Şimdi Ara

E6300@532x7 mod yok, stok fan var :))Uçan Adımlar!!!%100 geldi!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
13.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hala deniyorum zaman geçsin diyede pek birşey farketmedi..

bende s3 trio 64 var..
    2/4 @2.5/4.5

ekran kartına para kalmadıda görüntü gelsin diye bunu bulup taktım..
    işkence çekiyorum..eskiden ne güzel kullanırdık

acaba bu ekran kartı oc. yi fark ettirir mi onuda bilmiyorum..

şu 2600xt. ler çıkana kadar almıcam..
    şu an 450 fsb 5-5-5-15 stabil çalışıyor..
    yeterde artar tabi ama uğraşim daha..

düzeltme: bir arada şu f11 i yükleyip denicem bakalım o nasıl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Bozdemir -- 18 Mayıs 2007; 18:33:09 >

• ooo efsane ekran kartı ha olabilir kardeş pek çok bileşene bağımlı..ekran kartlarına pek ilgim olmadığı için o/c üzerinde ki etkilerini net bilmiyorum.ama yurtdışı forumlarında sanki okumuş gibiyim bu bazı ekran kartlarıyla o/c yapamayanları ya da takılanları..ama seninki fena da sayılmaz sınırı bulmuşta olabilirsin.

tabi farklı biosla denemek iyidir her zamanbende de şu an F11 yüklü..F11 de diğer bioslarda ki tüm hatalar giderilmiş ama sıcaklığı fazla ölçüyo gibi geldi bana..bi de sen dene bakalım

• yükledim evet haklısın..10 derece fazla gösteriyor bende :)

boşta 41 idi , 50-51 gidip geliyor şimdi .:)

korktum valla..
  • dostum sana bırsey sorucam 667 ram bendede var zamanlama volt ve ıle mhz kacda durmalı oc ıcın bende e4300 var 3000 de stabıl ama ramler bazen sukoyuyorda...5-5-5-15 yapıcam mhz kacda 2 yada 2,66 ıle carpma durumu nasıl olsun..
  • iyi de ramlere o/c yapmana gerek yok ki..işlemci çarpanı zaten 9..333x9 olarak kullanırsan ramlere o/c a gerek olmaz yani..ram çarpanın 2x olarak ayarlıyosun ve pci-ex hızını sabitliyo musun 100 mhzye?1:1 kullanım daha iyi diyolar her zaman..2,66 yaparsan da 885 mhz yapıyo sanırım...o mhz de de 4-4-4-12 olarak 2,1 v ile kullanabilirsin bence.tabi denemek lazım..
  • DS3 530görmüş. Bu noktadan sonra ne desek boş
  • harbiden çok sağlam overlock
  • canım çekti benim çok eski bir işlemci var bakalım kaça çıkacak :D yanana kadar oc çekcem :D
  • güzel hortlatmışın:)
  • la manyakmısın abi uçmuşsun mhz %60 artı demi ben yanlış anladım ya da stok fanla bendede e 6750 var bendemi denesem
  • @RuLz mhz %100 arttı.1866 mhzden 3724 mhz ye
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.