Şimdi Ara

Dying Light The Enhanced Edition Türkçe Yama Çalışması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
16
Favori
41.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heyecanla beklemedeyim. Şu ana oyun tamamen türkçe olunca hemen deneyeceğim.
  • hayırlısı diyelim o zaman. tek istediğim birgün çıksında ne zaman olursa farketmez. gün gelipde ben caydım yapmayacam deme yeter
  • BrotherTwo B kullanıcısına yanıt
    Bu yamaya azda olsa vakit ayırman benim için yeterli çünkü yama er ya da geç çıkacaktır. Bayadır oynamak istediğim bir oyun ama geç çıksın ben yine oynarım. Kolay gelsin.
  • Emeklerin için teşekkürler dostum yama sayende sorunlardan arınmış oldu.

Diğer güncellemen içinde şimdiden kolay gelsin.
  • Merhaba Hocam emeğine sağlık tam çeviri ne zaman bitecek yama gelmeden oynamayı düşünmüyorum sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Güncellenmiştir.

MENÜ VE ARAYÜZ %100

OYUN İÇİ YAZILAR VE EK PAKETLER %85

Stadyum %100 [TEST]

Ana Oyun % 90

The Following % 15
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrotherTwo

Güncellenmiştir.

MENÜ VE ARAYÜZ %100

OYUN İÇİ YAZILAR VE EK PAKETLER %85

Stadyum %100 [TEST]

Ana Oyun % 90

The Following % 15

elleriniz dert görmesin usta. büyük merakla bekliyorum yamayı çok sağolun çoookkk
  • adamsınız adam. 44 gözle bekliyorum. kolay gelsin
  • Oyuna yeni bir güncelleme geldi
  • Korsanes K kullanıcısına yanıt
    Ana oyun ve stadyum ek paketi en güncel steam versiyonuna göre yayınlanacaktır.
  • bitmedi miiiiiiiiiiiii
  • Yama çalışmasında başarılar takipteyiz arkadaşlar.
  • Çalışma devam ediyor. Ana oyunu bitirdik, following çevirisi sürmekte. Güncelleme yapmamamın sebebi işlerim biraz yoğun, bu yüzden biraz daha ilerleme yapıldıktan sonra büyük bir güncelleme yaparız.
  • Ben yama var saniyordum hatta oyunu alacaktim. Emeginize saglik bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana oyunun bitmesine sevindim. Alsam mı almasam mı diyorum ama düşük önerilen kartta 560 diyor bende 630m var low bile açsa 60 almasam da yeter diyorum artık bilmiyorum gt630m laptop'da oyunun durumu nasıl acaba?
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Yama zaten mevcut. Ancak following ek paketi ile yama kullanılamaz bir hal alıyor. Kayıp yazılar, item isimleri, vb fix dosyası yamanın v1'ini yapan arkadaşların yamasını düzenleme içindi. Ancak oyunda kurtulanlar kısmı ve bazı yerler ingilizce kalmıştı. Ana oyuna eklenen dlc silahları da ingilizceydi. Biz bunları çeviridik ve following ek paketini çevirmeye başladık. Ancak şuan No Man's sky çevirisini bitirmeye odaklandık ve sona yaklaştığımız için dikkatimizi No Man's Sky oyununa verdik. Ancak meraklanmayın elinde sonunda bu yama bitecektir.
  • öncelikle emeğiniz için teşekkürler.

şuan oyun en son sürüme uyumlumu 1.12 olan sürüme eğer değilse

bende dying light en son sürümü mevcut the following güncellemesini bekleyene kadar bari ana oyunu son sürüme uyumlu hale getirip yayınlasanız. bizde enazından hepsi türkçe olana kadar ana oyunu türkçe oynasak böyle birşey sunmanız mümkünmü acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkkartall -- 8 Ekim 2016; 22:51:22 >
  • bjkkartall B kullanıcısına yanıt
    Zaten paylaşılan fix sürümü bu dediğiniz işlevi görüyor. Fix dosyasını indirip 1.12 sürümünde following ek paketi yüklü halde sorunsuz ve hatasız bir şekilde oynayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrotherTwo

Yama zaten mevcut. Ancak following ek paketi ile yama kullanılamaz bir hal alıyor. Kayıp yazılar, item isimleri, vb fix dosyası yamanın v1'ini yapan arkadaşların yamasını düzenleme içindi. Ancak oyunda kurtulanlar kısmı ve bazı yerler ingilizce kalmıştı. Ana oyuna eklenen dlc silahları da ingilizceydi. Biz bunları çeviridik ve following ek paketini çevirmeye başladık. Ancak şuan No Man's sky çevirisini bitirmeye odaklandık ve sona yaklaştığımız için dikkatimizi No Man's Sky oyununa verdik. Ancak meraklanmayın elinde sonunda bu yama bitecektir.

Selamlar,

Beni yanlış anlamayın lütfen, sadece merakımdan sormak istedim.

The Enhanced Edition'la gelenler de dahil olmak üzere Dying Light oyununun çevirisi kaç kelimeden oluşuyor acaba? Yaklaşık bir rakam hesapladınız mı hiç? Önemli bir AAA oyun olduğunu biliyorum, ama yine de sormak istedim.

• Tekrardan Başarılar...

Arkadaşlar biraz daha hızlandıramazmısınız? (Yanlış Anlamayın) Tamamlansada şöyle ağız tadı ile oynasak tam yama ile diyorum.

Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.