzünden mi
    siz oyununu ruhundan ne anlarsınız
  • mafia 3 çıkınca the godfather oyununu hatırladım ve direk google'a the godfather 3 game yazdım ve karşıma yine bu hüzünlü başlık çıktı arada sırada yapıyorum bunu hani bir umut falan diye ama malesef çok üzücü bir şekilde 2009 yılından kalma başlıkları falan görüyorum biraz nostaljik bir hüzne kapılıyorum.

burada ki arkadaşların kahir ekseriyetinin bu oyunu sevmediği ortada ben mi çok ters bir insanım bilmiyorum ama bu oyun belkide hayatımda oynadığım en mükemmel oyunlardan biridir. yok grafiğiymiş oynanış mekanikleriymiş umurumda değil bu oyun nezdimde olağan üstü bir oyundur.

2016 yılının son çeyreğinden saygılarımla.
  • 2010'da da buraya yazmisim, simdi de yazayim. Bu oyun bir adet rezaletti.

2016 son ceyreginden saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun mafia 3 denen saçmalıgı 5e böler 10la çarpar sırf o dönem mafia 2 daha iyi diye gereksiz yere çok elestirildi bu yüzden godfather 3ün gelmesi imkansiza yakin bence

• Aslinda baslarda guzeldi oyun ama daha sonra cok tekrara duatugunden sıkıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Aslinda baslarda guzeldi oyun ama daha sonra cok tekrara duatugunden sıkıyordu.

Konunun alevlendiğini görünce yeni oyun çıkcak zannettim , son mesajdan beri 6 sene geçmiş dile kolay.. Oyun gerçekten güzeldi haritası vs güzel tasarlanmştı ama bir süre sonra sıkıyordu. Evet yapay zeka ve oyun içi dinamikleri pek iç açıcı değil ama zevk veriyordu yani.
  • konuyu iyi hortlatmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

İlk oyunu yanlışlıkla bitirdim.Allahtan ikinci oyunda aynı hataya düşmedim.İlk 15 dakika içerisinde ayıkarak hemen sildim.EA'dan rica ediyorum.Lütfen bir daha yapmasınlar.En azından bu sefer ki belki güzel olur diye bir beklentiye girmem

Oyun o kadar kötü mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stepspeeddd -- 4 Kasım 2016; 17:9:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stepspeeddd

quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

İlk oyunu yanlışlıkla bitirdim.Allahtan ikinci oyunda aynı hataya düşmedim.İlk 15 dakika içerisinde ayıkarak hemen sildim.EA'dan rica ediyorum.Lütfen bir daha yapmasınlar.En azından bu sefer ki belki güzel olur diye bir beklentiye girmem

Oyun o kadar kötü mü?

Yok artık, böyle bir yorumu yazdığımı bile unutmuşum Ya şöyle söyleyeyim mafia'dan sonra insan hikaye ağırlıklı birşey bekliyor ama oyun şehirde bölge ele geçirme üzerine kurulu çıktı. Aaa ne kadar da tanıdık değil mi? -MAFİA 3- Yazık ya hiç ettiler oyunu. Bu durum oyunun direk kötü olduğunu göstermez ama benim beklentilerimi karşılamadığını söyleyebilirim.

• The Godfather ın ilk oyununa yüklensek mi geri uyumluluk sitesinde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.