Şimdi Ara

E Devletten kayıt oldum sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar e devlet üzerinden kocaeli üniversitesi dış ticaret 2.öğretime kayıt oldum bi belge verdi bana yazdırdım onu fakat şimdi başka ne yapmam gerekiyor harcı nereye yatırıcaz ne zaman yatırıcaz okula gittim ukala tipli birisi internette yazıyo herşey dedi baktım hiçbirşey bulamadım bidaha gitmeyede utanıyorum yardımcı olabilecek birisi varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: XPeriaONE

Arkadaşlar e devlet üzerinden kocaeli üniversitesi dış ticaret 2.öğretime kayıt oldum bi belge verdi bana yazdırdım onu fakat şimdi başka ne yapmam gerekiyor harcı nereye yatırıcaz ne zaman yatırıcaz okula gittim ukala tipli birisi internette yazıyo herşey dedi baktım hiçbirşey bulamadım bidaha gitmeyede utanıyorum yardımcı olabilecek birisi varmı

http://odb.kocaeli.edu.tr/kayit_islemleri1.php burada anlatmışlar.

Kayıt yaptıracak öğrencilerimiz (E-Kayıt yaptıran öğrencilerimizin öğrenci numaraları ve şifreleri eposta adreslerine gönderilecek, Öğrenci İşleri Birimlerinden kayıt yaptıran öğrenciler ise öğrenci numaralarını ve şifrelerini kayıt yaptırdığı birimden öğrenebileceklerdir.)

Senin elinde bir tane pdf dosyası var değil mi?

Asagıda kimlik bilgileri verilen ögrencininprogramına kaydı 12.08.2016 18.13
    itibariyle e-Devlet Kapısı üzerinden yapılmıstır.
    T.C.
    Ad
    Soyad
    e posta
    telefon

şeklinde yazar.Bu elektronik kayıdının tamamlandığını gösterir. öğrenci numaranı zaten epostana yollayacaklarmış her ünide farklı sanırım kimi
    şu şekilde sorguluyor
    http://ogr.kocaeli.edu.tr/koubs/ekayit/Ogrenci/OgrenciNoSorgulama.cfm

Harç işlemleri eylül ayında bölümlerin kayıt tarihlerini takip et atıyorum okullar 2 eylülde başlıyorsa ders kayıtlar 1 hafta önce başlar ders kaydını intenetten yapıyorsun sonra ders kaydın danışmanın tarafından onaylanınca harç bilgisi gözüküyor onu yatırıyorsun.Yani harç en son iş okulların açılacağı zaman.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.