Şimdi Ara

DERECE ÖĞRENCİLERİ İLK TYT-AYT DENEMELERİNDE KAÇ NET YAPTI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda derece yapanlar cevaplarsa sevinirim. Mümkünse hangi ayda tyt-ayt sınavına girdiklerini yazarsalar da çok yardımcı olurlar. Acaba derece öğrencileri 100 tyt den mi başlıyor yoksa 70 tyt ile de başlayan var mı?

• Up
  • 105-59.50mf, tmyi hatirlamiom
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt

The Killing Road efsanesi hala nesilden nesile anlatılıyor hocam Sizin konuma yazmanız şereftir  

Peki hocam ilk tyt ve ayt denemenize ne zaman girdiğinizi hatırlıyor musunuz? Yani ortalama hangi aylar civarıydı hocam.

• santa loves kids kullanıcısına yanıt

Yaa 

Ağustos sonuna doğru olmalı (tyt) ayt de okulun ilk haftasıydı ama o aradaki tüm tytlerim neredeyse fix 105 geliyordu, ikisini bir kabul edebiliriz tarih olarak

Dönem içinde bile 70lere düştüğüm oldu çok bıktığım zamanlarda.
  • 343code kullanıcısına yanıt

Hocam peki ilk denemelerinizi hatırlıyor musunuz? Kaç net yapmıştiniz acaba?

Ben çok konu çalıştım sonra branş,sonra genel denemlere geçtim bir şey söylemem doğru olmaz ama hiç çalışmadan 11de girdiklerimde 65-75 falan yapıyordum sanırım
  • tam hatırlamıyorum ama 90 civarı tyt ve 55+ ayt ile başlamışımdır. Zaman içinde netlerim arttı. 100 tyt’yi anca tkr gibi elite seviye adamlar yapar, öyle bi başlangıç yok.
    Edit: ayt nasıl artar diye dm gelince mesajı kontrol ettim, ayt 65+ başlamıştım, 5-10 net arttırmam yetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bounlukizaraniyor -- 5 Haziran 2023; 1:21:2 >
  • bounlukizaraniyor kullanıcısına yanıt

Hocam Ankara fen mezunundan daha azı beklenemezdi zaten  

Cevap verdiğiniz için çok sağolun hocam. Forumda millete laf sokuslariniza hayranım bu arada

Hocam da erguvanli cikicak yaw banko oyle deme 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 4 Haziran 2023; 21:46:12 >
  • allah 15 güne şu konuya yazabilmeyi nasip etsin yoldaşlar
  • TYT'ye 12. sınıfta 85'le başladım. AYT'ye 12. sınıfın ikinci-üçüncü ayında 60 tm ile başladım hatırladığım kadarıyla. Lisede sayısaldan derece yapanlar 90-100 arası başlamıştı sanırsam 12. sınıfa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 4 Haziran 2023; 23:21:37 >

abi ben senin lise muhabbeti bilgine hayranım. Erguvan ne diye düşündüm bir süre. Sonrasında arattım ve gördüm ki toplam üç kaynak var bu konuda tüm internette. Sen nereden biliyorsun bunu kurban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 4 Haziran 2023; 23:40:48 >
  • phosphophyllite kullanıcısına yanıt

Neymiş hocam?

• İlk diyince 11. sınıfa geçtiğim yazın başında çözmüştüm:70 net.

Ama yani bu sınav sürecinin başlangıcı olarak ilk tyt ağustos gibi 90 net tyt ayt ilk özdebirdi Ekim sonu sanırım 73.75 ama konuları eksik deneme sadece bildiklerimden oluşuyordu.

İstanbuldaki yüksek puandan alan bazı liselere takılan admış. Gsl, iel, cal vb.

• phosphophyllite kullanıcısına yanıt

Sen de erguvanli değil misin benden iyi bilmen lazim bunu  

Benim gsl ve cal basta olmak uzere malum liselerden asiri cok tanidigim var, seneler sagolsun ic dinamiklere bile hakim olduk biraz. Bi de iele sallayınca tw iel tayfa uzerime ucuyo oradan da guzel bir münasebetim var kendileriyle  

Hocam Anadolu'da da iyi liseler var. Lütfen bize böyle davranmayın. 

Yok yaw var elbet de konumumuz geregi fransiz liseleri ile munasebetimiz bol, kırmak istemedim 

Zaten bunlar gunah yuvası full ve ismini vermek istemedigim bir lise ogrencilerini bouna yonlendirip surekli islamci-libos vatan hayini yetistiriyo sizde yoktur ondan 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.