Şimdi Ara

E-Devlet üzerinden tecil etmeyi seçtim ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, benim şubatın 1ine kadar yoklama yapmam gerekiyordu, bugün e-devlet üzerinden başvuruyu yaparken celp dönemi sekmesinde ilk başta sadece askerliğinizi tecil ettirmek istiyor musunuz diye soru cıktı. Ben de neden olmasın o zaman dedim eveti seçtim, direkt olarak bitti başvuru zaten hiç celp melp seçmedim. Fakat aile hekimliğine gidip her türlü muayene olmam gerekiyor sanırım. Bugün gidip olacağım, sonrasında kendisi tecil olacak mı yoksa tecil isteğini reddetmeleri gibi bi durum söz konusu olur mu? Yaşım 25.

• E devletten yaptırdım ben bakaya kaldım öğrenci belgesi götürdüm şubeye.
  • anladım fakat siz okuyor muşsunuz yani orda belgeniz görünmüyordu sanırım. Ben üniyi bırakmıştım, seçerken lise mezunu seçtim lise diplomam çıktı. Bildiğim kadarıyla üni terk, lise diploması ile 1-2 sene tecil edebiliyor. Ben zaten aöf giricem bu sene inş 1 sene falan uzar, aile hekimi de yeşil olmuş şube onayı bekleniyor diyor. 1-2 güne belli olur snrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

anladım fakat siz okuyor muşsunuz yani orda belgeniz görünmüyordu sanırım. Ben üniyi bırakmıştım, seçerken lise mezunu seçtim lise diplomam çıktı. Bildiğim kadarıyla üni terk, lise diploması ile 1-2 sene tecil edebiliyor. Ben zaten aöf giricem bu sene inş 1 sene falan uzar, aile hekimi de yeşil olmuş şube onayı bekleniyor diyor. 1-2 güne belli olur snrm
    hocam bir bilgi çıktı mı ? bende aynı yollardan geçeceğim
  • tecil edilmiyor sadece erteleniyor 1 sonraki döneme. Tecil için şubeye git en kolayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.