Şimdi Ara

E60 5.30D sıfır kondisyon getirmek için tahmini masraf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar e60 kasa 530d bmw almak istiyorum. 2. Araç olarak kullanacağım. Motoru şanzımanı tesisatı şusu busu masraf açmayacak şekilde sanayiye mümkün oldukça az düşecek şekilde sıfırdan yapmak istiyorum. Tahmini masrafı ne olur. 2004-2005 olanlarının en sorunsuz motor ve şanzımana sahip olduğunu söylüyorlar. O yüzden bu modeli tercih ettim. Ve gürcistan'a ya da bulgaristan'a gidip bu şekilde araç yaptıran var mı? Fiyat çok farkeder mi? Bir sıkıntı olur mu?

• 2007 ford focus benzin lpg otomatik sadece radyator fanı ve kayısı 3000 tl. var tutarı sen dusun.

• Yakın zamanda arkadaşım mercedes e220cdi aracını oraya götürüp tüm döşemelerini sunroof arızasını vs birçok şey yaptı buraya göre yarıdan daha az bir maliyet tuttu kapıda herhangi bir sorun da yaşamadı

• 100k minimum

• Çok para gider hocam ama keyifli araba da imkan varsa risk alınır ya
  • yurtdisinda araba tamir ettirebilmek için önce orada o işleri yapacak sağlam adamın olması gerekir bu 1

530d alacak adam ,hele hele 0 dan araba yapacak adam yok oraya gideyim yaptırayım yok ucuza getireyim bu işlere girmez,

bırakır arabayı mekanik garaj türünde profesyonel bir yere,bastırır 200 300bin parayi yaptırır çıkar bu 2

öyle söylüyorlar böyle söylüyorlarla araba alınmaz,bilmediğin iş adamı elek eder,bilmediğin işlere girme, 2. araba arıyorsan da b6 passat türü sorun açmayacak,açarsa da kolay çözülecek modellere bak bu da 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 20 Temmuz 2023; 9:57:34 >
  • Ne yurt dışında ne yurt içinde tanıdık BMW ustası yoksa bu topa girilmez. Nisan ayında bir arkadaşım 330Ci yaptı sıfırdan, yürüyen, ön-arka takım motor rektifiye vs yaklaşık 200 tuttu. İnanılmaz heves edilmediyse bence çok riskli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.