Şimdi Ara

E-Kitap Hakkında Herşey | E-Kitaplar - E-ink Cihazlar - Çeviriciler (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.825
Cevap
159
Favori
127.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

burdan
  • neo-meritrokrasi

burdan
  • meritrokrasi

burdan
  • https://m.aliexpress.com/s/item/32278702028.html

Bende bu aleti alsam diyorum ama Türkiye de ki cihazlar pahalı birde bende cogu PDF USB den direk atabilmek gerek ne dersiniz arkadaşlar iş görür mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legal olarak (alanınız varsa) e kitapları nerden alıyorsunuz? idefix?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her cihaza usb den pdf atabilirsiniz. Ama performans beklemeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kappa Face kullanıcısına yanıt
    Amazon. Türkçe yasal olarak çıkanlar çok geç ya da popüleriteye göre çıktığı​ için para verip almak çok kısmet olmadı. Yordam, Ayrıntı, Propaganda falan kendi satıyor onlardan aldım birkaç kere.

• quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

Her cihaza usb den pdf atabilirsiniz. Ama performans beklemeyin.

E-pub larda sıkıntı çıkar mı peki 3000 e yakın epub kitabım var şuan aşağıda drm lisanslı yada lisanssız demiş ama çinliye güven olmuyor...
  • Bu cihazlar zaten epub için üretiliyor. Teorik olarak sorun çıkarmaması lazım. Ama markayı modeli bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

Bu cihazlar zaten epub için üretiliyor. Teorik olarak sorun çıkarmaması lazım. Ama markayı modeli bilmiyorum.

Hali hazırda kindle da alabilirdim ama drm lisans sorunu yüzünden vazgeçtim çok teşekkür ederim yardımlarınız için marka model öneriniz varsa paylaşın lütfen

Tekrar teşekkür eder iyi günler dilerim

• Drm babilinki gibi değilse dert değil. Programla 15 sn falan kaldırmak. Ben kobocuyum ama tr modelleri arasında baya sıkıntılı seriler var diye biliyorum. Ben alırken trde yoktu AliExpress den almıştım.

• Merhaba arkadaşlar, eğer amerikadan ürün satın alıyorsanız kargo için Viabox sitesini kullanıyorum. Siteyi tavsiye ederim. Amerika da alışveriş yapıp adres oluşturuyorsunuz ve o adreste ürünlerinizi sınırsız ve ücretsiz olarak bekletip sonra kargolatabiliyorsunuz.Süreçte size hertürlü bilgi paylaşımı yapılıyor, fotoğraflarla size geribildirimler yapıyorlar.
  • Arkadaslar highlight yaptigimiz notlarin kindle mate ile gorebiliyorum ama cok daginik ve sira ile olmuyor bunun bir ayari var mi

• arkadaşlar ali ekspressden e-book reader alınca gümrükten geçiyor mu ? Baktım fiyatları gayet uygun aliekspressde.
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Dosya uçmuş, yeniden ekleme imkânınız var mıdır?

• kobo yeni sürüm yayınladı: 4.4.9298

Yenilikler:

Ana ekran
    Daha büyük metin ve daha büyük kitap kapakları ile mevcut okumalarınıza odaklanan yepyeni bir düzen.

Ana menü
    Sol üstteki yeni basit bir menü, tek bir dokunuşla tüm önemli bölümlere doğrudan erişimi sağlar.

Yazarlar görünümü
    Şimdi yazarlara Kitaplarım bölümünden göz atabilirsiniz.

Sekmeler
    Kitaplarım, Göz At, Tavsiyeler ve Etkinlik bölümleri şimdi alt bölümlere hızlı ve kolay erişim için sekmelere sahipler.

Durum çubuğu
    Sağ üstteki durum çubuğu şimdi Işık, Wi Fi, Pil, Eş Zamanlama ve Arama için daha büyük simgeleri görüntülüyor.

Ekleme tarihine göre sırala
    Şimdi kitaplarınızı hesabınıza eklenme tarihine göre sıralayabilirsiniz. Kitaplarım içinde diğer sıralama kontrolleriyle birlikte bu seçeneğe bakabilirsiniz.

PIN Kilidi
    Gizliliğinizi, eOkuyucunuzu açmak için gerekecek 4‑basamaklı bir PIN ile koruyun. Bu özelliği Enerji Tasarrufu ve Gizlilik altındaki ayarlar menüsünden etkinleştirin.

İndirme Linkleri için:
    https://geek1011.github.io/KoboStuff/kobofirmware.html

Konu Başlığı:
    https://www.mobileread.com/forums/showthread.php?t=286250

• quote:

Orijinalden alıntı: Boyunayim

kobo yeni sürüm yayınladı: 4.4.9298

Yenilikler:

Ana ekran
    Daha büyük metin ve daha büyük kitap kapakları ile mevcut okumalarınıza odaklanan yepyeni bir düzen.

Ana menü
    Sol üstteki yeni basit bir menü, tek bir dokunuşla tüm önemli bölümlere doğrudan erişimi sağlar.

Yazarlar görünümü
    Şimdi yazarlara Kitaplarım bölümünden göz atabilirsiniz.

Sekmeler
    Kitaplarım, Göz At, Tavsiyeler ve Etkinlik bölümleri şimdi alt bölümlere hızlı ve kolay erişim için sekmelere sahipler.

Durum çubuğu
    Sağ üstteki durum çubuğu şimdi Işık, Wi Fi, Pil, Eş Zamanlama ve Arama için daha büyük simgeleri görüntülüyor.

Ekleme tarihine göre sırala
    Şimdi kitaplarınızı hesabınıza eklenme tarihine göre sıralayabilirsiniz. Kitaplarım içinde diğer sıralama kontrolleriyle birlikte bu seçeneğe bakabilirsiniz.

PIN Kilidi
    Gizliliğinizi, eOkuyucunuzu açmak için gerekecek 4‑basamaklı bir PIN ile koruyun. Bu özelliği Enerji Tasarrufu ve Gizlilik altındaki ayarlar menüsünden etkinleştirin.

İndirme Linkleri için: https://geek1011.github.io/KoboStuff/kobofirmware.html

Konu Başlığı:https://www.mobileread.com/forums/showthread.php?t=286250

Benim cihaz eş zamanlama ile kendiliğinden görmüyor bu güncellemeyi kobo glo hd kullanıyorum bendeki problemi yaşayan başkası varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z.E.U.S -- 12 Mayıs 2017; 11:22:8 >

• Z.E.U.S kullanıcısına yanıt
    benim aygıt da kobo glo HD ve benimki de kendiliğinden bulamadı güncellemeyi. vediğim linkten indirdim ve kurdum. kurulumu basit. güncelleme paketini bilgisayara rar olarak indir. ebook reader'ını bilgisayara bağla. indirdiğin rar dosyası içeriğini ebook reader içindeki ".kobo" isimli dosyaya sürükleyip bırak. Aygıt güncellemeyi 5 dakika içinde yapacaktır
  • Teşekkürler anlatım için en kısa zamanda deneyeceğim
  • altunumut133 A kullanıcısına yanıt
    aynı soruyu ben de soruyorum arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.