Şimdi Ara

EA Sports UFC'nin PS4 ve Xbox One Sürümleri Karşı Karşıya (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thief garrett

çünkü senin konsolcuğun ea ile anlaşmalı eh ea'da ne yapsın xo ps4ün yanında ezik görünmesin diye ikisinide eşitmiş gibi gösterdi :D

Ayni EA'in oyunu BF4 birinde 900p ötekinde 720p ama 900p olaninda kötü 720p olaninda cok daha iyi grafiklerle.Bu oyunda bunu yapmayi göze alamadilar cünkü cok belli olacakti.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knocksthedoortwice

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: thief garrett<br><br>çünkü senin konsolcuğun ea ile anlaşmalı eh ea'da ne yapsın xo ps4ün yanında ezik görünmesin diye ikisinide eşitmiş gibi gösterdi :D</blockquote><br><br>Ayni EA'in oyunu BF4 birinde 900p ötekinde 720p ama 900p olaninda kötü 720p olaninda cok daha iyi grafiklerle.Bu oyunda bunu yapmayi göze alamadilar cünkü cok belli olacakti.

İkisinde de oynadım ama dediğiniz gibi değil kesinlikle.Bir de şu var PS4'te sağolsun lag öyle fazla ki her yeni dlc'de ilk hafta Bf4 oynayamıyordum.Xbox live o konuda hala kusursuz oyunu çok güzel bir şekilde oynuyorum.Ama grafik konusunda maalesef haksız olduğunuzu belirtmeliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurosaki_Ichigo

quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: thief garrett<br><br>çünkü senin konsolcuğun ea ile anlaşmalı eh ea'da ne yapsın xo ps4ün yanında ezik görünmesin diye ikisinide eşitmiş gibi gösterdi :D</blockquote><br><br>Ayni EA'in oyunu BF4 birinde 900p ötekinde 720p ama 900p olaninda kötü 720p olaninda cok daha iyi grafiklerle.Bu oyunda bunu yapmayi göze alamadilar cünkü cok belli olacakti.

İkisinde de oynadım ama dediğiniz gibi değil kesinlikle.Bir de şu var PS4'te sağolsun lag öyle fazla ki her yeni dlc'de ilk hafta Bf4 oynayamıyordum.Xbox live o konuda hala kusursuz oyunu çok güzel bir şekilde oynuyorum.Ama grafik konusunda maalesef haksız olduğunuzu belirtmeliyim.

Zaten dünya üzerinde, bf4'ün xo versiyonu daha iyi olduğunu söyleyen tek kişidir.Şuraya resim koysan kabul etmez, video koysan yalan der.Şu, şu site taraf tutuyor der. O yüzden tartışmaya değmez bu üye ile...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurosaki_Ichigo

Yo ben demiyorum otoriteler soyluyor ve gozlerimde cok iyi algiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Zaten dünya üzerinde, bf4'ün xo versiyonu daha iyi olduğunu söyleyen tek kişidir.Şuraya resim koysan kabul etmez, video koysan yalan der.Şu, şu site taraf tutuyor der. O yüzden tartışmaya değmez bu üye ile.

Sana en güzel cavabi Digital Foundry her incelemede veriyor vede gecen gün Ubisoft yetkiliside verdi.Sen rüyanda hep %50 görüyon heralde.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8XqWRACk2zY

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AWJZzJH5Egk

• İkisininde grafikleri kötü keşke ölseler. Şaka şaka ufc sevmem . I love Fight Night

• 1 fps varktan sayılmaz ancak 2x e 4x olması önemli
  • quote:

quote:

Zaten dünya üzerinde, bf4'ün xo versiyonu daha iyi olduğunu söyleyen tek kişidir.Şuraya resim koysan kabul etmez, video koysan yalan der.Şu, şu site taraf tutuyor der. O yüzden tartışmaya değmez bu üye ile.

Sana en güzel cavabi Digital Foundry her incelemede veriyor vede gecen gün Ubisoft yetkiliside verdi.Sen rüyanda hep %50 görüyon heralde.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8XqWRACk2zY

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AWJZzJH5Egk

Gidip, eski bol kontrastlı videoyu koymuşsun her zaman ki gibi.Yine Digital Foundry'nin en son ki karşılaştırmasına bak bakalım.Kim kime cevap veriyormuş.Ps4 versiyonun çözünürlük avantajından dolayı dana net göründüğünü, aa'nın çok daha iyi olduğunu, uzak görüş mesafesinin daha net olduğunu, texture ve gölge çözünürlüklerinin daha iyi olduğunu NET bir şekilde görebiliyoruz.

