Şimdi Ara

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.876
Cevap
21
Favori
51.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu Sony'nin exc oyunları en az iki-üç E3 fuarında gözüktükten sonra çıkıyor. Sony'de işini biliyor yaymış exc oyunları zamana hacim olarak insanların gözüne çok fazla exc oyun var algısı yerleşiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MS halen xbox360 ın ekmeğini yiyor. Konferans sunumu güzel ama içerik zayıf. Gears, Halo, Forza. Eee bunları 10 sene önce de gösteriyordun. Yeni ne var şimdi. Hatta Gears of War in eski kalitesi de yok şimdilerde.

MS yeni bir şey yapmalı ve iyi yaptığı şeylerin üstünde durmalı. Bence xbox i PC e çevirip, Mid ve High özelliklere sahip 2 tane xbox çıkarmalı. İçine de Win10 işletim sistemi - MS Store ve Steam gömmeli. İnsanlar gidip küçük hazır PC alacağına, xbox alacak. Böylece kullanıcı render da alacak, PS da kullanacak, bilgisayarda ne yapıyorsa yapabilecek. Bir bilgisayar alacaksın hem konsol hem PC olacak sana. Hem kibar (kasa) hem güçlü. Kendine ait meşhur o 3 oyunu da arada yaptırırsın, kullanıcılara düşük bir ücrete verirsin (belki bedava bilemiyorum). Bunlar benim düşüncem, belki tuhaf gelmiş olabilir ama böyle bir şey olsa ilk müşterisi ben olurdum.

E3 de gene en kaliteli oyunları Sony gösterdi ve bu Exclusive oyunlar Sony i kurtarıyor. E3 de en çok hoşuma giden oyun ve sunumlar; Last of Us 2, Cyberpunk 2077, Spiderman, Ghost of Tsushima, Metro, Resident Evil 2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Gonzo -- 13 Haziran 2018; 12:15:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Bu söylediğine kendin inanıyor musun sen?
    Gamepass içeriğini bilmesek tamam, da..
    Fallout 4 daha 3 gün önce eklendi listeye.
    Kasım 2015'de çıkmış oyunu ballandıra ballandıra duyurdular.
    100 tane oyun oynarmış.. 100 tane çer çöp olacağına, yılda 1-2 oyun alır keyfime bakarım.
    Önemli olan nitelik, nicelik değil.
    Zevk meselesi tabi, sen bu şekilde mutlu oluyorsan eyvallah.
    Hayır sana mutluluklar, dilediğini oyna.
    3 yıl önce çıkmış oyunları oyna, indie xbox özel oyunlarını oyna keyfine bak.
    Sen kendini avutmaya devam et, kendi hayal dünyanda xbox'una sarılarak uyumaya devam et.
    Ben senden vazgeçtim.
    Boşuna laf anlatmayın, zaman kaybıdır...

Her yıl devamı çıkan niteliksiz oyunlara alışmış birinin bünyesi bu tip kalite yapımları kaldırmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 13 Haziran 2018; 12:25:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Cyberpunk 2077 çıkarken çok zor. Eidos Montréal kötü oyun yapmıyor fakat adı MD ile adı biraz zedelendi ve Cyberpunk 2077'ye karşı acayip hype var. İkisi de aynı türde oyunlar.

Belki Eidos Montréal rekabet etmeye çalışıp açık dünya bir Deus Ex de çıkarabilir.(Ki buna devasa bütçe lazım Square Enix o kadar bütçe ayırmaz bence.)
    Deus ex açık dünya oyunu zaten hocam. Daha doğrusu açık mahalle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamıyor, anlatıyorsun, iki üç laf ezberlemiş "fanboy" diye biten tekrarlayıp duruyor. Dediğim gibi vazgeçtim zaten.
  • efendimuhendis E kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi açık mahalle. En fazla 2 mahalle görüyoruz açık olarak.

Cyberpunkta bahsedilen dünya çok daha geniş olacak binaların katlarında dolaşacağız. Eidos böyle bir oyun yapmadı bildiğim kadarıyla.

