Şimdi Ara

DYiNG LIGHT [PS4 ANA KONU] AKSİYON / KORKU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.074
Cevap
31
Favori
75.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bioleon555

quote:

Orijinalden alıntı: crueltiger

" ben efsaneyim "gibi bi oyun yapsalar keske, sabahlari dolisican yiyecek filan ariycan gta gibi araba ile gezicen kopegin olacak yaninda takilacaksin. aksam olmadan evine gidip kapilari klitleyip sabah olmasini bekliyeceksin,sabahlari girdigin evlerde ise karanlik bolgelerde canavarlar cikacak ortaya yok abi ben ubisoft filan olucam ahhhh ahhh

the last of us oynamamışsın anlaşılan bi köpek eksik oyunda :D

oynadim hocam 😃 yanliz open world olucak serbest olucaz o sekilde istiyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Flaş! Şok! Harran, İstanbul Ne??

DYiNG LIGHT   [PS4 ANA KONU]  AKSİYON / KORKU

Techland'dan Yapımcı Tymon Smektala:"Oyundaki şehrin adı Harran ve İstanbul'dan esinlenerek bu kurgusal şehri tasarladık(Yahu biri bu adama Harran'ın Urfa'da oladuğunu söylemeli) İstanbul doğu ve batıyı birleştiren muhteşem bir şehir. Ve oyunun bölümlerini tasarlarken ağırlıklı olarak İstanbul'dan esinlendik.
    Ancak oyunda kullanacağımız bazı son derece ciddi(hoş olmayan) tema ve sahneler kullandığımız için kurgusal bir şehir yaratmak zorunda kaldık(bkz. tr.wikipedia.org/wiki/Harran) Oyun haritalarımız devasa olacağından bazı bölgeler arası küçük loading ekranları olacak elbette. Gündüz daha open world tarzı şehir gezisi yaparken gece tamamen hayatta kalma mücadelesi ve hız söz konusu olacak."
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bioleon555

quote:

" ben efsaneyim "gibi bi oyun yapsalar keske, sabahlari dolisican yiyecek filan ariycan gta gibi araba ile gezicen kopegin olacak yaninda takilacaksin. aksam olmadan evine gidip kapilari klitleyip sabah olmasini bekliyeceksin,sabahlari girdigin evlerde ise karanlik bolgelerde canavarlar cikacak ortaya yok abi ben ubisoft filan olucam ahhhh ahhh

the last of us oynamamışsın anlaşılan bi köpek eksik oyunda :D

oynadim hocam 😃 yanliz open world olucak serbest olucaz o sekilde istiyorum:)

crueltiger sana katılıyorum . Oyun biraz serbest dünyaya kaçmalı ama senaryo modu da atlanmamalı. Oyunun trailer görüntülerine baktım eğer böyle bir oyun gelirse keyfimize diyilecek yok.
    Yanlız oyun tam olarak ne zaman çıkıyor ?
  • Oyun videolarını izlemesi bile çok zevkli kendisini düşünemiyorum şuan videoları ilk izlediğimde de alçak evler şehir yapısı filan dikkatimi çekmişti şu urfa-istanbul meselesi gerçekse çok güzel valla ama emin olamadım
  •  DYiNG LIGHT   [PS4 ANA KONU]  AKSİYON / KORKU

Tymon Smektala: "Dying Light'ta ses tanıma ve DS4 dokunmatik yüzey kullanılacak."
  • bu oyun ne zaman cikiyor?

• Takip
  • çok hoş duruyor oyun next gen exclusive olmaması da ayrıca güzel uzun süre daha ps3e oyun gelicek gibi gözüküyor
  • Yarını Bekliyoruz..

• SALGIN

• Takippp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Yapımcı Tymon Smektala: "Oyunda geceleri bir eve saklanıp güneşin doğmasını bekleyebilirsiniz. Tabi dışarda onca hastalıklı yaratık dolaşırken uykuya dalmazsanız iyi olur. Oynanışa etki edecek bir diğer faktör de gürültü sistemi... Çıkaracağınız en ufak ses bile hastalıklıları üzerinize çekecek. Oyunun multiplayer modları 4 Oyunculu Co-Op, 4 v 1 Survivors vs Zombies ve PvP şeklinde olacak. Oyunun çıkış tarihi içinse biraz daha beklemeniz gerekecek."

Lecturer: "Çıkış tarihi lütfen.."
  • Grafik olarak gayet iyi bence. Sallanan otlar yapraklar ağaçlar bile bir artı sunduğunu gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Ben bu oyundan çok umutlu değilim açıkcası izlediğim videolarda grafik olarak ps4 de bir artı sunmuyor bence exclusive olmasınında çok artısı yok kanımca

Oynanabilirlik olarak zevkli olabilir bu tarz oyunları sevenlere

Benimde fazla bi beklentim yok açıkcası oyundan !!

Dying Light Şubat 2015'e ertelendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

En çok beklediğim oyundu :( poofffffff :(

• quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

En çok beklediğim oyundu :( poofffffff :(

Sabah gördüm bu haberi bayağı kötü oldu,beklediğim oyunlardan biriydi.Acaba neden ertelemeye gitmişler.
  • Dying Light

DYiNG LIGHT   [PS4 ANA KONU]  AKSİYON / KORKU DYiNG LIGHT   [PS4 ANA KONU]  AKSİYON / KORKU

Bu çok iyi olmuş ya
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.