Şimdi Ara

EA SPORTS FC, GS ve FB iş birliğini duyurdu: FC 25'e Rams Park ve Ülker Stadyumu eklenecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA Sports, bu hafta tanıtımını yaptığı FC 25 için önemli bir iş birliğine gitti. EA Sports; Galatasaray ve Fenerbahçe ile resmi ortaklık imzalandığı duyuruldu.

Ayrıca Bkz.EA Sports FC 25'den ilk video geldi: İşte gelen yenilikler, fiyatı ve çıkış tarihi

Taraflardan yapılan açıklamada FC 25’te Galatasaray ve Fenerbahçe'ye özel içerikler ekleneceği ancak bunun detaylarının ilerleyen günlerde duyurulacağı açıklandı. Galatasaray’a ve Fenerbahçe'ye özel oynanış fragmanı yayımlandı. Fragmanda Galatasaray’ın RAMS Park stadyumunun ve Fenerbahçe'nin Ülker Stadyumu'nun oyuna eklendiğini görüyoruz.

EA Sports, Süper Lig takımlarına yer veriyor ancak yeterli önemi göstermiyordu. Oyuncu güçleri, oyuncu yüzleri, stadyumlar ve tezahüratlar eksik kalıyordu. FC 25’te Galatasaray’a ve Fenerbahçe'ye özel eklemeler yapılacak. Bu eklemelerin neler olacağı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

FC Futbol Ortaklıkları Direktörü James Taylor, “Galatasaray S.K. dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar için çok özel bir kulüp. Ortaklığımız EA SPORTS FC topluluğuna en özgün ve kapsamlı interaktif futbol deneyimini sunmaya devam etmemizi sağlıyor” dedi. Taylor, “Türk futboluna olan bağlılığımızı derinleştirmekten ve bu ortaklık ile Galatasaray taraftarlarını favori oyuncularına ve kulüplerine daha fazla yakınlaştırmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, “EA SPORTS FC ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, yüksek stratejik öneme sahip olan, sayısız maçta ve şampiyonlukta yanımızda olan Galatasaray taraftarlarına ulaşmak için attığımız önemli bir adım,” dedi ve ekledi: “EA SPORTS ile uzun yıllara dayanan ilişkimizin FC 25’te güçlenerek devam etmesinden ötürü çok mutluyuz. Önümüzdeki dönemi büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Burak Ç. Kızılhan, “EA SPORTS, her yıl dünyanın dört bir yanındaki futbol fanatiklerini heyecanlandıran, birinci sınıf bir futbol oyunu sunuyor. Yaptığımız bu iş birliği ile Fenerbahçe’nin, EA SPORTS FC’nin önemli bir parçası haline geleceğini düşünüyoruz.” dedi ve ekledi: “EA SPORTS FC oyuncuları ile Fenerbahçe Spor Kulübü arasındaki bağı derinleştiren bu iş birliğinin takımımızı hem sahada, hem de ekranda destekleyen sarı-lacivert tutkunu taraftarlara heyecan verici anlar sunacağını bildirmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

• Selamlar. İçerikte neden FB iş birliğine yer verilmemiş diyenler var. Şu açıklamayı yapayım:

GS'nin resmi Twitter hesabı saat 19.00'da bu iş birliğini duyurdu. O gönderiyi görüp haberi yayınladım. Fenerbahçe ise duyuruyu 20.06'da yaptı. Yani ben haberi yayınladıktan sonra duyuru yapıldı.

Galatasaraylıyım evet ama bunun taraf tutmamla bir ilgisi yok. Fenerbahçe'nin tweet'ini gördükten sonra içeriği güncelledim. Saygılar.
  • Admin fanatiksin anladıkda Fenerbahçe de anlaşma yaptı neden açıklama gereği duymuyorsun bu kadar mı zoruna gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matea3535 -- 19 Temmuz 2024; 20:15:58 >
  • Bir Galatasaray li olarak aşırı sevindim Fenerbahçe de aynı şekilde anlaşma saglanmis fazlası ile güzel bir gelişme alma bahanesi oluştu artık.
  • Ps5 standart sürüm 2900tl YouTube izleyelim bakalım beğenirsek alırız. 24 ile oynanış aynıysa almam umarım geliştirmeler olmuştur.
  • Gelde alma işte

• Fenerbahçenin fragmanı buradan izleyebilirsiniz
  • Selamlar. İçerikte neden FB iş birliğine yer verilmemiş diyenler var. Şu açıklamayı yapayım:

GS'nin resmi Twitter hesabı saat 19.00'da bu iş birliğini duyurdu. O gönderiyi görüp haberi yayınladım. Fenerbahçe ise duyuruyu 20.06'da yaptı. Yani ben haberi yayınladıktan sonra duyuru yapıldı.

Galatasaraylıyım evet ama bunun taraf tutmamla bir ilgisi yok. Fenerbahçe'nin tweet'ini gördükten sonra içeriği güncelledim. Saygılar.
  • Güzel bir gelişme ama yine de gaza gelip tam fiyat yerine iyi bir indirim gördüğünde almak daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • Grafikler fifa 2007'den hallice bu ne?
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt

Yok hocam fenere karşı bir komplo kurmuş olabilirsin, bir daha düşün(!)

• Doğru logo kullanımı için EA ye teşekkürler

EA SPORTS FC, GS ve FB iş birliğini duyurdu: FC 25'e Rams Park ve Ülker Stadyumu eklenecek
  • Kadroları güncelle, iki cila at yeni senenin oyunu hazır! Stadyum eklendi de ne oldu? Muadili yok diye iyce azıttılar fc 24 e yama yap oyna aynı şey. Büyük bir indirime girmeden alınmaz aşırı derecede bağımlısı değilseniz.

• oyuncuların o yüzleri nedir ya

• ortaklığa bak, yüzler bile benzemiyor. kadrolar bile düzgün çıkmaz, kesin yeni transferler olmadan çıkar.

yalandan stadı koysalar da gene aynı bug içeren problemli oyun çıkacak gibi.

ea oyuncuların parasını yemekten başka bir şey düşünmeyen bir firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderweb -- 20 Temmuz 2024; 20:26:50 >
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt

EA sizi logosuz yaptı eren üstadım. O 5 yıldızı sizinkiler eklemiş. Resmi olarak 19 şampiyonluğu olan 3 yıldızlı bir kulüpsüz. Hiçbir zaman da 59 öncesi şampiyonlukları yıldız hesabına dahil edemeyeceksiniz. Üzgünüm senin için bir türlü mutluluk göremedin :(

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt

gs'nin de 5 yıldızı olmalı sizin hesaba göre, neresi doğru logo?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.