Şimdi Ara

E3 2021 | 12-15 Haziran | ANA KONU | (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
9
Favori
13.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTA 6 çok zor ihtimal hocam. Duyuruları genelde kendileri Siteleri üzerinden görseller ile veya ipuçları ile duyuruyorlar. Eylül ekim gibi bir duyuru yapabilirler aslında bekleyip görmek lazım.

Ama Küçük bir Teaser ile Sadece Logosunu bile gösterseler oyunculara yetecektir. :)

@kaand12@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 14 Haziran 2021; 16:3:35 >
  • Nerede o eski e3'ler 2016 falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verizon, Capcom, Razer & More E3 2021 Showcases Livestream | Summer of Gaming

• Nintendo Direct | E3 2021

• Şu an ki Take Two sunumu 2 gün önceki Ubisoft Forward'ı özletti o derece berbat bir yayın oluyor.

• Bu sene sanırım bütün yayıncılar en kötü sunumu kim yapabilecek diye yarışıyor leş ötesi bir E3 oldu.

• kataaay kullanıcısına yanıt

Panel hocam bu konferans -sunum değil ki konuşacaklar sadece oradan buradan normal.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Anladım hocam ben kaçırmışım o kısmı. O zaman normal bir durum.

• Dün Microsoft iyi geçti bu gece de umudumuz Capcom'da. Hadi bakalım E3 2021 | 12-15 Haziran | ANA KONU | 

• Devil May Cry 6 beklemiyor mu kimse acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

En az 3 yıl geçmesi gerekli yeni dmc oyunu için bence az bile söyledim 4 desem daha tutarlı olur

• RE4 Remake gösterilir mi ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 15 Haziran 2021; 1:5:44 >
  • Tüm e3 boyunca tanıtımı en kötü yapılan oyun The Stranger Of Paradise Final Fantasy Origin 

oldu özellikle dünya tam xbox360/ps3 döneminden kalma hissetiriyor Demo rezaletine değinmiyorum bile bu kadar olmaz arkadaş ya tüm bu leşliklere rağmen team ninja hatrına çıkışında satın alıp oynarım

• Capcom E3 2021 Showcase Livestream

• Resident Evil : Village'ye DLC geliyor.

E3 2021 | 12-15 Haziran | ANA KONU |
  • Patlat bir yeni Okami be Capcom!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Revrains R kullanıcısına yanıt

5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resident evil 4 remake bekliyoruz bakalım gelecek mi :)

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.