Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.447
Cevap
22
Favori
284.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan geldiğimiz noktaya bak evlatlık cikacaz iyimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

Sonuç vermeyenlerde soyda bir yerde evlatlık girişi var arkadaşlar. Bu resmi bir bilgi değil ama gözlemdiğim kadarıyla doğru bir bilgi. Gizlilik açısından internetten vermek istemiyorlar bu kişilere. Annesinin dedesinin belki de kendisinin evlatlık olduğunu interner sorgusunda görmesin diye böyle bir karar almış olabilirler.

Benim anne tarafında dedem evlatlık baba tarafında da evlatlık. bana vermediği gibi kuzenlerin hiç birisine de vermiyor sonuç.

Aynen benim baba tarafında evlatlık durumu var aileden kimsede çıkmıyor.

Genel bir yargı da oluşturmayalım şimdi çıkmayan herkes ebeveynlerini evlatlıkla suçlamasın.Zamanında bizim oralarda yangın çıkmış nüfus bilgileri ondan olmayabilir felan diyorlardı başka akrabalarda çıkınca kesin bu evlatlık mevzusundandır diye düşünmeye başladık.

resmi bilgi değil dedim zaten.
    ama yaşadıklarım ve gözlemlediklerim bunu gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Ulan geldiğimiz noktaya bak evlatlık cikacaz iyimi.

üst soyda var muhtemelen evlatlık. baba, dede, dedenin babası gibi.
  • Mesela eşim başvurdu 45 dakikada sonuç verdi benimki 24 saat sürdü orda anlamıştım bir bit yeniği olduğu

• Anne Manastır (Makedonya)

Baba Sicilya (İtalya)

• Hollandalı çıkamadık iltica edicektim :(

İstanbulluymuşuz -_- 1800 lerden beri
  • Babamın babasından sonra baba tarafı yok listede neden acep?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LucidDream L kullanıcısına yanıt
    normalde hiç düşünmediğim bir şeydi zorla kafamıza taktırdılar. bu ülkeye oynanan bir oyun değildir inşallah hele böyle bir dönemde nereden çıkardılarsa bu işi. Ne olursa olsun ben kimsenin oyununa gelmem. Umarım kimse de gelmez. Ben Türk'üm ve bundan gurur duyuyorum. Zaten anne tarafım has Türk (baba tarafı Çerkezistan yazıyor ama göçmen Türkler ki annemin annesinin soyu zaten 1500lere kadar has buralı gerçi nüfusta 1800lere kadarı çıkmış). Baba tarafında da farklı bir durum olmadığını biliyorum ama bir şey çıkmadı henüz. Umarım uzaylı değillerdir :D
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Banada geldi mesaj ama sistemde hala nüfus müdürlüğüne gidiniz yazıyor

• Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz.

HATAMIDIR YOKSA SOYSUZMUYUM ?
  • axiuşak53 kullanıcısına yanıt
    nüfus müdürlüğüne gittim orada da hata verdi. yani boş yere gitmeyin. başka bir şeyler var.
  • axiuşak53 kullanıcısına yanıt
    herhalde soyumuzda gizli saklı bilgiler var ki acıklayamıyor sistem , bendede aynı durum
  • ShadowOfDarkness kullanıcısına yanıt
    Ulus'un bir köyünden.Ulus'a 20-25km. mesafede. Bizim sülalede buradan çıkmamış, biz düştük bakalım İstanbul'a.Sonumuz ne olacak.
    Biraz daha uğraşsak aynı köyden falan çıkacağız
  • Romanya ve bulgaristan göçmenlerinin vatandaşlık hakkı varmı bilgisi olan var mıdır ?
  • Soyumuzu öğrenelim diye geldik evlatlık bir yetim çıktık.

• Cikmayanlarin Babalarına veriyor mu benim babama verdi demek anne tarafından sıkıntı var çünkü teyze çocuklarına da vermiyo.

• İlginç isim yok ama 1845 doğumlu büyük büyük bilmemnesin birşeyi hala çift evli ve sağ olarak gözüküyor nerdeyse 200 yaşında

• anne tarafım selanik göçmeni olduğunu biliyordum ama doğum yeri bilgilerine sahip değildim, büyük dedelerim oralarda ünlü şekerciymişler çoğu akraba ile iletişimler kopmuş soyu aynı memlekette çıkanlar bilgi paylaşımı yaparsa değişik bilgiler çıkabilir

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama
    E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama

http://www.bursaselanikgocmenleri.com/2015/10/kayalar-ptolemaida_3.html

https://forum.donanimhaber.com/selanik-gocmeni-olanlar-ana-konu--131417634#131417634
  • evlatlık olayı ne ya ben anlamadım?
  • Beyler,simdi benim büyük büyük,atalarımdan bir kadinin ismi Şüte.Ben bu ismin hangi dilde olduğunu bulamadım açaba yanlışmı?.Yoksa şüte ismi Türkçe mi ?

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.