Şimdi Ara

E3 2018 | ANA KONU |E3'TE DUYURULAN TÜM OYUNLAR ANA SAYFADA (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.876
Cevap
20
Favori
51.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony konferansı bu parçayla açılış yaparsa bilin ki hayattan koptuğumuz an. Ya da bombayı en sona bırakıcak. Of of tüyler diken diken oldu.

Gustavo baba sahneye çıkabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 15 Mayıs 2018; 0:14:50 >

• Sony şimdiden 1-0 önde başladı diyebiliriz. :)
  • Ya açılışı Last of us ile edecek, Yada kapanışı.

Gerçi her şekil tüyler diken diken olacak oynanış videosu gelecek bu sefer.
  • Nasıl özledim oyunu hocam anlatamam, destan yazsam bu kadar olmaz. Bütün oyunları kenara bırakalım bu oyun çok başka. Karakterleri çok özledim. Joel reisin sesini felan. Ellie'nin ergen hallerini ah ah. Naughty Dog harbiden yapıyor.

Oyunun grafikleri, atmosferi, detayları, hikaye derinliliği, oynanışı, karakterleri, müzikleri, sinematik sahneleri kim bilir nasıl olucak..

Hele ki optimizesi muazzam olur artık. Uncharted 4 den sonra adamlar yağ gibi oyun yapıyor maşallah.
  • Bana kalırsa sadece gördüklerimizden ve yönetmenin söylediklerini göz önünde bulundurursak. :)

Grafikleri Uncharted 4'ün üstünde olduğu.
    Hikaye olarak ellerinden gelenin fazlasının yapıldığı.
    Optimize konusunda gayet tatminkar oldukları.
    Detaylara gerçekten önem veren bir firma.
    Çevre etkileşimi ve ışıklandırma olaylarında fazlası ile oyunda yedirileceğini az buçuk hepimiz biliyoruz.

Daha çok şey yazılır ki dediğin gibi destan olur buralar. :)

E3'e pek bir şey kalmadı heyecan giderek artmakta.
  • Efsanenin efsanesi olacak. Başka yazılacak bir yorum yok yani

oynanış videosunu iple çekiyorum resmen. e3 zamanı sabahlayacağım yapacak bişe yok
  • 0yunda köpeğimiz olucakmış Neil Druckmann Motion Capture çalışmasında göstermişti :) sanırım Ellie'nin köpeği olucak.

Joel'i çok merak ediyorum. Oyunun Son sahneden sonra neler değişti, neler olucak flashback kesin gösterecekler..

Sabahlayacağım bende kesin Sony konferansı çok önemli zaten o akşamı uyku tutmaz kesin heyecan artar iyiyce.

Az kaldı az pek bir şey kalmadı.
  • Ps 5 tanıtılacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son paylaşılan oynanış videolarından sonra Days Gone'a ertelemesiz net bir çıkış tarihi verecekler diye düşünüyorum
  • En büyük beklenti sebebim E3 ü hepsi bi yana sadece o ayrı bi yana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tek beklentim Cyberpunk 2077.Umarım şöyle oyun içi video gelir ama cgi video ya bile razıyız o derece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

Ps 5 tanıtılacak
    sony açıkladı , yeni konsol duyurulmayacak.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok kafamda yer edinen oyunların arasında. Unutmak mümkün değil. Bir sürü oyun geliyor ama TLOU Part II diyince akar sular duruyor..
  • Gümbür gümbür geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Açılışta gustavo baba sahneye çıkıp müziği canlı canlı yapabilir veya joel ve ellie psx gibi şarkı söyleyebilir :). Özledim valla naugty dog oyunlarını

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

0yunda köpeğimiz olucakmış Neil Druckmann Motion Capture çalışmasında göstermişti :) sanırım Ellie'nin köpeği olucak.

Joel'i çok merak ediyorum. Oyunun Son sahneden sonra neler değişti, neler olucak flashback kesin gösterecekler..

Sabahlayacağım bende kesin Sony konferansı çok önemli zaten o akşamı uyku tutmaz kesin heyecan artar iyiyce.

Az kaldı az pek bir şey kalmadı.
    Şimdiden o köpeğin öleceği sahneyi düşünüp hüzünleniyorum.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Gustava baba kemanın eşsiz dorukları ile bizleri hüzne boğabilir. Gecenin 4'ünde kulaklığın son sesine açıp uyku muyku kalmaz zaten
  • açılış last of usla olur umarım sona kalırsa yandık 6da anca biter sabah iş güç var gece 4de başlıyor etkinlik bide. en geç 4.30da tanıtılmış olur umarım sonra izler uyurum diğerlerini izlemeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

açılış last of usla olur umarım sona kalırsa yandık 6da anca biter sabah iş güç var gece 4de başlıyor etkinlik bide. en geç 4.30da tanıtılmış olur umarım sonra izler uyurum diğerlerini izlemeye gerek yok.
    Hocam E3 'e daha 1 ay zaman var....Ben 1 ay nasil gececek diye dusunurken sizin 1 ayı bitirip sadece 3 , 5 saate takilmaniz cok entresan...O gun gelsinde 1, 2 gün sonra izleyelim ...Daha 1 ay var be muhterem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus1981 -- 15 Mayıs 2018; 11:32:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Hocam E3 'e daha 1 ay zaman var....Ben 1 ay nasil gececek diye dusunurken sizin 1 ayı bitirip sadece 3 , 5 saate takilmaniz cok entresan...O gun gelsinde 1, 2 gün sonra izleyelim ...Daha 1 ay var be muhterem

Alıntıları Göster
    ben hızlı yaşıyorum hocam hayatı

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.