• Sony beklendiği gibi önceden duyurduğu oyunları ayrıntılı gösterdi.Spiderman gibi bazılarınıda göstermeye devam ediyor.ucuzlayınca alırız artık acelesi yok
    Sony yine yanıltmadı.yanına yaklaşan olmadı yine E3 boyunca
    yeni oyun tanıtmadı.Bloodborne 2 veya The Order ın devamı tanıtılabilirdi PS4 ün son exc.oyunu olarak.belki PSX de tanıtılır.1 oyun daha tanıtılıp çıkar gibi bu nesile bana öyle geliyor

Superman tanıtılmadı yine WB adına.ne amaçladıkları belli değil.Rockstar RDR 2 Online de yalan çıktı.Son olarak Bluepoint Games yeni remake oyununu merak ediyorduk.o da başka zamana kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Bu söylediğine kendin inanıyor musun sen?
    Gamepass içeriğini bilmesek tamam, da..
    Fallout 4 daha 3 gün önce eklendi listeye.
    Kasım 2015'de çıkmış oyunu ballandıra ballandıra duyurdular.
    100 tane oyun oynarmış.. 100 tane çer çöp olacağına, yılda 1-2 oyun alır keyfime bakarım.
    Önemli olan nitelik, nicelik değil.
    Zevk meselesi tabi, sen bu şekilde mutlu oluyorsan eyvallah.
    Hayır sana mutluluklar, dilediğini oyna.
    3 yıl önce çıkmış oyunları oyna, indie xbox özel oyunlarını oyna keyfine bak.
    Sen kendini avutmaya devam et, kendi hayal dünyanda xbox'una sarılarak uyumaya devam et.
    Ben senden vazgeçtim.

Valla 2015 dediğin oyunları Ps4'de oynamaya kalksak cebimizde para kalmaz. Division, Fallout 4, Rise of Tomb Raider, Halo 5 gibi bir sürü AAA kalite oyun var ve sürekli ekleniyor. Onu geçtim az önce Access üyeliği aldım Bf 1, Fifa 18, Titanfall 2 vb yığınlarca kaliteli yapım var. Şimdi ben bunları bir kaç ay oynasam bitiremem. Forza Horizon 3 var mesela bazıları 500 saat oynuyor bu oyunu, Halo serisini baçtan sona tekrar bitirmek bile büyük bir keyif olacak. Şimdi 20 tl'ye aldığım Rdr oyununu oynayacağım onun inmesini bekliyorum. Yeni gelecek exc oyunları saymıyorum bile, ben şimdi sıraya bedava Fifa 18 atacağım sen de git God of War 4'ü günde beş dalika oyna ki hemen bitirme, bitirirsen diğer exc oyunlar altı ay sonra çıkacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sitenin beceriksiz bir işe yaramayan yazılımcılarını beleşemi çalıştırdıkları için çıkarmıyorlar anlamadım gitti.
  • Mantık çerçevesinden çıkmamaya çalışıyorum ama sen ısrarla yalpalıyorsun.
    Seni takip edersem çıkacağım yoldan.
    Ama yine de cevap vereyim.

Fallout 4 => 59 TL
    ESO Online => 59 TL
    Division Plus indirimleri ile 60 TL
    Fiyatlara düştü sevgili kardeşim.
    O saydığın "kaliteli" oyunları insanlar oynadı bitirdi güzel kardeşim.
    Titanfall 2 + Battlenet paketi(2si beraber) 50 TL'lere düştü.
    Bugün Gamepass'e dahil olan oyunları ilk çıkış fiyatları ile karşılaştırmak tam sana göre bir davranış.

Üstelik bunlar satın alma fiyatları, tamamen senin, öyle kiralık değil.
    Sıkılırsan satarsın bile, hemde aynı fiyatlara.

Diğer mevzu,
    Aynı oyunu 500 saat oynamak..
    Çok mu mantıklı?
    Bana da bu saçma geliyor.
    Elimde tüfek, haldır haldır adam kovala, ateş et, öl, öldür..
    Eeeee.. Bu mu içerik?

Son olarak, ben 2 şahane ex oyunu bitirdim bile..
    İki tane daha gelecek bu sene
    Sen beklemeye devam et.

• Bence Bethesda, Ubisoft ve EA en kötü sunumu kim yapar konusunda yarış icindeydiler.Inanilmaz kötü 3 sunum izledik.Zaten Ubisoft ve EA böyle sunumlarına alıştık ama Bethesdaya hiç yakışmadı.

Sony ve Microsoft tan başka bu e3 de sunum yapabilen yoktu.

