Şimdi Ara

E-Kitap Hakkında Herşey | E-Kitaplar - E-ink Cihazlar - Çeviriciler (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.826
Cevap
159
Favori
127.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kobo aura edition 2 de karar kıldım. Ve satın aldım. Hayırlı olur İnşAllah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesek -- 29 Temmuz 2017; 18:59:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sesek kullanıcısına yanıt
    Nereden ne kadara aldınız ve neden bu modelde karar kildiniz? Elinize ulastiysa pdf performansı nasil?

• sesek kullanıcısına yanıt
    Kobo güzeldir.https://www.mobileread.com/forums/forumdisplay.php?f=223 burayı takip etmenizi öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • thelmessos kullanıcısına yanıt
    Dr den aldım. 499 tl. Pdf performansını bakamadım.

• 6 inç ekranı olduğu için aldım. Cebe sığması için

• Khiron K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• amazon.com yada amazon.de den kindle satın alamıyorum kargo yollanamaz diyor. Çözüm öneren var mı türkiyede çok pahalı.
  • asiltrk42 A kullanıcısına yanıt
    indirim dönemlerinde falan bazen yolluyorlar.

• ne zamanda bir indirime giriyor bunlar? Detaylı takip etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiltrk42 -- 6 Ağustos 2017; 15:2:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiltrk42

ne zamanda bir indirime giriyor bunlar? Detaylı takip etmiyorum.

https://camelcamelcamel.com/

Hocam buraya Amazon'dan satın almak istediğiniz herşeyi girebilirsiniz. Önceden kaça düşmüş ne Zaman düşmüş hepsini görebilirsiniz.

Ürünü yazıp buluyorsunuz. Hangi fiyata düştüğünde haberdar edilmek istediğinizi yazıyorsunuz, mail adresinizi de. O fiyata düşünce size mail geliyor

Daha iyi bilen arkadaşlar yanlış söylediğim birşey varsa düzeltirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

quote:

Orijinalden alıntı: asiltrk42

ne zamanda bir indirime giriyor bunlar? Detaylı takip etmiyorum.

https://camelcamelcamel.com/

Hocam buraya Amazon'dan satın almak istediğiniz herşeyi girebilirsiniz. Önceden kaça düşmüş ne Zaman düşmüş hepsini görebilirsiniz.

Ürünü yazıp buluyorsunuz. Hangi fiyata düştüğünde haberdar edilmek istediğinizi yazıyorsunuz, mail adresinizi de. O fiyata düşünce size mail geliyor

Daha iyi bilen arkadaşlar yanlış söylediğim birşey varsa düzeltirse sevinirim

En son aralıkta girmiş indirime ya ben bu yaz düşünüyordum. Ebay yada alibaba dan güvenilir aynı fiyatlarda satıcı bilen var mı? ordan getirtiliyor sanırım sorun olmaz.

• asiltrk42 A kullanıcısına yanıt
    Prime indirim günleri düşüyor şu anda 119€ indirimle 100€'ya falan düşüyor. Çok büyük indirimler yok.
  • Merhaba yazıldı mı önce bilmiyorum paperwhite 2015 ve 2016 arasında ciddi bir fark var mı ?

• sedna03 S kullanıcısına yanıt
    Sadece ekran çözünürlük farkı var. PW 2 212 ppi, PW 3 300 ppi. Onun haricinde bildiğim kadarıyla bütün özellikleri aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuventhh

Sadece ekran çözünürlük farkı var. PW 2 212 ppi, PW 3 300 ppi. Onun haricinde bildiğim kadarıyla bütün özellikleri aynı.

teşekkürler ama aynı paperwhite 3 ikiside ekran çözünürlükleri aynı 300 ppi tek gözüme çarpan renkleri oldu 2015 siyah 2016 beyaz. beyaz kindle nasıl olur bilmiyorum aslında kılıf siyah olacağı için beyaz istemiyorum. ama teknik anlamda daha iyi mi diye düşünüyorum. o aklımı karıştırıyor işte
    2015:http://www.hepsiburada.com/kindle-paperwhite-2015-elektronik-kitap-okuyucu-4gb-p-KKINDLE11?magaza=Kindle%20T%C3%BCrkiye

2016 : http://www.hepsiburada.com/amazon-kindle-paperwhite-2016-p-HBV000001NT1B?magaza=Kindle%20T%C3%BCrkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedna03 -- 11 Ağustos 2017; 16:27:5 >

• sedna03 S kullanıcısına yanıt
    PW 3 te beyaz renk seçeneği de sundular. Ben siyah PW 2 kullanılıyor ve oldukça memnunum.

Tercih sizin.

• herkese merhaba..

aydınlatmalı özellikte olması şartıyla e-kitap okuyucu almam gerekiyor..özellikle pdf özelliği önemli benim için..önce isg sınavına sonra ingilizce için pdf notlara çalışacağım :)

tavsiyelerinizi bekliyorum..pdf konusunda kindle koboya göre daha hızlı açıyor ama fotoğraf keskinliği kobo da daha iyi gibi..buna karşın pdfde çeviri özelliği koboda çalışmazken kindleda çalışıyor..

pdf ders notları ve dergi ağırlıklı e-kitap kullanıcı olacak şu arkadaşınıza yardım edin lütfen..bütçem 500 civarı,biraz üzerine çıkarabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeViLsGuNs

herkese merhaba..

aydınlatmalı özellikte olması şartıyla e-kitap okuyucu almam gerekiyor..özellikle pdf özelliği önemli benim için..önce isg sınavına sonra ingilizce için pdf notlara çalışacağım :)

tavsiyelerinizi bekliyorum..pdf konusunda kindle koboya göre daha hızlı açıyor ama fotoğraf keskinliği kobo da daha iyi gibi..buna karşın pdfde çeviri özelliği koboda çalışmazken kindleda çalışıyor..

pdf ders notları ve dergi ağırlıklı e-kitap kullanıcı olacak şu arkadaşınıza yardım edin lütfen..bütçem 500 civarı,biraz üzerine çıkarabilirim.

pm
  • her sayfada pdf için almayın bu cihazları diye yazıyor, inatla tavsiye istiyorsunuz ne diyeyim.

• e-okuyucuda pdf ders notu okumanın ne sakıncası var ?ayrıca her sayfada tekrar tekrar bahsedilen bir konu olmadı..1 yıla yakındır favorilerimde başlık.tavsiye vereceksen düzgün bi üslupla ver..biri satış derdine düşer biri laf sokma!
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.