Şimdi Ara

e-posta bildirimi gelmiyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlgili ayarlarda tüm bildirimleri açık halde olmasına rağmen konularıma cevap geldiğinde, benden bahsedildiğinde e-posta bildirimi gemiyor.

• Kontrol ettiğimde aynı sorunu bende yaşadım. Arkadaşlara iletiyorum en kısa zamanda çözülecektir.
  • Teşekkürler, sıkıntılı bir durum. Bazı şeylere geç kalıyorum bu yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Front-Back

Kontrol ettiğimde aynı sorunu bende yaşadım. Arkadaşlara iletiyorum en kısa zamanda çözülecektir.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 22 Nisan 2020; 5:48:32 >
  • Giriş yapınca eposta geliyor, bunun ayarı var mı, nerede ?
  • Bana da bildirimlerde e posta gelmiyor

• @Jeolog. hocam bana da yığınla e-posta geliyor abone olduğum konularla ilgili. Baktım sadece masaüstü sürümde bu liste değiştirilebiliyor, Mobile ve Mini sürümde yeri yok. Koyarsanız güzel olur.

Ayrıca listeye baktığımda e-posta aboneliği talep etmediğim halde birçok konu çıktı, onlar otomatik mi ekleniyor konudaki aktivitelerimize göre? Favoriler listemdeki konular dışındaki başka konularda vardı e-posta aboneliği listesinde, ilginç.

Burada buldum yerini de zar zor.
    https://forum.donanimhaber.com/subscribe.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 17 Mayıs 2021; 12:51:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

@Jeolog. hocam bana da yığınla e-posta geliyor abone olduğum konularla ilgili. Baktım sadece masaüstü sürümde bu liste değiştirilebiliyor, Mobile ve Mini sürümde yeri yok. Koyarsanız güzel olur.

Ayrıca listeye baktığımda e-posta aboneliği talep etmediğim halde birçok konu çıktı, onlar otomatik mi ekleniyor konudaki aktivitelerimize göre? Favoriler listemdeki konular dışındaki başka konularda vardı e-posta aboneliği listesinde, ilginç.

Burada buldum yerini de zar zor.
    https://forum.donanimhaber.com/subscribe.asp

merhaba hocam, şey olabilir mi acaba, bu favoriye eklemediğiniz konuları "Konuya özel" menüsünden "Hep" olarak işaretlemiş falan ?

e-posta bildirimi gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

merhaba hocam, şey olabilir mi acaba, bu favoriye eklemediğiniz konuları "Konuya özel" menüsünden "Hep" olarak işaretlemiş falan ?

Alıntıları Göster
    Yok hocam, Hep şeklinde işaretli değildi diye hatırlıyorum ama dediğim gibi Mobile ve Mini arayüzde olmayan, tesadüfen gelen mail içerisinden bulduğum "subscribe.asp" bağlantısı üzerinden hepsini iptal edebildim.

Bir de o dediğim sayfada anlamsız şekilde 2 kolon var, birincisinde e-mail aboneliği işaretleme kutusu var, hemen yanında "mail al" diye seçenek var. Birincisi işaretlenince zaten ikincisi anlamsız kalmıyor mu? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• açık konuşmak gerekirse o sayfayı bilmiyordum bile  e-posta bildirimi gelmiyor.  asp den .nete taşınırken tasarım güncellemesi gelir muhtemelen çünkü dediğiniz gibi anlaşılması güç bir sayfa.

@programmer_onur

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.