Şimdi Ara

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.877
Cevap
21
Favori
51.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Happy 20th Anniversary Resident Evil 2.

The official website got an updatehttp://residentevil2.com

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA
  • Vampyr Developer Diary Series 'Episode 2: Architects of the Obscure'

• Bu oyunu Life İs Strange ekibi yapıyor ben umutluyum atmosferik gotik havası var, iyi yansıtılmış. Umarım oyunda güzel olur.
  • Vampyr oyununda Türkçe olmaz galiba.o zaman alınmaz bence.iyi oyun olacak gibi fakat.
    ilerde fiyatı düşünce bakarız çat pat ingilizceyle oynanır mı diye
    Ne varsa Sony de var.Eleştirsek de Türkçe altyazı yapmaya çalışıyorlar.daha fazlasını yapabilirler veya yaptırabilirler satış rakamlarını baz alarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 25 Ocak 2018; 15:57:19 >
  • Aynen. DONTNOD ekibi süper. Mükemmel bir oyun geliyor...
  • life is strange güzel oyun olmuştu bu oyundan da umutluyum
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Aynen bunuda listeye aldım baya kabarık liste var hangisine yetişicez belli değil.
  • Soulcalibur VI Grøh, Nightmare, Xianghua & Kilik Reveal Trailer

• Raging Justice – Announcement Trailer | PS4

• 14 dakikalık Code Vein videosu paylaşılmış, IGN tarafından. Oynanış ve atmosfer çok hoşuma gitti. Dark Souls'un Anime versiyonu muhteşem görünüyor.

• Extinction Launches on April 10 ~ PS4, Xbox One & PC

http://extinction.com/#store-page

• PlayStation 4'e hangi oyunlar Türkçe gelecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

PlayStation 4'e hangi oyunlar Türkçe gelecek?

Detroit'in özellikle Türkçe gelmesi lazım full konuşma oyun çünkü.

• Şu başvuru yaptık, bekliyoruz demeleri de inatla sinirime gidiyor. Senin ülkende Playstation satıyor yıllardır, en çok satılan oyun konsolu sonuçta. Birazcık üzerlerinde dursunlar, çok şey istemiyoruz ''Türkçe altyazı'' istiyoruz. ''Dublaj'' istemiyoruz. İnsanın kendi dili gibisi var mı ya? ben eve geldiğimde sakin kafayla türkçe altyazıyı seçeneğini açıp oynamak istiyorum çayımı-kahvemi yapayım içeyim istiyorum. Yanında puskevitimi bandırayım oyunun keyfine bakayım istiyorum. Niye böyle olmucak gibi davranıyorlar hala inanamıyorum.

Kendi özel oyunlarında bari şüphesiz altyazı desteği getirsinler şunun garantisini veremiyorlar maalesef. God of War'ın gelmemesi gibi lüksü yoktu zaten, Shadow of Colossus yani bunda gelmese de olurdu benim için pek bir şeylik yok. Ama asıl diyaloglu-çevirili oyunların gelmesi lazım.

• Detroit ve spiderman in gelmesi lazım önümüzdeki yıl ise 2019 yani death strandig gelmeli yoksa bir halt anlamam kojima beyin yakıyor çevirmek ve oynamak Zor olur o oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kojima'nın iptal ettiği P.T demosu vardı. Visage diye bir oyun geliyormuş P.T ye alternatif bir oyun henüz tarihi belli olmasa da atmosfer olarak çok geriyor izlerken 22 dakikalık bir oynanış var. İzlemek isteyenler buyursun türü sevenlerin seveceğini düşünüyorum.

Oyunun geliştiricilerin söylediğine göre, 2016 yılından beri geliştiriliyormuş. PS4-XONE-PC için çıkıcakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 1 Şubat 2018; 13:39:58 >

• Bandai Namco'nun geliştirdiği ''Code Vein''Dark Souls'un Anime versiyonundan Yeni Oyun içi görüntüler gelmeye başlamış. NPC+Karakter yaratma ekranı+Save house alanı ve daha fazlası.

CODE VEİN, 2018 yılında PS4-XONE-PC için çıkıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 1 Şubat 2018; 14:4:3 >

• Oyungezer GİST 2018'de!

• The Peterson Case Gameplay Trailer ~ PS4, Xbox One & PC

The Peterson Case Plot

The Peterson Case is an exciting horror game which will keep you on the edge of your seat – play as detective Franklin Reinhardt as you explore a deserted house; unravelling the spine-tingling tale of what has happened to its missing residents.

Set in 1947, in a location near the Roswell UFO incident, you will play as a experienced detective who has been called in to find information and clues from around the Peterson’s home, to reveal what has happened to the mysteriously missing family. Franklin soon discovers that there is an unearthly presence within the house who is hot on his trail – but can he solve the crime before it is all too late? The Peterson Case strikes the perfect balance between atmospheric horror, suspenseful narrative, and engaging puzzles, taking the player through a unique experience which is rare within the horror genre.

The Peterson Case Gameplay

The gameplay traverses the player through a 1940s house in which Franklin must collect evidence revealing the families fate. Whilst inside the home the player will be thrown into a unique story telling system. Jump into the moments that reveal what really happened to the Peterson Family and solve the puzzles within them.
    The home and evidence is randomised each playthrough and includes fantastic voice acting.

The game will have VR capability and is being built on Unity 5.

Influences include P.T, Signs, The Mcphearson Tape , Alien Abduction Stories and The Vanishing of Ethan Carter.

• Yok artık müthiş bayıldım ya. Oyunun tasarım, atmosferden atmosfere geçisi of of diyorum başka bir şey demiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.