Tabi ki, sen yine inkar edeceksin, ama senin için koymadım videoyu.Maksat konsol alacak olan bireyleri, bilgilendirmek.Yalan dolan, beyanların önüne geçmek.

• başkan sende xbox var galba
  • Eve gittigimde tv'de izliycem o zaman yorumumu yaparim

• quote:

Tabi ki, sen yine inkar edeceksin, ama senin için koymadım videoyu.Maksat konsol alacak olan bireyleri, bilgilendirmek.Yalan dolan, beyanların önüne geçmek.

Evet bak burda haklısın.Digital Foundry de hep bunu diyor zaten:Oyunlarda X1'in üstünlüğü NET bir şekilde görülüyor.Yeni Konsol alıcak arkadaşları gerçekden de %50 masalları ile kandırıp adamların başını yakmayalım.

p.s:Eski kontrastlı videomu? Oyun hiç değişmediki:)

• quote:

quote:

Evet bak burda haklısın.Digital Foundry de hep bunu diyor zaten:Oyunlarda X1'in üstünlüğü NET bir şekilde görülüyor.Yeni Konsol alıcak arkadaşları gerçekden de %50 masalları ile kandırıp adamların başını yakmayalım.

p.s:Eski kontrastlı videomu? Oyun hiç değişmediki:)

Sen eski bol kontrastlı videoyu verdin.Bende yine aynı df'den final code olan videoyu verdim.İki video arasında bariz kontrat farkı var.

PS4
    EA Sports UFC'nin PS4 ve Xbox One Sürümleri Karşı Karşıya

XO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 24 Haziran 2014; 10:16:24 >

• quote:

Babam konsol bu.Bütün oyunlarında renkler ve detaylar çok iyi bu oyunun üstünde mahsus durulmuş bişey değil.Yahu oyunlar dx ile geliştirildiği sürecede bu düzen bozulmaz çünkü konsolun kendi API'ı.Bişey daha dikkatimi çekti X1 kötü diye attığin ss'lerin hepsinde X1'in ap açık daha iyi olduğu ayna gibi gözüküyor yapma.Bu ss de de X1'in çok daha detaylı olduğu kabak gibi belli.%50 daha güçlü cihaz hem %50 daha iyi çözünürlük hem de çok daha iyi grafikler sunması gerekir ama bu daha iyi çözünürlükde daha kötü grafikler sunuyorsa demekki %50 olayı bir masalmış.Ubisoft yetkiliside söylüyor zaten,1080p sorun değil ama gerisi? Işte ya gerisi:)

• Abi başlık şaka gibi, trollün biri 1 fps muhabbeti yapıyor ,ardından yardırıyor bcs misafirler. olum işin gücün yok mu senin ya, ufc oyunu üzerinden tartışıyorsunuz bide, ea firmasının. Her oyunu yarım yamalak çıkartırlar falan. 1 yıl sonra bf de hata yaptık diyip, müsteri dostuyuz derler :D Birileri de gelir DF'nin çakallık yaptık, video ile oynadık diye itiraf ettiği videoyu kanıt diye gösterir neyin kafasındasınız çok merak ediyorum. Dostum milletin size lafı yok zaten, kendi vhs boxınızda yaşayın, ps4'e laf atmayın abuk subuk. Zaten ND kassın ps3'e sizin xbo'nuzdan daha güzel görüntü veren oyun da çıkarır. Rahat olun bu geyikleri kazanamazsınız. Kaybeden tarafta olmaya mahkumsunuz.

• quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: GT_55<br><br>Tabi ki, sen yine inkar edeceksin, ama senin için koymadım videoyu.Maksat konsol alacak olan bireyleri, bilgilendirmek.Yalan dolan, beyanların önüne geçmek.</blockquote><br><br>Evet bak burda haklısın.Digital Foundry de hep bunu diyor zaten:Oyunlarda X1'in üstünlüğü NET bir şekilde görülüyor.Yeni Konsol alıcak arkadaşları gerçekden de %50 masalları ile kandırıp adamların başını yakmayalım.<br><br>p.s:Eski kontrastlı videomu? Oyun hiç değişmediki:)

MGS GZ, Tomb Raider DE, BF4, WD, Cod hepsinde PS4 üstün. DF de PS4 versiyonunu tavsiye etti.
    Amerikada bile PS4 aylarca üst üste daha çok sattı bir sen kabul edemedin :D iki konsolda 399 dolar PS4 4xMSAA veriyor daha iyisi varken kötüsünü niye alalım...

Oyunları da Youtube ekranından oynamıyoruz, 100 ekran TV de 720p xbone oyunları çok kötü görünüyor. PS4 daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

MGS GZ, Tomb Raider DE, BF4, WD, Cod hepsinde PS4 üstün. DF de PS4 versiyonunu tavsiye etti.<br>Amerikada bile PS4 aylarca üst üste daha çok sattı bir sen kabul edemedin :D iki konsolda 399 dolar PS4 4xMSAA veriyor daha iyisi varken kötüsünü niye alalım...

Oyunları da Youtube ekranından oynamıyoruz, 100 ekran TV de 720p xbone oyunları çok kötü görünüyor. PS4 daha iyi.

Babam ben söylediğim herşeyi daha önce başta DF olmak üzere bir çok inceleme,bir çok yazı,bir çok link ile 50 kere ıspatladım.Aynı şeyleri papağan gibi yazamam.Üstüne birde Ubisoft yetkilisinin cümleleri tuz biber oldu.Daha da bişey yazmam.Ortada gerçekler var.Kendi kendinizi teselli etmek istiyorsanız mani olamam.Hepinize iyi günler

• XBOX kullanıcıları ELİT kesimden oluştuğu için ne derse haklıdırlar.Bu yüzden 720P, 900P'den üstündür.. 720P 1080P'den bile üstündür,XBOX'ın Cloud ve esRAM'i var boşunamı var ? SONY gitsin japonyadaki pirinç tarlalarında oynasın.

Karşınızda muhteşem CLOUD teknolojisi.Özel Microsoft uydularından aldığı elektronik dalgalar sayesinde,oyunu gerçeğe dönüştürdü.Dikkatinizi çekerim bu oyun 1080P 60FPS.!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 24 Haziran 2014; 12:28:58 >
  • Arkadaşlar bu şahıs, elmaya armut diyen biridir.Buna ne dünyanın yuvarlak olduğunu kabul ettirebilirsiniz, ne de devenin iğne deliğinden geçemediğini kabul ettirebilirsiniz. NATO mermer NATO kafa.O yüzden HE deyin geçin. Kendi söylesin, kendi inansın.Kendi halinde takılıp mutlu olsun işte.

• quote:

Arkadaşlar bu şahıs, elmaya armut diyen biridir.Buna ne dünyanın yuvarlak olduğunu kabul ettirebilirsiniz, ne de devenin iğne deliğinden geçemediğini kabul ettirebilirsiniz. NATO mermer NATO kafa.O yüzden HE deyin geçin. Kendi söylesin, kendi inansın.Kendi halinde takılıp mutlu olsun işte.

720P 900P'den iyidir diyenemi yanarsın,1 FPS'lik farkla bayramlıklarını yeni almış sevinçli çocuk gibi mutlu olanamı tam komedi valla abi.
  • quote:

Arkadaşlar bu şahıs, elmaya armut diyen biridir.Buna ne dünyanın yuvarlak olduğunu kabul ettirebilirsiniz, ne de devenin iğne deliğinden geçemediğini kabul ettirebilirsiniz. NATO mermer NATO kafa.O yüzden HE deyin geçin. Kendi söylesin, kendi inansın.Kendi halinde takılıp mutlu olsun işte.

PS4 fanlarının göz yaşlarını izlemek ayrı bir zevk.O söylediklerin senin için geçerli olmasın sakın? Oyun otoriteleri X1 daha iyi diyor ama buradaki PS4 fanları kendine yediremediği için başkasına bırakın çalsın oynasınlar diyor.Gerçekden komiksin be birader:)ama benim makine hani %50.....muhaha

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.