Şimdi Ara

EA için Tarih, Coğrafya, Felsefe ders videoları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eşit ağırlıktan sınava hazırlanıyorum. Çok kafamı karıştıran bir husus var. Bahsettiğim Tarih, Coğrafya ve Felsefe dersleri için ders videoları izlerken hem TYT hem AYT videolarını mı izlemeliyim? Yoksa sadece AYT videolarını mı izlemeliyim?

• Coğrafyada Yavuz Tunadan TYT +AYT oynatma listesini izle tyt ve ayt müfredatı birleşik değil coğrafyada

Tarih için AYT oymatma listesi Tytyi de kapsar

Felsefede sadece tyt kısmını izlemen gerekli EA isen
  • yzb.price kullanıcısına yanıt

Tarih için Ramazan Yetgin AYT videolarını izlemem yeterli olur değil mi? Ayrıca TYT videoları izlememe gerek kalmaz Tarih için?

Coğrafya için Bayram Meral hocayı izlemeyi planlıyorum. Hem TYT hem AYT videolarını izlemem mi gerekiyor? Eğer öyleyse bunu nasıl yapmalıyım, aynı konunun önce TYT videosunu izledikten sonra AYT videosu izleyip sonra mı soru çözmeliyim? Veya Karekök yayınları hem TYT hem de AYT için soru bankası var Coğrafya için. Sırasıyla önce Coğrafyada TYT'yi bitirip sonra AYT'ye mi başlamalıyım?

Felsefe için de AYT videolarını da izleyeyim, belki sınavda vaktim kalırsa sözel de çözerim. Zaten 13 kısa videosu var.

Şimdiden çok teşekkür ediyorum hocam.

• berbatine kullanıcısına yanıt
    Tarih için Selami Yalçin Ayt oynatma listesini tavsiye ederim
    Coğrafya için ise kesinlikle Yavuz tuna
    Felsefe size kalmış tabi

Tarih için konu +soru yapın
    Coğrafya için evvele tyt oynatma listesindekileri bitirin tabi her konuyu bitirirken soru çözmeyide ihmal etmeyin tyt oynatma listesi bitince ayt oynatma listesine geçin coğrafya dersi için

Felsefe içinde aynısını yapabilirsiniz.
  • yzb.price kullanıcısına yanıt

Tekrardan teşekkür ediyorum yanıtınız için.

Yanlış anladıysam lütfen düzeltin; Tarih için TYT videolarını izlemeye gerek yok, AYT yeterli.

Coğrafya TYT tamamen tüm konular bittikten, soruları çözüldükten sonra AYT videolarına başlanmalı.

• Coğrafyayı geçen sene 11. sınıfta Coğrafya Cepte kanalından bitirmiştim. Ama hoca çok detay anlatıyordu, biraz da unuttum. Onun dışında AYT tarih haricini Sosyal Hocam kanalından izledim TYT'den 10-12 tane sosyal denemesi çözdüysem sadece birinde 17,50'den düşük net yaptım(o da bugün. sad)

Yani Sosyal Hocam kanalını tavsiye ederim

• Ders videosu niye izliyonuz da sözellerde
  • Ne yapmamızı tavsiye edersiniz?

• berbatine kullanıcısına yanıt

Konu anlatımlı kitaptan ezber başka çare yok

• Süreden tasarruf için söylüyorsanız; bir konuyu 1.5 hızda video izleyip, yazmak üstüne bir kez okumak daha kısa sürüyor ve kendi adıma konuşuyorum, daha çok verimli oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.