Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nahittr

quote:

Orijinalden alıntı: eda77

güle güle kullanın ıyı günlerinizde:) hangi modelını aldınız dysonın?
    bende 37' yi almak istıyorum.

Aldığınızda haber verin kutlama yapalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar biz bu süpürgeyi hakkatten çok sevdik inanın çok kuvvetli ve sessiz bugun yatağımı temizleyeceğim bakalım neler çıkacak
  • Slm,bugun dc37 animal modelini izmir egemen ticaret ten 1500 tl ye aldim(kredi karti tek cekim)
    Yarin getirecekler,izlenimlerimi yazacagim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocakir

arkadaşlar biz bu süpürgeyi hakkatten çok sevdik inanın çok kuvvetli ve sessiz bugun yatağımı temizleyeceğim bakalım neler çıkacak

Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninoartist

Slm,bugun dc37 animal modelini izmir egemen ticaret ten 1500 tl ye aldim(kredi karti tek cekim)

Güle güle kullanın.
  • quote:

quote:

Slm,bugun dc37 animal modelini izmir egemen ticaret ten 1500 tl ye aldim(kredi karti tek cekim)

Güle güle kullanın.

Tesekkurler

• quote:

quote:

quote:

Güle güle kullanın.

Tesekkurler

İlk izlenimlerim;
    Makinanin sesi cok yuksek degil,oteki makinam miele(torbalı) ile sesi ayni seviyelerde,turbine baslik ile uzun tuylu hali supurulmuyor,sert zemin basligi ile haliyi supurdum inanilmaz toz cikti,makina cok rahat hareket ediyor,agir degil,goruntusu tam bir sanat eseri..

• 37 Alerjı modelını bır daha denedım bugün alıcı gözüyle makınemle butunleştım:)
    sesi orta sevıyede sessiz bır makıne değil onu söylemelıyım.Arkadaşlar bana 1660 ytl olan fıyattan / 1450'ye verecekler nasıl sizce fıyatı? düşüncelerınızı almak isterim.Netten almıyorum mağazadan alacağım.
  • Beyazesyamda 1300, kliksa da 1400(Bonus varsa %10 bonusla 1260'a gelir). İkiside 5 yıl hakman garantili. Bir sorun çıkmıyor ben kliksadan animal modelini aldım zaten ups kargo ile geliyor. İlla mağazadan alıcam dersen tabi sen bilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eda77

37 Alerjı modelını bır daha denedım bugün alıcı gözüyle makınemle butunleştım:)
    sesi orta sevıyede sessiz bır makıne değil onu söylemelıyım.Arkadaşlar bana 1660 ytl olan fıyattan / 1450'ye verecekler nasıl sizce fıyatı? düşüncelerınızı almak isterim.Netten almıyorum mağazadan alacağım.

Ben animal modelini 1500 e aldim allergy daha ucuz olmali 1400 ve asagisi olmali bence

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRK BLooD

Beyazesyamda 1300, kliksa da 1400(Bonus varsa %10 bonusla 1260'a gelir). İkiside 5 yıl hakman garantili. Bir sorun çıkmıyor ben kliksadan animal modelini aldım zaten ups kargo ile geliyor. İlla mağazadan alıcam dersen tabi sen bilirsin.

Kliksa 1569 görünüyor.
  • Evet yeni artmış :) ben 1500dan aldım geçen hafta 12 taksit animalı. allergy 1399 du. 4 ocakta 150tl bonus yüklenecek artı olarak. Beyazesyamda animal stoğu tükenmiş allergy için orası uygun bence 1300tl şuan akakce de en düşük fiyatı orası veriyor 5 yıl garantili. Animal isteyenler belki biraz bekleyebilir belki kliksa tekrar indirir fiyatı. Electroworld baya pahalı satıyor. 1850 1950. Mediamarkt ile Bimeks fiyatlarıda aynı kliksanın şuanki fiyatı ile.
  • İyi akşamlar yarın mediamarkta 37origin 999TL bu fiyat iyimi yoksa 37 anımal mı tercih etmeliyim aralarında ne farklar var cevaplarsanız sevinirim

