Şimdi Ara

e-ticaret yapmak istiyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
23.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 80
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 gün 15 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FreeBug (8 mesaj) gult3kin (5 mesaj) ahmett60 (3 mesaj) üstad61 (3 mesaj) bloodstar (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (3 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Ticimax Ataşehir ofisinde ücretsiz olarak e-ticaret eğitimleri düzenliyor.
    E-ticaret ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda bilgi ve destek alabilirsiniz.
    Eğitim takvimine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://www.ticimax.com/eticaret-egitim/

|
    |

• Er
    2 Mesaj
    Merhaba;

Deventegrasyon.com olarak biz e-ticaret konusunda size yardımcı olabilir ve destek verebiliriz. Dilerseniz websitemizi ziyaret edebilir bu konuda fikir edinebilirsiniz. Siz her türlü desteği verecek ve ihtiyacınızı gidermek için elimizden geleni yapıyor olacağız :)
    |
    |
    Çin'den toptan olarak her standartta malzemeyi tek bir elden tedarik edebiliriz. 10 senedir Çin’den KONTEYNIR bazlı ürün tedariği yapıyoruz . Aradığınız ürünü istediğiniz fiyata ve kalitede 2 gün içerisinde bulup fiyat veririz. Türkiyede gümrük yapmiyoruz fakat gumrukcu arkadaslarimizi tanistirip destek olabiliriz . Karşılıklı çalışmaktan memnuniyet duyarız .

SADECE FIRMASI OLAN VE EN AZ 3000$ ALIM YAPACAK ARKADASLAR EKLERSE SAGLIKLI OLUR.

Cunku diger turlu malin maliyeti cok yukseliyor 1 metrekup mal alip 10 konteynir mal getiren is adamiyla yarismak mantiksiz oluyor haliyle.

Soru ve görüşleriniz için ciddi alicilar rahatsiz edebilir tesekkur ederim.

WHATSAPP: +8615651825250

e-mail : info@bornova.cn

Bornova Technology and Trade Co., Ltd.
    |
    |

eğer reklam bütceniz sınırlı ise
    eğer üründe piyasada hakim ve herkesten farklı uygun satamıyorsan
    eğer herkesten daha iyi ve hızlı hizmet veremiyorsan.
    eğer sadece senin ürettiğin ve aranan bir mamulun yoksa
    eğer rakiplerini iyi incelemeden bu işe gireceksen

boşuna paranı kaptırma kardeşim girme eticarete

Ama e-ticaret yapacaksan başarılı olurmuyum diye soruyorsan şu soruyu sor kendine.

çok işlek bir caddede mağaza açsam ve sağımda ve solumda 10ar tane rakip aynı işi yapan yerler olsa, ben onlardan en az iki kat daha fazla iş yaparım diyebiliyormusun, somut olarak gerekçen ve farkın varmı. varsa gir bu işe, yoksa uzak dur derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aslında sadece eticarete değil her türlü ticarette hesap kitap oldukça önemli. Refereans olabilecek güzel hesaplamalar ile işletmenizi geliştirebilirsiniz. Faydalı olacağını düşündüğüm finansal hesaplamalar linki paylaşıyorum. Başarılar.
    |
    |

adam gibi kurumsal bu işi yapan bildiğiniz bir yer tavsiye edebilecek varmı.

15 yıllık geçmişi olsun lütfen .tavsiye varsa eğer.
    |
    |
    Hazır paket yazılımları yerine size özel sıfırdan bir E-ticaret yazılımı geliştirip uzun süreler kullanmak isterseniz Dinamiksoft E-ticaret yazılımını öneriyorumhttps://www.dinamiksoft.com

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    E-Ticaret'te satışa başlamak kadar e-Ticaret yönetimide oldukça önemlidir.E-ticaret’teki başarınız için pazaryeri entegrasyonuna (Trendyol Entegrasyon, N11 Entegrasyon, Gittigidiyor Entegrasyon, Hepsiburada Entegrasyon, AmazonTR Entegrasyon vd.), güvenilir bir sanal mağaza ( Opencart Entegrasyon, Woocommerce Entegrasyon vd.) çözümüne ve stabil çalışan ERP sistemine ihtiyacınız vardır. reybex satınalma, stok, satış, fatura gibi çeşitli fonksiyonları sayesinde tüm e-ticaret sürecinizi kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca otomatik kategori ağaçları oluşturabilir, fiyat, resim, açıklama gibi birçok alanı otomatik güncelleyebilirsiniz. Kargo entegrasyonu ile üretilen takip numarası üretebilir, kargo fişleri oluşturabilirsiniz. e-Ticaret’teki tüm ihtiyaçlarınızı reybex ile karşılayabilirsiniz. Ürünlerinizi ister tek tek ister toplu olarak, isterseniz CSV formatında veya API ile kolayca ekleyerek; resim, varyant, pazaryeri bazlı fiyat, pazaryeri bazlı başlık ve açıklama gibi birçok ürün detayı oluşturarak, ürün stoklarını otomatik olarak yönetirken hızlı teslimat yapabilirsiniz. Toplu fatura, irsaliye üzerinden otomatik fatura özellikleri sayesinde satışta zamandan tasarruf edebilirsiniz. reybex’in kurulum ve kullanımı oldukça basittir.

https://www.reybex.com/tr/
    |
    |

• Çavuş
    71 Mesaj
    Bu konuları tartışabileceğimiz forum E-Ticaret Forumu
    |
    |
    bu noktada shopgez diye firma ile karşılaştım çok uygun bir fiyata hem pazaryerleri entegrasyonu hem de e-ticaret sitesi veriyorlardı ilk önce biraz tedirgindim neden bu kadar ucuz felan diye hani derler ya ucuz etin suyu kara olur diye herzaman öyle olmuyormuş şuan shopgez altyapısına ait bir websitem var ve çok memnunum destek birimi efsane hızlı ve çözüm odaklı sürekli ücretsiz birebir canlı eğitim alabiliyorsunuz ve 100 den fazla özellik bulunuyor websitesinde pazarlama için kullanabileceğiniz
    bunlar kupon oluşturma, toplu mail, sepet hatırlatma, watsap destek, watsap sipariş, facebook entegrasyonu, yani şuan hepsini sayamam ama daha neler neler diğer e-ticaret sitesi sunan firmalarda ki 5bin tllik 10 bin tlik paketlerde sunulan ücretleri buda 2 bin tl bandında bulabiliyorsunuz ben çok memnumun bir kullanıcı olarak sizede tavsiye ederim

Not: websitemin adersihttps://e-gamer.shop/ web sitemi ziyaret edebilir ve sitenin en altındaki Bu E-Ticaret sitesi Shopgez.com tarafından hazırlanmıştır.
    yazısına tıklayarak shopgezin sitesine gidebilirsiniz
    |
    |

• Onbaşı
    21 Mesaj

sorulan sorulara güncel cevap vereceksek.

1. yeni eticaret vergi muafiyeti kanunu 1 ocak'tan itibaren yürürlüğe girecek. eticaret yapmak isteyenler, evden satış yapacaklar bunu takip etsin.
    2. sadece eticaret olarak değil şu mantıkta düşünebilirsiniz: ben birşey satıyorsam faturasını kesmek zorundayım. yani şirket açmak zorundasınız.
    3. şirket açma maliyeti olur. bir adresinizi olması gerekir. aynı ofis açabilir ya da home ofis açabilirsiniz. nereden satış yapacağınıza bağlı eticaret sitesi maliyetiniz olur.
    |
    |
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
SEO
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.