Şimdi Ara

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.877
Cevap
21
Favori
51.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen mekanların geçişi fln çok iyi olmuş. Merak uyandırıcı bir trailer. Bu tarz korku gerilim oyunlarını her zaman sevmişimdir.
  • Aynen hocam fazla çıkmıyor P.T ye alternatif hep bunlar. Gerçi bu sene çok değişik 4-5 tane korku/gerilim oyun geliyor hepsi birbirinden güzel. Umarım bu yıl çıkar da oynarız.

Evil Within 2'den sonra öksüz kaldık iyiyce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Aynen hocam fazla çıkmıyor P.T ye alternatif hep bunlar. Gerçi bu sene çok değişik 4-5 tane korku/gerilim oyun geliyor hepsi birbirinden güzel. Umarım bu yıl çıkar da oynarız.

Evil Within 2'den sonra öksüz kaldık iyiyce

Evil Within 2 kalitesinde oyunlara aç kalıyoruz resmen başka da eden yok Bethesda'yı bu yüzden seviyorum.

Bu yıl Agony'yi bekliyorum şu cehennemde geçen bayağı bir vahşi ve korku olcak, Ezan sesi fln vardı cehennemde merak ediyorum oyunu açıkçası.
  • ciddi misin hocam? ezan sesi felan mı var? imamcılar duyarsa sıkıntı bizim store'da çıkmaz her halde.
  • quote:

ciddi misin hocam? ezan sesi felan mı var? imamcılar duyarsa sıkıntı bizim store'da çıkmaz her halde.

Var hocam bence çok şaşırmıştım duyunca Oyun cehennem'de geçiyor ve cehennem de yankılanıyordu Ezan sesi ama aynı şekilde bütün dinlerden olan cehenneme atılmış insanlarda var. Putperesti fln bi değişik alayı var Cehennem yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

quote:

ciddi misin hocam? ezan sesi felan mı var? imamcılar duyarsa sıkıntı bizim store'da çıkmaz her halde.

Var hocam bence çok şaşırmıştım duyunca Oyun cehennem'de geçiyor ve cehennem de yankılanıyordu Ezan sesi ama aynı şekilde bütün dinlerden olan cehenneme atılmış insanlarda var. Putperesti fln bi değişik alayı var Cehennem yani

gözden kaçırmışım ya sağolasın çıkarsa TR Psn'de alırız olmadı us psn den kod alıp alırız artık. Ne zaman çıkıyor bu arada oyun onu listeye alayım

• Detroit, division 2 ve sp4’u 4 gozle bekliyorum.Umarim anthem’de guzel oyun olur.Bana videoda gosterdikleri gibi bir oyun cikmayacagi gibi geliyor ama..

Division 2 tanitilirsa umutluyum.Son ac’yi kimse boyle beklemiyordu ve ubi bu saatten cuvallamaz.Hic sanmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepestSea -- 3 Şubat 2018; 1:10:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir korku oyununa benziyor korku oyunlarını sevmesemde bunu denemek istiyorum :)

• PlayStation 4 Pro özelliği tüm seriye geliyor!

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA

Sony, Ocak ayında yeni PlayStation 4 sistem yazılımı güncellemesi beta testini başlattı. Oyun konsolunu 5.50 sürümüne yükseltecek olan firmware sayesinde oyuncular, pahalı bir harcamadan tasarruf etmiş olacak.

PlayStation 4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 yolda!

Yeni güncelleme ile birlikte 2K çözünürlükten düşük bir ekran kullanıyorsanız sadece PlayStation 4 Pro modelinde sunulan Supersampling (Süper Örnekleme) özelliğinden faydalanabileceksiniz. Bildiğiniz üzere sadece Pro model 1080p çözünürlüğün üstüne izin vermekte.

Supersampling, oyun içi görüntüleri ekranınızın kaldıracağından daha yüksek çözünürlükte ile işleyen bir anti-aliasing yöntemi olarak tanımlanabilir. Daha sonra görüntüler ekranınızın destekleyebileceği 1080p gibi bir çözünürlüğe ölçeklendiriliyor ve daha iyi gözüken kaplamalar ve akıcı çizgilerle memnun edici sonuçlar otaya konuyor. Kısacası PS4 Pro’nun önemli bir ekstrasını 4K ekran almadan deneyimleyebileceksiniz.

Öte yandan, özellik tüm oyunlarla kullanılamayabilir. Beta aşamasında bu Supersampling destekli oyunlar ise şöyle sıralanıyor:

– The Last Guardian

– Dishonored 2

– Final Fantasy XII: The Zodiac Age

– Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

– Assassin’s Creed: The Ezio Collection

– Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix

– Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue (Dream Drop Distance)

– Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

– Metal Gear: Survive

– Life is Strange: Before the Storm

– Nex Machina: Death Machine

– No Man’s Sky

– Injustice 2

– Ys VIII: Lacrimosa of Dana

– Everybody’s Golf

– Call of Duty Black Ops III

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 ile birlikte gelecek birçok özellik hala sır gibi saklanıyor ancak şu yeniliğe bile baktığımızda beklentilerimizi şimdiden yüksek tutabiliriz.

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA

• bu gibi özelliklerin gelmesi sevindirici ama bende 1080P tv yok ne yazıkki.
  • Şu 5.50 ile bide geri uyumluluk geliyomuş varya feci sarar.

• Bu sene içerisinde çıkıcak bir korku psikolojik oyun daha geliyormuş.

İlk önce PC'ye çıkıcakmış ardından PS4 ve Xbox'a gelicekmiş.

https://www.dualshockers.com/forbidden-forgiveness-pc-ps4-xbox-one/

• Vay be güzel bir özellikmiş bunun yanında başka ne yenilikler gelecek merak ettim doğrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

bu gibi özelliklerin gelmesi sevindirici ama bende 1080P tv yok ne yazıkki.

Hocam düştü aslında onların fiyatları iyice sağlam indirimler oluyor.

• geriye uyumluluğun e3 2018 de duyurulacağını düşünüyorum hocam.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    nasip olursa yaza doğru 1080P veya 4K bir tv almayı düşünüyorum hocam.
  • İnşAllah hocam almışken 4k almanız daha iyi olur tabi ;)

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    ileriye dönük yatırım amaçlı 4K alın hocam bu saatten sonra 1080p alınmaz.
  • MLB The Show 18 - First Look Gameplay Trailer | PS4

• Playstation 5.50 Sürümü hakkında bilgiler.
    Ayrıntılar ve Yenilikler Aşağıda ki linkte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 6 Şubat 2018; 17:29:21 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.