• Originin modeli Allergy modeli ile aksesuar olarak aynı çift modlu zemin aparatı var. Tek farkı origin de motor sonrası hepa filtresi yok. Eğer alerjik bi rahatsızlığınız yoksa astım vs. alın bence. Allergy modeli en düşük 1300tl şuan. Animal modelinde turbo başlık mini turbo başlık ve parke aparatı var allergy de sadece çift mod aparat var. İkisinde de motor sonrası hepa filtre var.
  • quote:

Originin modeli Allergy modeli ile aksesuar olarak aynı çift modlu zemin aparatı var. Tek farkı origin de motor sonrası hepa filtresi yok. Eğer alerjik bi rahatsızlığınız yoksa astım vs. alın bence. Allergy modeli en düşük 1300tl şuan. Animal modelinde turbo başlık mini turbo başlık ve parke aparatı var allergy de sadece çift mod aparat var. İkisinde de motor sonrası hepa filtre var.

Cevabınız için teşekkür ediyorum.Evde alerjik rahatsızlığı olan yok cevabınızdan anladığım kadarıyla motor güçleri aynı aksesuar farkı var.Motor sonrası hepa filtresi yok demişsiniz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet allergy ile animal arasında aksesuar farkı var. Üç modelde de hazne içinde yıkanabilen ömür boyu kullanılan mavi silindir motor öncesi filtre var. Animal ile Allergy modellerinde dyson.com da ek olarak yine ömür boyu kullanılan hepa filtre belirtilmiş origin de yok. Motor sonrası hepa filtreleri süpürgeden çıkan havadaki partikülleri tutan bir cins filtre. Diğer filtrenin tutamadığı 0.5 mikron büyüklüğündeki bakteri vs. partikülleri tutuyor.

http://www.dyson.com.tr/store/product.asp?product=DC37-ORIGIN
    DC37 Animal & Allergy
    Ömür boyu kullanılabilir HEPA Filtre
    Alerji hastaları için uygundur. Polen, bakteri ve küf gibi mikroskobik alerjenleri yakalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Blood -- 28 Aralık 2012; 0:07:47 >

• quote:

evet allergy ile animal arasında aksesuar farkı var. Üç modelde de hazne içinde yıkanabilen ömür boyu kullanılan mavi silindir motor öncesi filtre var. Animal ile Allergy modellerinde dyson.com da ek olarak yine ömür boyu kullanılan hepa filtre belirtilmiş origin de yok. Motor sonrası hepa filtreleri süpürgeden çıkan havadaki partikülleri tutan bir cins filtre. Diğer filtrenin tutamadığı 0.5 mikron büyüklüğündeki bakteri vs. partikülleri tutuyor.

http://www.dyson.com.tr/store/product.asp?product=DC37-ORIGIN
    DC37 Animal & Allergy
    Ömür boyu kullanılabilir HEPA Filtre
    Alerji hastaları için uygundur. Polen, bakteri ve küf gibi mikroskobik alerjenleri yakalar.

Peki aradaki aksesuar farklarına göre 1000-TL nasıl fiyat.
    Evde evcil hayvan ve astım hastası yok. Fakat bebeğimiz var.

• Ben aksesuar farkı olarak turbin başlıkların dönen fırçaları daha iyi temizleyeceğini düşündüğüm için tercih ettim bir de allergy ile animal arasında 100tl fark olmasından ötürü normalde büyük ve mini turbin başlıklar 175+75tl di. Daha sonra da temin edilebilir ihtiyaç olursa, diğeri de yeterli olacaktır. Zaten origin ile allergy arası tek fark motor sonrası hepa filtre bunun için 300 tl fark çok gibi eğer alerji ve astım hastalığı yoksa. Tabi tercih meselesi bu filtrenin tuttuğu belirtilen bakteri küf polenlerin, alerji ve astım olmayanlar için zararı varmıdır bilemiyorum. 1000 tl güzel fiyat.
  • Bişey merak ettim tek filtreli modeller ile çift filtreli modeller arasında çekim farkı varmı bu belirtiliyormu ,eğer çekim güçleri aynı ise motor güçleri nasıl
  • arkadaşla phılıpstede hep fıltre varmış.Peki dysondakı hepa fıltrenın farkı nedir?
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.