Şimdi Ara

E6300@532x7 mod yok, stok fan var :))Uçan Adımlar!!!%100 geldi!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
13.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cıvığı çıkarmayın işin eleman yaptım diyor yaparken bende vardım. Hatta onu gazlayana bendim sen aslansın diye . Ve suda dip nor o söyledimi bilmem kleza bunlar 1m sonuçları bana 1m den bahsetmeyin satbil kullanımdan bahsedin kapatın artık konuyu yaw.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

yuh teki yetiyo onun priority 10 da yahu..zaten çiftine birden yükleniyo ..15 dk 10. kademede bekledim de..canım sıkıldı kapattım

ds3 vardı bende önceden.eski bioslarda 490 üstü fsb imkansızdı.demek yeni bioslarla coşmuş bord.bu arada çift prime harici ısınmıyo pek core2 ler. sen bide çift prime dene.
  • guzel calısma ellerinize sağlık

fsb rekoru bu arada 640.47 oldu x6800 işlemci dual rem ve asus p5b dlx ile
    fsb rekoru tıkla

613 fsb su anda listede bile değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunermc -- 7 Ocak 2007; 23:37:00 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

Süper skorlar almışsın tebrikler. Demek stok fanla %100 e kadar overclock olan işlemciler çıktı piyasaya

teşekkürler..sorma yav alattin e olm işlemci pişecek şimdi diyorum boş ver garantisi var nasılsa diyointelde yanma olayı yok sanırım belli bi derece üstünde kitliyo makina kendini diye korkmadım bende pek..ama oda bayaa bi soğuktu yaparken şimdi yapmam içersi hamam gibi

Basın bakalım gaza garanti var nasılsa
    Şaka bir yana gercekten güzel degerler güle güle kullan V8 'ini yanlız tweak'lı spi ye takıldı en azından 3-4 sn fark var acaba tweak olarak neler yaptın yazarsan herkez bilgilenmiş olur sayende.

Anakarta mod yapsan senin işelmci ile Türkiye FSB rekoru kırılır heralde.

• TR fsb rekorunu bn kırdım Serhat efendi

Nokia N80 330mhz@4.2ghz

• quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

TR fsb rekorunu bn kırdım Serhat efendi

Nokia N80 330mhz@4.2ghz

Tmm vurma abi
    Tebrikler barancım
  • teşekkürler arkadaşlar...yaw bu linkteki extreme deki şeylerden bahsediyorum..pc ye bakım yaptım,başlattan gereksizleri kapattım,o an çalışanları vs..link burda..http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=49345gerçi bu gün yedek win i tweak yapcaz diye göçürdüm dikkatli olun
    ordakilerden bi kaçtanesini söyleyim..gerçi bazısı hiç işe yaramadığını söylemiş..registry patchleri var black viper diye..vs..gereksiz xp servisleri falan kapatıyo..mesela spi alırken görev yöneticisinden explorer i kapıyosun masaüstü gidiyo..ekranda yalnız spi oluyo..yaptıktan sonra yine görev yöneticisi>çalıştırdan>C:\windows\iexplorer ı çalıştırıp ss alıyosun falan ama fazla bulaşmayın bence registry pathclere falan benim gibi elinizde patlamasın..o anki uygulamaları,temaları vs kapayın yeter..he bi de mesela bilgisayarım>özellikler>gelişmiş>performans>gelişmişten bellek kullanımını sistem önbelleğine verin ve sanal belleği kapayın diyolar..msconfigten hızlı boot için koyduğum yeri 104 yapın demişler..tabi ben bu adımdam sonra batırdım..sorumluluk kabul etmem ona göreşans işte bizim sistem gitti böyle bu ramlerle bende beklemiyodum açıkçası..ben inanmayanlardan daha çok şaşırdım

E6300@532x7  mod yok, stok fan var :))Uçan Adımlar!!!%100 geldi!!

• quote:

teşekkürler arkadaşlar...yaw bu linkteki extreme deki şeylerden bahsediyorum..pc ye bakım yaptım,başlattan gereksizleri kapattım,o an çalışanları vs..link burda..http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=49345gerçi bu gün yedek win i tweak yapcaz diye göçürdüm dikkatli olun
    ordakilerden bi kaçtanesini söyleyim..gerçi bazısı hiç işe yaramadığını söylemiş..registry patchleri var black viper diye..vs..gereksiz xp servisleri falan kapatıyo..mesela spi alırken görev yöneticisinden explorer i kapıyosun masaüstü gidiyo..ekranda yalnız spi oluyo..yaptıktan sonra yine görev yöneticisi>çalıştırdan>C:\windows\iexplorer ı çalıştırıp ss alıyosun falan ama fazla bulaşmayın bence registry pathclere falan benim gibi elinizde patlamasın..o anki uygulamaları,temaları vs kapayın yeter..he bi de mesela bilgisayarım>özellikler>gelişmiş>performans>gelişmişten bellek kullanımını sistem önbelleğine verin ve sanal belleği kapayın diyolar..msconfigten hızlı boot için koyduğum yeri 104 yapın demişler..tabi ben bu adımdam sonra batırdım..sorumluluk kabul etmem ona göreşans işte bizim sistem gitti böyle bu ramlerle bende beklemiyodum açıkçası..ben inanmayanlardan daha çok şaşırdım

