Şimdi Ara

Dyson Dc32 Tamiratı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Annemin Dyson DC32 model bir elekrikli süpürgesi var. Yaklaşık 8 sene kullandıktan sonra bozuldu, servisine gönderdiğimizde motorunun yandığını söylediler. 1600₺ masraf çıktı.
    Kendim yapabilir miyim diye düşündüm, muadil olarak satılan motor buldum ve söktüm ancak bu model ve DC23 modelinde motorun üstünde ikinci bir hava filtresi var sanırım yabancı forumlarda motoru soğutmak amacıyla eklendiği neden olduğu pek açık olmayan bir parça şeklinde yazılmış. Türkiye'de satılan motorlarda ise bu parça yok ve takılacak yeri de yok gibi. Şuanki motordan sökmek ise neredeyse imkansız gibi. Daha önce motor değiştiren oldu mu? O parçayı takmadan kullanabilir miyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Dyson Dc32 Tamiratı Dyson Dc32 Tamiratı

Soldaki benim söktüğüm motor, sağdaki ülkemizde satılan model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haskup33 -- 1 Şubat 2020; 15:41:59 >

• Kargoda yanlış motorun gelmesine rağmen hemen düzelltiler bugün yeni motoru takabildim.
    Türkiyede birebir ürettik diyorlar ancak 3mm daha uzun olduğu için takarken çok sorun çıkardı. Gene de başardım.
    Biraz zulmü çoktu ancak modelden kaynaklıydı. Geçmiş olsun arkadaşlar
  • Merhaba:Benimde aynı sorunum var.Doğru motoru nereden bulabildiniz.Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.