• Bir oyun olmuş 300 tl bunu konuşmuyorsunuz be kardeş, böyle samimiyetsiz sözlerle gelmeyin biraz eleştirin, biraz sorgulayın. Sen Xbox'ın Gamepass'ına laf atacağına neden aynısı Sony'de yok diye düşünmüyorsun. Psn Store'da iki oyunun yurt dışı fiyatları aynıyken Türkiye fiyatları neden değişik diye sormuyorsun. Dolar, Euro arttı durum iç açıcı değil ama Steam ve Xbox'a bakıyorsun birde Ps4'e arada uçurum var. Bunu düşünmezsiniz anca bana laf salatalığı yaparsınız. Ben 1 tl vererek 1 ay boyunca bu oyunların hepsini bıkana kadar oynarım, keyif benim değil mi isterssm uzatırım isterssm sonlandırırım. Sırf Ps4 exc diye bir çok vasat ortalama oyunu da başımıza muhteşem über diye kakıp duruyorsunuz. Bir daha cevap yazmayacağım sana ayrıca şiir yazma bana paragraf yaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bir oyun olmuş 300 tl bunu konuşmuyorsunuz be kardeş, böyle samimiyetsiz sözlerle gelmeyin biraz eleştirin, biraz sorgulayın. Sen Xbox'ın Gamepass'ına laf atacağına neden aynısı Sony'de yok diye düşünmüyorsun. Psn Store'da iki oyunun yurt dışı fiyatları aynıyken Türkiye fiyatları neden değişik diye sormuyorsun. Dolar, Euro arttı durum iç açıcı değil ama Steam ve Xbox'a bakıyorsun birde Ps4'e arada uçurum var. Bunu düşünmezsiniz anca bana laf salatalığı yaparsınız. Ben 1 tl vererek 1 ay boyunca bu oyunların hepsini bıkana kadar oynarım, keyif benim değil mi isterssm uzatırım isterssm sonlandırırım. Sırf Ps4 exc diye bir çok vasat ortalama oyunu da başımıza muhteşem über diye kakıp duruyorsunuz. Bir daha cevap yazmayacağım sana ayrıca şiir yazma bana paragraf yaz.
    Gittikçe saçmalıyorsun, derdin ne? Niye bu kadar kendini yoruyorsun, nedir bu sony düşmanlığı.

Sony exclerine vasat ortalama yazman fanboyluğun işareti. Eğer sony nin excleri vasat ise o zaman xbox ın excleri çöp , değersiz bir şey..

Fiyat konusundaki eleştirinde haklısın, bende eleştiriyorum. Oyun dünyası eskisi gibi değil, iyi oyunlar çok çıkmıyor, hep devam oyunları geliyor, yeni bir şeyler az yapılıyor..Ayrıca exc sayıları da azalmaya ve çıkış süreleri uzamaya başladı. Bundan da rahatsızım. Tüm sony exclerine altyazı gelmeli, bazılarına gelmiyor, bu durumdan daha çok rahatsızım, bu konuların açıldığı yerde sertçe eleştirimi yaptım, ama yiğidi öldür hakkını yeme, sony nin excleri nin çoğu birer başyapıt. ps2 den beri ne excler oynadık, hepsi birbirinden güzeldi, hepsi hafızalarımızda, oynamayan bilemez bu duyguları.Düşünüyorum da bu exc lerin hiçbirisi olmasaydı eğer oyun dünyası çok şey kaybederdi...Ben ve benim gibi birçok kişi sırf excleri için sony i tercih ediyoruz. Micro da ileride bir gün güzel excler yapar umarım da bizde xbox almak için can atarız.

Herkesin zevki ve beklentisi farklı .Sen, xbox ın excleri ile mutluysan sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 14 Haziran 2018; 11:27:12 >

• Zaten benim yazdıklarımın hepsine katılmışsın. Yorumu okumak önemli değil algılamak ve anlamak önemli. Çoğunda sıkıntı şu: ben bir yorum yazdığım zaman yorumu okumadan anlamadan hemen saldırı pozisyonuna geçip ürünü korumaya başlıyor. Düzgün oku ben ne yazmışım. Hemen Sony düşmanlığı falan yazmışsın, arkadaş siz kaç yaşındasınız ya? Ben niye Sony'e düşman olayım bu nasıl bir mantık. Benim artık size bir şey anlatmak gibi bir derdim yok, şu Dünya'nın en mantıklı yorumunu da yazsam bu konular hakkında, "oğğğğ benim Ps4'üme laf ediyor Sony düşmanı yeağğğ diye yorumlar atarsınız bana. Büyüdükçe eleştiri kültürünü de öğreneceksiniz sadece zaman meselesi ve ayrıca blok.

• E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA

2019 da Death rising, cyberpunk ve last of us oyunlarından 2 sini görsek mükemmel bir single player yılı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So Good. -- 14 Haziran 2018; 15:27:16 >
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.