Tesekkuler bilgiler yararlı olacaktır eminim.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

stok fan ile bu değerlere inanmıyorum
    3.5 ghz yaptım ben bile dev gibi ninja + 12cm fan + MX-1 macun ile
    üstelik ramler corsair xms2

anakartta DS4

dünya fsb rekoru ds-3 ile kırılmıştır 613 fsb ile

inanmayan olursa buyrun gelsin evime..Bursa dayım..forumdan biri gelebilir daha ne diyeyim..hem bi çayımı içer hem görüralala psikopat mıyız yau ne yalan borcum var size ..

tamam ben geliyorum...ama ben çay sevmem :) başka şeyler içeriz bizde..koyarız cengiz abiyide :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sierra -- 8 Ocak 2007; 1:10:44 >

• @sierra beklerim valla hocam..cengiz de anlaştık olsun ben çay içerim sen kola
  • ''ZEUS'' konu horlayacak ama işlemci konu nedir merak ettimde...
  • valla hocam L626 ile başlıyo ama gerisini unuttum..çıkarmaya da üşeniyom..macuna da kıyamıyom az kaldı..soğutucu alınca artık kısmetse bakarım tamamına
  • quote:

valla hocam L626 ile başlıyo ama gerisini unuttum..çıkarmaya da üşeniyom..macuna da kıyamıyom az kaldı..soğutucu alınca artık kısmetse bakarım tamamına

Tamam ''ZEUS__''bana bu yazdıgın yeter benimkide L626 ama benim ki P5W DH yuzunden be kadar gitmez
     E6300@532x7  mod yok, stok fan var :))Uçan Adımlar!!!%100 geldi!!

• quote:

quote:

Süper skorlar almışsın tebrikler. Demek stok fanla %100 e kadar overclock olan işlemciler çıktı piyasaya

teşekkürler..sorma yav alattin e olm işlemci pişecek şimdi diyorum boş ver garantisi var nasılsa diyointelde yanma olayı yok sanırım belli bi derece üstünde kitliyo makina kendini diye korkmadım bende pek..ama oda bayaa bi soğuktu yaparken şimdi yapmam içersi hamam gibi

güle güle kullan hoca bizde yapacaz bişeyler amdden kurtulmamız lazım..

• quote:

Orjinalden alıntı: !!AlOnEcOoLwOlF!!

quote:

quote:

güle güle kullan hoca bizde yapacaz bişeyler amdden kurtulmamız lazım..

sağol kardeş...inşallah istediğin gibi bi sistem kurarsın..

• oh bee inan buna ne kadar sevindim iki gündür ağlıyorum L626 lar takoz dediler, oyoy görüyoruz ki takoz değilmiş. çok mutlu oldum :D
    quote:

valla hocam L626 ile başlıyo ama gerisini unuttum..çıkarmaya da üşeniyom..macuna da kıyamıyom az kaldı..soğutucu alınca artık kısmetse bakarım tamamına
  • @ZEUS
    hocam değerler çok guzel bakalım bizim elimizde şimdi bi 6300 var ki hiç sormayın1.25v da 3.3 ghz stok fanla stabil kullanılıyo desem

bu arada değerler guzel bizim p5b dlx de giderse fsb bakımından gorucez hafta sonuna testleri...
  • @Aykun hocam senin işlemci de güzelmiş yaubekleriz testleri..

yalnız benim rami 800 mhz de 4-4-4-12 de 2.0 volta düşürdüm 3 gündür sorun yok niye böyle yapıyo bi türlü anlamadım..kendini D9 micron mu zannediyo nedir
  • quote:

@Aykun hocam senin işlemci de güzelmiş yaubekleriz testleri..

yalnız benim rami 800 mhz de 4-4-4-12 de 2.0 volta düşürdüm 3 gündür sorun yok niye böyle yapıyo bi türlü anlamadım..kendini D9 micron mu zannediyo nedir

Micron olmadıgına eminmisin
    Belkide !

(Ram degerleri gercekten cok güzel güle güle kullan...)

• Çok iyi çıkmış işlemci.Tebrikler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.