Şimdi Ara

E Kitap Okuyucu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar umarım doğru başlıkta konu açmışımdır.
    E kitap okuyucu alacağım.
    Kobo ve Calibro arasında kaldım.
    Kobo alırsam Clara HD modelini alırım fiyatı 700 TL

Calibro Touch Lux ise 505 TL

Fakat nette birisi sıfır, açılmamış kutusunda Touch Lux ü 300 TL ya satıyor. İhtiyaçtan böyle bir fiyat koymuş.

Açıkçası Touch Lux 3, 4 senelik model. Ama fiyatı çok uygun. Clara ise bir kaç ay önce çıktı özellikleri ve donanımı çok iyi.

Acaba 300 TL ya Touch Lux alsam pişman edermi?

Kullananlar veya konyu bilenler görüşlerini yazarsa sevinirim... Hangisini almak mantıklı. Fiyat performans olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8 ay önce kobo aura edition 2 aldım. Çok memnunum. Fiyatları dediğin modellere göre daha uygundur. Bu sürede 30'un üzerinde kitap bitirmişim. Almadan önce forumdan bilgi aldım ve D&R'a gidip denedim. Aklındaki modeller ile igili pek bilgi veremedim ama kobo aura edition 2'ye de bakabilirsin.
  • Kardeşim ben Calibro'yu 2014 kasımından beri kullanıyorum ve her akşam en az bir saat(ki genelde daha uzun sürüyor) okuyorum;şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadım.Düzenlenmiş pdf'de(sadece yazı) bir sıkıntı yok,epub ve word türlerinde de öyle;ancak netten indirdiğim kitap tarama pdf'leri sayfada yavaş açılıyor ve pek kullanışlı değil.O zamanlar 190 lira civarında almıştım,şimdi nerelere gelmiş.Kullanım amacına bağlı olarak bence pdf gösterim performansı hangisinin iyiyse ona yönelmen senin yararına olacaktır.
  • Elimde Kobo Auro Hd 6.8 inç var arkadaşlar. Fiyat araştırması yapayım dedim ama satan yer de bulamadım. Ederi nedir bilgi verebilecek var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: statica

8 ay önce kobo aura edition 2 aldım. Çok memnunum. Fiyatları dediğin modellere göre daha uygundur. Bu sürede 30'un üzerinde kitap bitirmişim. Almadan önce forumdan bilgi aldım ve D&R'a gidip denedim. Aklındaki modeller ile igili pek bilgi veremedim ama kobo aura edition 2'ye de bakabilirsin.
    Hocam aura Edition 2 modeli dün 629 TL idi. Bugün baktım zam gelmiş 699 a çıkmış. Bu gidişle sıfır almak hayal oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miller57

Hocam aura Edition 2 modeli dün 629 TL idi. Bugün baktım zam gelmiş 699 a çıkmış. Bu gidişle sıfır almak hayal oldu.

Alıntıları Göster
    8 ay önce kupon + indirim ile 375 TL'ye almışım. Fiyat çok yükselmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Bu mesaj silindi.
    Kişiden kişiye değişiyor hocam. Düzenli kitap okuyan birisiyim, Kindle aldım yaklaşık 1,5 ay önce. Çok da severek kullanıyorum. Oldukça da kullanışlı buluyorum. Kitabın da yeri ayrı, Kindle'ımın da yeri ayrı bende. Sayfa dokusu, kitap kokusu da bir yere kadar. 300-400 sayfalık romanları yanımda taşıyacağıma Kindle'ı götürüyorum gittiğim yere. Gözümü de yormuyor. Bir "ya o, ya bu" durumu söz konusu değil. E-kitap okuyorum diye sayfa çevirmekten, kitap koklamaktan soyutlamadım kendimi. E-Kitap okuyucular alışabilene oldukça faydalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Penguen

Kişiden kişiye değişiyor hocam. Düzenli kitap okuyan birisiyim, Kindle aldım yaklaşık 1,5 ay önce. Çok da severek kullanıyorum. Oldukça da kullanışlı buluyorum. Kitabın da yeri ayrı, Kindle'ımın da yeri ayrı bende. Sayfa dokusu, kitap kokusu da bir yere kadar. 300-400 sayfalık romanları yanımda taşıyacağıma Kindle'ı götürüyorum gittiğim yere. Gözümü de yormuyor. Bir "ya o, ya bu" durumu söz konusu değil. E-kitap okuyorum diye sayfa çevirmekten, kitap koklamaktan soyutlamadım kendimi. E-Kitap okuyucular alışabilene oldukça faydalı.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum, aynı zamanda çok geniş bir e-kitap arşivi var internette. Uzun vadede çok daha hesaplı e-kitap okuyucu kullanmak, mesela 3 ayda kara geçtim. Ben sırf gece karanlıkta okuyabilmek için almıştım ama elimden bırakamıyorum, yanımda basılmış kitap varsa bile kindle'dan okuyorum. Ayrıca e-kitap teknolojisi çok yavaş ilerliyor, alınan cihazların 2.el piyasası daima oluyor ve iyi bakılırsa değeri azalmıyor. Her açıdan çok iyi bence.

• yanlış anlamayın ama kitap çivi yazısından okunur. nerede o eski mağalardaki duvar yazıları çizimleri. matbaa diye bir illet çıkardılar okumanın da tadı kalmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bir cihaz almak istiyorum. Şuanlık ibooks ile 36 tane kitap bitirdim. Çok daha pratik oluyor benim için her boş anımda kitap okuyabiliyorum. Kesinlikle çok mantıklı bir şey ekitap okumak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.