Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.447
Cevap
22
Favori
284.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belgeniz hazır der demez girmeye çalıştım bir türlü girmedi şimdi de en yakın nüfus müdürlüğüne gidin diyor
  • Aynen hocam mesaj geliyor hazır diye daha sonra e devlete girince en yakın nüfus dairesine gidin diyo daha önce böyle değildi galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece başvurmuştum, az önce hazırlanmış belge. En son 1821'e kadar gitmiş... Güzel hizmet.
  • Beyler gelen belge başvuru yaparken ki yere mi düşüyor? Belgem hazırdı ama Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama'ya girdiğim zaman nüfus müdürlüğüne gidin diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubaaakayy

Stolac(Ustulçe) Nüfus müdürüne saygılar.. Yıllarca İstülce diye arama yapmıştık. Meğer yanlış yazılmış.

Sen nerelisin. Karamürselle bir baglantin var mi? Genellikle bu taraflara yollamislar stolaclıları

• Nufusa gittikten sonra internet sitesinden bu hizmeti vermenin ne anlami var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergio22

Nüfusa gidin yazısını gördükten sonra alabilen var mı?

? yok galiba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Dün gece başvurmuştum, az önce hazırlanmış belge. En son 1821'e kadar gitmiş... Güzel hizmet.

Hocam, Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama'dan mı baktınız tekrardan. Ne güzel belgem hazırlanmıştı şimdi nüfus müdürlüğüne gidin diyor ya
  • Bana da nufüs müdürlüğünden alın yazısı çıktı. Hayır ne var abi bu kadar zor olan?
  • Site yine kitlenmiş girilmiyor.

• Gayet rahat girdim ben hatta sasirdim bile kimsenin haberi yok diye

• simerazzı kullanıcısına yanıt
    istülce araştırdığım kadarıyla hersek sancağına bağlı istolaç
  • quote:

quote:

? yok galiba ?

Yok. Zaten bizde direk o yazı çıkıyor ben başvuru felan yapmadım gece millet başvurmuş ceplerine mesaj gelmiş felan açar açmaz bunu diyor.İlk sistem açıldığında da aynıydı düzeleceğini sanmıyorum.
  • E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama

• Tamam peki deki trip kullanıcısına yanıt
    Ne zaman basvurdun ne zaman geldi?

Sms ile mi geldi yoksa e-posta ile mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

quote:

? yok galiba ?

Yok. Zaten bizde direk o yazı çıkıyor ben başvuru felan yapmadım gece millet başvurmuş ceplerine mesaj gelmiş felan açar açmaz bunu diyor.İlk sistem açıldığında da aynıydı düzeleceğini sanmıyorum.

Bende gece başvurdum sabah "soy bilgileriniz hazırlanmıştır e-devlet kapısından kontrol edebilirsiniz" mesajı geldi, açınca o malum yazı...
  • banka hesabıyla girebiliyormuşuz niye söylemiyonuz. neyse bekliyorum bakalım. heyecan dorukta
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaNexxx

Oha.

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama

• BlackAventador kullanıcısına yanıt
    Ben gece 4 gibi girdim. Direk cikti. Annemin tc si ile girdim sms ya da mail gelecek dedi 1 saat bekledim gelmedi. Sabah telefona baktim gelmisti.

Su an uine asiri yuklenme var ondan sizlerin ki cikmiyor. Gece de ufak capli sistem hatasi veriyordu

• Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.